Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Příjdu o vše?
#3372
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 1 měsíc  
Po pravdě řečeno,ani se jí nedivím,že se nechce vrátit.Když to chlap udělá jednou, stane se,každý se někdy neovládne.Když to udělá podruhý, udělá to i potřetí a pak se mu už těžko věří,že to znovu neudělá...Jděte na léčení,tím jí dáte najevo,že to tentokrát skutečně myslíte vážně a třeba Vám ještě šanci dá.Ale to záleží na její povaze.Nemůžete čekat, že Vám to vždycky odpustí.Vím, že je Vám to líto,ale to neznamená,že se zase znovu neopijete a neuhodíte ji.Teď věříte, že to tak bude,ale to jste si už myslel předtím...Rozhodně Vás nechci podceňovat,sama mám teď velké problémy s alkoholem .Taky si kolikrát plno věcí nepamatuju, takže vím, jak se cítíte i Vy.Ale bez odborné pomoci to jenom těžko zvládnete,já už se taky rozhodla, že ji vyhledám, protože to, že nebudu pít jsem si říkala už snad milionkrát.Věřím tomu,že když vydržíte delší dobu (třeba dva měsíce) vůbec nepít,ještě jednu šanci Vám dá.Pak si ale budete muset dávat do konce života hodně velký pozor,abyste ji nezklamal znovu.Pochybuji, že by vám to pak odpustila...
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3373
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 1 měsíc  
Nějak jsem přehlédla Helenku, odpovídám pozdě.Každopádně zajdi sama na AA, vůbec to divné nebude, jen řekneš, že sama nepiješ, jen manžel, a že chceš vědět o alkoholismu víc, a řekneš jen své jméno,Hela, víc nic.Pomůže Ti to, pochopíš plno věcí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3474
Re: Příjdu o vše? Před 13 rok, 1 měsíc  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:48 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter