Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: abstak
#27446
abstak Před 9 rok  
Dave,drzim palce,at je lepe.Co ale resit po "fyzicnu" i "psychicno" ?Ja jsem nikdy po alkoholu nemela zadne abstinencni priznaky,ale na druhou stranu,i pres to ze ze mne muj byvaly manzel udelal alkoholika pred nasimi detmi,znamymi,tak alkoholik JSEM.Abstak jsem resila pouze jeden v zivote .Kdyz do mne psychiatr cpal mimo jine dost velke mnozstvi Rivotrilu.Moc se mi to tehdy nelibo a chtela to vysadit.Moc dobre si vzpominan na tres,mrtvolny pot,rozostrene videni,tlukot srdce,ztraty rovnovahy,pady,prosbu psychiatra,at to zkousim postupne a netrapim se.Ja to ale chtela vyradit hned...pak uz to ale bylo dobre.To je ma jedina zkusenost s abstaken.Vim,jak to vypada.No a navic,i bez abstaku,jsem vedeny alkoholik...A take to,ze kdyz se clovek pro neco OPRAVDU rozhodne,nic ho nezastavi.. .
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter