Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: prestavam pit,ale pritel pije taky
#27613
prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Zdravíčko,mám takový dotaz. Předevčírem jsem přestala pít. Měla jsem hrozný absťák hako blazen. Muj problem spočívá v tom že muj přítel každy vecer si musi dat piva(10-14). vi ze jsem byla na leceni a dela mi to hodne problem se udrzet,je mu to jedno. Zijem v jednopokojovem byte a umite si predstavit jal to na me s abstakem pusobilo. Hrozne me stve ze mu to je jedno. Dneska uz jsem pouzitelna a uklidila jsem cely byt,protoze v zase nakoupene pivo at na to nemyslim. Byla jsem v opave pred 4 lety a uspesne 3 mesice jsem vydrzela.ale posledni dobou mam cim dal casteji recidivy. Co mam delat kdyz to proste nechape?pripadne jak jste to resili vy?dekuji
vladimira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27614
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
To je strašně těžké přestat pít vedle někoho,kdo pije a dost pije,ne-li skoro nemožné.můj přítel taky hodně pil,já už nepiju,ale nedokážu si představit,že by pil teď.popravdě můžu říct,že aspoň já bych to stoprocentně nezvládla.pokud to chcete zkoušet,zkoušejte,ale pokud by to nešlo,pro mě by to byl důvod k rozchodu.protože zdraví je důležitější než sobectví druhého.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27615
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj anno. O rozchodu vazne premyslim. Dneska to uz dam,ale vcera to bylo opravdu spatne zvladnutelne.a pritel tech 10 piv denne si neodpusti ani nahodou.jenze mu to nedela tak zle. Pila jsem tri dny od patku do pondeli denne 8 piv.on pije kazdy den tri roky v kuse bez jedineho dne co by vynechal. Vcera mi donesl vitaminB a horcik a myslel si ze si to vezmu a bude mi fajn,coz byl na omylu.
vladimira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27616
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Vladimíro, ty sama máš velký problém, nesváděj nic na přítele.Když jsi přišla z léčebny, podcenila jsi doléčování, vykašlala jsi se na něj.Jistě jsi ho měla doporučený, AA-v Opavě jsou, viděla jsi je v léčebně,opakovačky, .....jdi opět do léčebny,piješ znovu, tam ti poradí nejlépe, pomůžou, najdeš odvahu se s přítelem rozejít...hlavně pomůžeš sobě budeš moct vystřízlivět, chráněná před alkoholem.Opět piješ, stalo se, nevadí, začni znovu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27617
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Liba napsal:
Vladimíro,
ty sama máš velký problém, nesváděj nic na přítele.Když jsi přišla z léčebny, podcenila jsi doléčování, vykašlala jsi se na něj.Jistě jsi ho měla doporučený,...
...opakovačky, .....jdi opět do léčebny,piješ znovu, tam ti poradí nejlépe, pomůžou, najdeš odvahu ...hlavně pomůžeš sobě budeš moct vystřízlivět, chráněná před alkoholem.
Opět piješ, stalo se, nevadí, začni znovu.


...hovorí sa tomu, aj: *zastavenie ťahu!*
(...ale zrejme ťaháš už dlhšie, však?)

Vzájomná, kombinovaná spoluzávislosť:
Ty na ňom a obaja ~ na alkohole. Smola...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27618
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Já nevím,mám kolem sebe pár holek co teď vyšly z léčebny a mají partnery kteří dost pijí.všechny do jedné to teď vnímají jako hodně velké riziko.pokud vás má rád a jde mu o to abyste byla zdravá,buď by neměl taky pít,nebo aspoň ne doma.pokud tuhle důležitou věc nebude ochoten udělat,pak je to na houby a akorát vás zase stáhne dolů.myslím,že je dobře že přemýšlíte o rozchodu.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27622
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Přiznej si, že ty máš problém, jdi se opět léčit, přítel to nepochopí, neví, nezná, není alkoholik, nebo pije nonstop, a nevadí mu to.Soustřeď se na sebe!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27628
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj Anno, kdyz jsem se v zari vratila z leceni, veskery alkohol byl pryc, manzel prede mnou nepil a kdyz, tak jsem mu rekla, ze mi to vadi. Nic nerikal a podridil se. Dnes, kdyz si da oblibene bile -neni alkoholik- uz mi to nevadi, Ale porad jsem na pozoru. Nikola- 10 mesicu cista a stastna. Mam zpet vse a mnohem, mnohem vic. Uz bych nemenila. Hodne stesti:-)
nikola

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27637
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 11 měsíce  
To je důkaz že tě má rád.ale tady v tomto případě mi to právě bohužel nepřijde(((
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28323
Re: prestavam pit,ale pritel pije taky Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter