Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#27711
Nechci už dál pít, rady Před 8 rok, 11 měsíce  
Uvědomuji si,že mám problém s alkoholem.Čtrnáct dní se nenapiji a pak to bouchne.nemá klapku avždycky skončím zle.všechno jsem tady důkladně pročetla a mám pocit,že už se to tu uklidnilo a já se můžu připojit k příspěvkům.Nechci skončit v léčebně,tak špatně na tom ještě nejsem.Alespoň si tomyslím.Nikdo mi nevěří.myslím doma......atd....Co dělat?????????????????
maty

Poslední úprava: 22/05/2017 12:03 Provedl: Stopka. Důvod: Sloučení příbuzných témat,upřesnění vlákna
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27713
Re: nechci už dál pít Před 8 rok, 11 měsíce  
Přestat pít!A vydržet nepít!Sama poznáš, jak jsi na tom, když vydržíš nepít jen tak, dobrý, když nevydržíš, budeš potřebovat pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27716
Re: nechci už dál pít Před 8 rok, 11 měsíce  
Maty, si kvartalny alkoholik a nemas zaklapku. Takze jedina sanca ako sa z toho dostat, je abstinovat. Kontrolovane pit nedokazes a casom sa tie budu obdobia medzi tahmi budu skracovat a dni s pitim predlzovat, okrem toho velmi pravdepodbne ti to zasiahne aj psychiku a mozu ta cakat uzkosti, paniky, tazke depresie atd. Nie je to nic pekne.

Je v tvojej moci tomu vsetkmu predist, len sa musis pevne rozhodnut a stat si za svojim rozhodnutim.

Ja to poznam velmi dobre, clovek 2 tyzdne nepije a ani mu to nechyba, ale potom pride ten den, ked dostane nenormalnu chut a je to velmi tazke zastavit, tak si povie, vsak si dam len za jeden za dva, ale velmi dobre obidve vieme, ako to vzdy skoncilo.

Ked ten den u teba pride, musis si povedat, ze si nedas a vydrzat to a ver tomu, ze casom to bude stale lepsie a tie chute budu prichadzat stale menejcasto.
To, ze ti nikto doma neveri, z toho si nic nerob. Dolezite je, aby si si verila ty a uvidis, ze casom ti zacnu verit aj ostatni. Drzim ti palce.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27717
Re: nechci už dál pít Před 8 rok, 11 měsíce  
Sama v podvědomí cítíš, že něco je špatně.A 14 denní intervaly , to už je krátká doba mezi pitím a ještě se budou zkracovat, tak pozor!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27724
Re: nechci už dál pít Před 8 rok, 11 měsíce  
Moc děkuji za odezvu.
Budu pravidelně referovat,jak to zvládám.Včera jsem raději nešla ani s kamarádama na hokej.Přesně Vím jak bych dopadla.
Takže jsem si vystačila doma s kávou
Dočetla jsem se se tu různé příběhy a jsem vystašená.Rodiče pijí a nechci dopadnou jako oni.Dispozice k tomu asi mám.
Tak je nejvyší čas s tím něco dělat.
Moc děkuji M
maty

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27725
Re: nechci už dál pít Před 8 rok, 11 měsíce  
Geny jsi asi zdědila, pozor na to.Věř, že i bez alkoholu je život veselý, hezký......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44194
Prosím o radu, děkuji :) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj, jmenuji se Michal, je mi 27 let a rozhodl jsem se řešit můj problém s alkoholem, prosím Vás o všechny rady a tipy, jak začít.... jsem člověk, který si uvědomuje svoji závislost a chci ji řešit.Piju stylem týden nic a pak totální opití do komatu, následující ten obrovská kocovina, deprese, výčitky, zkažený den a uvědomění si stále se opakujícího problému.Prosím o rady ne jak pití zmírnit, ale jak se stát abstinentem....Je mi 27let nechci si zničit život.Pít s mírou neumím... jakmile začnu, ikdyž moc chci jít domů,nejde to....ztratím zábrany, má okna, dělám problémy aniž bych chtěl, za střízlivého stavu jsem velmi empatický inteligentní člověk, který má ale velký problém.....Prosím Vás ted o Vače zkušenosti a názory na mou osobu, ani nevím jak vážné to se mnou je.Jak píšu, nepotřebuji pít týden třeba a pak to přijde ...Díky všem Moc se chci změnit kvůli sobě i kvůli ostatním, které trápím...děkuji...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44198
Re: Prosím o radu, děkuji :) Před 6 rok, 11 měsíce  
No tak tedy pěkně děkuji za ty rady
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44200
Re: Prosím o radu, děkuji :) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj, tak to si prvý na svete a určite tu ešte nikto neriešil niečo podobné... že?

"Celkem příspěvků: 42429"
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44201
Re: Prosím o radu, děkuji :) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj Michale,
měla jsem to hodně podobně. Týden dva nic a pak bum, na káry. Už cca 2 roky s tím "bojuju".. Pomáhá mi odborná literatura a lidi tady. Jinak to chce ujít kus cesty, mít pokoru a cíl a odhodlání a ... To je na dlouhé vysvětlování, zkus projít zpětně tohle fórum. Já takhle začínala, abych v tom nebyla sama. Ale uvědomit si problém už je první krok
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter