Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: nemuzu usnout
#26589
nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
Mam dotaz. Take nemuzete po flamu treba dva i tri dny spat? Je to hruza, clovek celou noc jen lezi se zavrenyma ocima a ceka...a nic.
pedro

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26592
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj,ano měla jsem to stejně (ovšem pila jsem dost pravidelně max.tři dny pauza a nanovo).Ted 3 týdny bez kapky alkoholu a spí se mi o dost lépe.
Sss

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26594
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
To nevyspani je ale hrozny, znam lidi, kterym usnout po chlastu nedela problem. No ja jsem kvartal, dva tri tydny nic a pak dva dny mega tah. Uz s tim musim prestat.
pedro

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26597
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
Pedro vacsinou pijani nemaju po piti problem so spankom a spia ako mimina. U nas alkoholikov je to ine, ide nam to na mozog a robi to v nom riadny chaos a preto aj ta nespavost. Aj ja som to mala vzdy po tahu, velka unava - oci mi padali, ale akonahle som zhasla a skusala spat, neslo to, bolo to priserne. Ja som to riesila spankom cez den, vtedy sa mi dalo..Nastastie som si to mohla dovolit co sa tyka prace, kedze mozem pracovat, kedy chcem ja..Tiez som kvartal a odkedy abstinjuem, spanok sa upravil, ale chce to cas...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26599
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
Klasika. Já už několik let neusnu bez pití vůbec. Vlastně kvůli nespavosti jsem začal chlastat. A když lehce pití omezim a podaří se mi usnout, tak mě budí noční můry, nebo hodně živý sny(lidi mi tu ve snu např. vysvětlovali, že to neni sen a já se s nima hádal a řikal, že to je sen, potom jsem teda s nima souhlasil, že to je realita.. Pak jsem se vzbudil, takže neměli pravdu)
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26600
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
No ja proste cca po dvou tydnech na mega tah, pak prijdu vozralej domu, usnu na par hodin jak drevo, ale dalsi dva dny ani ve dne, ani v noci temer nespim. Takze vlastne finalni kalibrace u me trva nekolik dni. Des bes.
pedro

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26601
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26609
Re: nemuzu usnout Před 9 rok, 1 měsíc  
Renata napsal:
Podle mne je to narušený... Po odeznění alkoholu.Pravidelný režim je lék na nespavost a být v klidu na nic nemyslet a netrápit se.

Nuž, alkoholik by si mal na noc namiešať lahodný koktail hormónov v správnom pomere(a dodržiavať prísne triezvu psychohygienu):

[*Melatonín : (serotonín+dopamín)] ~ ale nealko!


*Melatonín sa tvorí v spánku(optimálne od 01, 00 ÷ 03, 00 hod.)...
(zaľahnúť najneskôr po 21:00 hod.)
**nerozčuľovať sa~obmedziť/tlmiť adrenalín!
(Hormonálne búrky nikomu nepomáhajú - skôr, naopak.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter