Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44286
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Lusy: jak dlouho jsem čistá...? Byla jsem až do soboty....oslava kulatin, kdy oslavenec je vážně nemocný,,,a já se zase nechala ukecat.
Ale posun v před je v tom, že jsem sice pila, ale jen tak střídmě.
Poprvé jsem nejela domů opilá, žádné okno, žádná ostuda...to jsem nechala jiným.
Čekají mě sice ještě 2 kulatiny, ale z toho už nemám strach. Ty už budou bez pití
Fakt to stojí za to...mít čistou hlavu.
a Michale: to víš, že to zvládnem...
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44295
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Rosničko, já se opila a to pořádně v neděli..částečné okna..šílená kocovina no hrůza. Ještě dnes mi buší v hlavě, potím se a jsem totálně nevyspaná a unavená. Dnes abstinovat zvládám, ale bojím se víkendu, kdy mi dcera odjede a já budu sama.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44296
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Lusy napsal:
Rosničko, já se opila a to pořádně v neděli..částečné okna..šílená kocovina no hrůza. Ještě dnes mi buší v hlavě, potím se a jsem totálně nevyspaná a unavená. Dnes abstinovat zvládám, ale bojím se víkendu, kdy mi dcera odjede a já budu sama.
samozrejme neviem, aky bol tvoj "rezim" popijania, ale mne celkom stacilo zapratat si vecer. ja byt na tvojom mieste tak si kupim napriklad listok do kina na nejaku osmu-deviatu. mne by to zabranilo pit pred kinom, lebo predsa mam este nejaky program, a po kine by uz bolo dost neskoro na to, aby som rovno zalahol.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#44297
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
To není špatný nápad . Také jsem oslovila AA u nás ve městě a jsem zvaná..scházejí se každý den. Nějak váhám i když vím, že mám problém, tak nevím, jestli je to pro mě. (a taky se stydím).
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44298
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
ja som sa hanbil ist na AA tiez a preto som si vecery musel vyplnat inak - kino, divadlo, cvicenie (tak, ze som sa niekym dohodol, aby som sa na to nemohol uplne jednoducho vybodnut), v robote som bral smeny po veceroch.

proste by som poradil nieco, co sa neda zrusit len tak, ze sa na to vykasles, ale ma to nejaku prekazku, napriklad do kina vybavovat storno listka a podobne. to intenzivne bazenie po alkohole spravidla netrva tak dlho, aby ta to drzalo dostatocnu dobu na prekonanie tej prekazky. vychadzam z predpokladu, ze ked dokazes par dni nepit, tak na tom nie si az tak zle, aby si vsetko len tak pustila na zem a bezala po flasku ked to na teba pride a hadam, ze aj taketo drobne prekazky by mohli byt dostatocne v slabsej chvilke
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#44299
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
U mě byly nejhorší pátky a soboty večer, ale dnes se jich nebojím. Manžel jde na pivo a já si udělám svůj program.Jen mi vadí, že mě občas tahá sebou...už jsem těch káv a čaje dost přepitá. Naštěstí občas někde dělají i čerstvé limonády
Jak píšou všichni....chce to program, ať tě neláká pít
A hlavně myslím na to, že druhý den nebude jen přežitý.
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44300
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Taky bývám přelitá. Piv jsem mohla vypít faaaakt hodně a ok. Kávy, čaje a džusu se člověk prepije hned co Mě už pak ani nebaví vymýšlet, co si dát, je mi těžko, jsem preslazena a prekyselena a chci domů
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44301
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Přepitá, ne přelitá
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44302
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahojte, já mám za sebou takový první "testík" bxl jsem s přáteli v hospodě někdo si dal kávu dva pivo já sprite ... chuť na pivo? velká... kor po náročném,dni, ale dal jsem si Sprite...těším se na dobu, až to bude automatické a bez váhání a chutě zmizí... škoda, že člověk jako já si neumí dát dvě piva ja žízeň a na chuť a tím skončit ale mise splněna a ten program a ty koníčky si myslím, že jsou alfou a omegou pro nás, já kolikrát šel do hospody právě kvůli stereotypu a nudy..... teď začínám cvičit musím ten čas něčím vyplnit je ho najednou nějak moc
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44303
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Šantal...je to zvláštní,že?
Já taky piv a vína vypiju mraky
ale vody a kav? To už mi tak nejede
Pak už to mám stejně....domůůůůů
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter