Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26866
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26867
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Už to máš "zmýchané".
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26869
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Liba píše:
Už to máš "zmíchané".


Libka,

už Pepíček Švejků říkával: (prý)... "To chce klid!"...

(Jsou svátky, tak slavme(!).)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26870
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Je bohužel nutno konstatovat, že Renata je fakt střevo:-).

Už tady psala jako Žanda, pak urážela Helenu a tvrdí, že to zase nebyla ona.
Píše jak jí Kira, která nepije rok, dává motivaci nepít. A přitom předtím psala, že je 8 let čistá.

Je prostě pravda, že tohle fórum už je k úplnýmu hovnu.
Je to dobrý akorát pro ty, co si tady chtějí vyléčit svá ega.

Tak se tady mějte a o Velikonocích moc nechlastejte.
...

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26871
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26872
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
A já bych neřekla, že je to forum " k hovnu"....kdo chce,se celkem dokáže zorientovat a lze docela dobře číst mezi
řádky.Nevyčítejte si tady pravopisné a stylistické chyby /bohužel je dělá velká část zde píšících /....spíš bych ubrala na egu, nikdy se svět netočí kolem jednoho člověka.Někdo třeba pomohl jinému,a nechce o tom psát...někdo se zase rád pochlubí....a přesto....dá se snad říct....kdo je lepší ?Co to vlastně je,lepší???
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26873
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
......pro nick pár teček......jak víte, pod jakým nickem zde píše Renata, Vy vidíte do databáze IP adres ??? Pokud ne, tak si tyhle výplody Vaší mysli nechte pro sebe !Nezastávám se nikoho,ale tohle je příliš. To je tady jak s babama na trhu.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26885
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
14 dni abstinuji a od rana mam fakt silne bazeni neustale myslim na chlast. Uz se to nedalo vydrzet a vypila jsem 5 piv. Jsem zklamana a od zitrka opet chci abstinovat. Co delat priste pokud budu mit takove nesnesitelne bazeni. Do dneska slo vse docela dobre a takhle to podelam. Dik za rady
ni

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26886
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Ni na mna ked pride to bazenie a je naozaj intenzivne, tak si poviem, ze dnes nie, ale ze zajtra si urcite dam a v tom momente som o tom aj presvedcena, takze sa skludnim, lebo som si to nezakazala, len to odlozila. A ver tomu, ze to bazenie pominie. Mne sa aspon este nestalo, ze potom by som mala chut na ten alkohol aj na ten dalsi den, uplne som to potom vzdy vypustila z hlavy a zabudla aj na to, ze som si chcela davat nejaky alkohol:)

Ono to bazenie v podstate trva len chvilu, ale je dost intenzivne, takze treba si najst fintu, co bude v tu chvilu fungovat a pouzit ju.
Vela ludom pomaha mat niekoho spolahliveho na telefone a tomu vtedy zavolat a porozpravat sa o tom a pokial ten hovor skonci, tak bazenie je prec. Niekomu zas pomaha sport, atd..

V zaciatkoch tej abstinencie je to bazenie castejsie, potom pride uz len raz za cas, ale intenzita je nadalej dost silna, aspon u mna to tak je..

Drzim ti palce.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26887
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Kira,
dekuji za odpoved. Uz po par pivech v tom zase litam nastesti si uvedomuji jak by to pokracovalo. Uz mi zase v hlave koluje jed si pro chlast rano ti bude spatne tak at mas zasobu a na odpoledne taky. Nikam nejedu jdu si radsi lehnout a cist si. Ted jsem aspon zjistila, ze si nemuzu ani cuchnout k spuntu od piva. Na bazeni musim fakt vyzrat nebo budu opet ve sra.kach.(((
ni

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter