Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Příjdu o vše?
#2745
Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,poradí mi někdo,jak zachránit ještě co se dá?Jsem ženatý 3roky,manželka ma dceru,o níž se vlastní otec nestará a vychovávám ji já.Vždy jsem měl alkohol rád,pracuji jako čišník,teda ted chodím jen po brigádach.Vše se stalo zhruba před rokem,začal jsem víc pít i tvrdé,chodit víc do hospody,řešil jsem tak ztrátu zaměstnání,finanční krizi.Jednoho dne jsem se vrátil opilí a začal hádku,při té hadce jsem manželku uhodil.Druhy den jsem si nepamatoval nic.2krát se to opakovalo a ja dostal znovu šanci,sliboval,že nebudu pit...no kecy.Poslední vyvrcholeni přišlo v ponděli,znovu se to opakovalo,jenže ted už na to nemá sílu a chce odejít.Mě až nyní došlo,co si musela protrpět,jak jsem ji ublížil.Nechodím do hospody každý den,můžu bez něj byt.A v ty dny se nevyskytly nikdy problémy,jen to normální co je v každém vztahu.Dělá to pití.Miluju ji a nechci o ní pořijít,pokud už jsem nepřišel.Trvá to dlouho než si člověk přizná,že potřebuje pomoc.Chci se léčit,ale mám strach,že bez ní,to nezvládnu.Co mám dělat?
Blbec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2747
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Blbče, řekni jí přesně to, co jsi sem napsal!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2749
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
To už jsem ji řekl,jenže já to sliboval už před tim a myslel si,že to zvládnu.Nezvládl.Vím,že si myslí,že to jsou zas jen kecy,ale ne.Tohle bych si nikdy nepřiznal a už vůbec nešel na tyhle stránky,neobjednal se k psychologovi.Hodně dlouho mě trvalo,než jsem si to uvědomil a přiznal si,že se stím musí něco dělat.Ted,když už to vím,nejvíc ji potřebuju,mám o ně přijít...
Blbec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2751
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Vím přesně o čem mluvíš.Musíš jí to říct.Pokud ji na tobě záleží dá ti šanci.\potřebuješ mít někoho vedle sebe.Já už to mám za sebou a prožívám štěstí.Budš to těžky,ale pokud tě ma ráda,nenechá tě v téhle situaci samotného.Potom by v tom nebyl jen alkohol.
Pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2752
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Můžu říkat cokoli,záleží na ní.Každopádně o ní nechci přijit.
Blbec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2753
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Dříve jsem doma prožíval něco podobného, ale jako dítě. Otec pil víc a víc a když mámu poněkolikáté uhodil, tak se odstěhovala i se mnou. Začal pít víc a víc a nyní je na mol skoro denně. Je to na něm znát, i když je pár dní střízlivý.

Rozhodně to nevzdávejte! Vy jste si to narozdíl od mého otce uvědomil, ten si za střízliva ani dnes nepřiznává, že pije a měl by se léčit. Vy jste se rozhodl s tim něco dělat, tak udělejte a pokud to bylo kvuli alkoholu, tak od Vás neodejde!

Přeji hodně štěstí!!
Mik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2756
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Jste hodný,ale vy máte také své za sebou.Uvědomil,ale pozdě.Nechce se mnou být ani přes to.Nevěří mi,že to myslím vážně a zvladnu.Ikdyž já to bez ní nezvládnu.Nevim co v tom je.Podle ní jak říka alkohol.
Blbec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2760
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Požádejte ji, aby se účastnila vaší léčby u psychologa. Pokud jí na vás záleží, mělo by to zabrat. Ale pokud zase selžete, netrapte ji a nechte ji jít.
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2761
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
To bych rád,už několikrát jsem ji o to žádal,řekla mi nikam nejdu.O to mi ani tak nejde,klidně tam můžu sám,ale mohla tam říct svůj pohled z druhé stránky.Nikdy jsem nebyl víc rozhodnutý.Jen aby bylo proč..stále je to na bodu mrazu.
Blbec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2762
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 3 měsíce  
Já bych jí nechala!Ať dělá, co uzná za vhodné.Ty se zaměř na sebe, přestaň pít, jistě Tě bude pozorovat, jestliže Tě má ještě ráda, vrátí se ke střízlivému Blbcovi, když Tě ráda nemá, je to fuk!Chápu jí, že je unavená těma slibama, lhaním.Že je naštvaná!Chrání své dítě, je to úplně normální reakce.Zatím Ti nevěří.Nemůžeš chtít, aby všichni začali skákat kolem Tebe, protože jsi konečně přišel na to, jak jim škodíš!Spálili se.Čas to vyřeší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter