Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Ptestavam pit..
#29842
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
"Dětskými" abstinenčními příznaky jako třes,pocení,nechuť k jídlu jsem si prošel minulý týden.Teď už normálně jím.(když hodně piju,nejím a když už nemůžu pít,tak pro změnu nemůžu jíst)Na alkohol nemám vůbec chuť.Ani trochu mě to neláká.Vůbec.Co mě ale dostává,je ten "bordel",co zůstal v hlavě.Nejen deprese.To uvědomění si.A co vím zcela jistě je,že s tím spaním to bude velký problém.Naposledy jsem se skutečně,ale skutečně vyspal asi před dvěma lety.Počítaje 5 let zpátky.Tak silný zážitek to byl.Zbytek bylo pouhé přežití do dalšího dne.I když dnes "rekord"6,45 hod.(po zopitinu a 1,0 neurolu)
Don
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29843
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
Já mám jedinej problém, a to, že nemůžu usnout A když už usnu, tak se probudím v pět ráno (a to mám tento týden dovolenou) a čumím do stropu
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29846
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
Jo, spaní, to také jsou problémy.Po alkoholu se spalo dobře, rána děs.Chce to unavit tělo, venku, sport, práce...a probouzení, to už je na zvyku, já vstávám vždy brzy, a nevadí mně to.Bohouši, přes den nespíš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29847
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Bohouši, přes den nespíš?
Teď ne. Když jsem pil, tak jsem si šel někdy lehnout na hodinku po obědě.
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29848
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
V těch vedrech je to ráno nejlepší, je hezky venku, stihnu uvařit, zalít zahradu, x práce, pak jsem u vody, s vnoučaty, vůbec mně ty brzké rána nevadí.Ber to jako plus, , má to výhody.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29849
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
Dřív jsem taky mizerně spala a než léky nebo kalíška na spaní tak dobrý čaj, třeba z lékárny spánek a nervy. Dlouho jsem ho nepila, ale účinek přišel až po několika dnech, spala jsem lepší.

Musím v tom pařáku pracovat, naštěstí mám dobré vedení a končím po obědě, pěkný den
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29850
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
Přesně tak, člověk si musí na všem najít něco dobrého. V těchto tropických dnech se např. v půl šestý ráno krásně pleje záhonek nebo zalévá ve skleníku
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29856
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
Ty důchodci se mají, to je jasný, stále jen leháro, žádný stres, k čemu pak alkohol? Líbo, četl jsem tvůj životopis tady na webu a jsem z něho trochu zmatený, za co vlastně seděl tvůj první manžel 7 let, když k požáru došlo nedopatření? Jinak koukám, že jsi na něho nepočkala a byla jsi asi pěkný číslo. Co tak zajít na kofolu? Teda jestli ti nebude vadit, že já si dám něco ostřejšího.
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29858
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
O svém soukromí jsem napsala dost, nemusí tě víc zajímat,jsme cizí, žádní přátelé, na setkání nemám čas, škoda.Přeji ti, aby ti ta veselost vydržela hodně dlouho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29859
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 7 měsíce  
To je někdo zvědavej až hrůza
Kdybych si s Libou psala často taky bych se zajímala možná víc,ale úplně cizej člověk,co v tom zasejc je,nudící se adolescent?
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter