Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: to je naprd
#29986
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Petr N napsal:
Ja,

nezlob se na mě, ale neustále tahání jakékoliv náboženské tématiky do diskuze o chlastu a problemech s ním nemá cenu.
Spousta lidí netouží mít s náboženskou tématikou cokoliv společného, ať už kvůli svým špatným zkušenostem nebo kvůli úplně jinému náhledu na svět.


Peter N,

písal som o sebe a o tom, kto pomohol mne.

Nie som verbovač regrútov do žiadnej z cirkví(!).

Alkohol sa poráta s každým - aj bez cirkve.

(Ale v sebe si TO musí vyriešiť každý sám!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29987
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Petr N napsal:
Ja,
v tom příspěvku nešlo o peníze, u nás se říká ani za zlaté prase (místo prasete dosaď cokoliv - největší hmotnost by mohl mít vesmír)

Take jsem to tak pochopila...
Ja,chapu,ze nektere prispevky se opakuji,ale nikde tady preci neni napsano,ze si clovek nejprve musi "nastudovat" celou diskuzi a teprve,kdyz se v ni nenajde,zalozit si vlastni tema...A muzu ti take rici,ze pokud clovek trpi depresemi (a je akutne v nich),je to nekdy opravdu problem i jen "cist",bohuzel...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29988
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine napsal:
...A muzu ti take rici,ze pokud clovek trpi depresemi (a je akutne v nich),je to nekdy opravdu problem i jen "cist",bohuzel...

Užívam si túto diagnózu: F-33.0, takže viem o čom je reč.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29989
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Víme, jak alkoholici chtějí hned, honem, okamžitě pomoc.Všichni.Patří to k naší pomoci, a nejde to tak hned.A když není někomu dobře, je rád, že napíše něco o sobě, a přečte si odpověď.Je pravda, že těch odpovědí je tu napsaných hodně, ale ten dotyčný na to nemá sílu.Ovšem, humor-eura, ten Lukeovi nechybí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29990
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Líbo,

tady nešlo o žádný humor-eura, ten Lukeovi nechybí., šlo o to, že o pomoc ve stylu matky Terezy nestojí.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29991
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja napsal:
anoine napsal:
...A muzu ti take rici,ze pokud clovek trpi depresemi (a je akutne v nich),je to nekdy opravdu problem i jen "cist",bohuzel...

Užívam si túto diagnózu: F-33.0, takže viem o čom je reč.

Take vim o cem mluvim...
Mne prave prislo i z toho,jak nazval "sve tema" a ze stylu psani,ze v soucasne dobe "vede" deprese...vse "na prd".Mozna i to o tech eurech.Nevim,prislo mi to vse strasne "odevzdane" a jako humor...I to je mozne,jen hodne zoufaly,i kdyz spise souhlasim s PetremN...
Tak uvidime,treba se jeste ozve...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29992
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
je to ťažké ani nevládzem všetky tie reakcie,mám schizoafektívnu poruchu okrem ineho,pokašlal som si život,2 krát som bol v cvokárni a stačilo mi,nemám ani priatelov a všetko som prišiel,teraz mi mama našla vodku nedopitú a vyliala mi ju na hlavu doslova
Luke

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29993
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Problém máš hlavně v tom, že jsi vzdal život.Hledáš jiné přátele?Lásku?Co to zkusit a nenechat se sešrotovat smutkem, nářkem.Mamka to s tebou myslí dobře, zasměj se tomu, že tu vodku vylila, kdybys jí byl lhostejný, nechá tě ji vypít.Má tě ráda.Važ si jí!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29994
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
jak mu chcete pomoct,nijak.jedině delší hospitalizace a zkoušet různé léky aby se z toho aspoň trochu dostal.

měla jsem kámoše,nenapíšu radši nic at do toho neseru,ale má to za sebou.cvokarna xkrat.chtěla jsem pomoct,nechtěl.je to bezmoc.

Luke přemýšlej o slovech Liby.
Pila sem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29995
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Luke napsal:
je to ťažké ani nevládzem všetky tie reakcie,mám schizoafektívnu poruchu okrem ineho,pokašlal som si život,2 krát som bol v cvokárni a stačilo mi,nemám ani priatelov a všetko som prišiel,teraz mi mama našla vodku nedopitú a vyliala mi ju na hlavu doslova
Luke,kdyby jsi o "vsechno" prisel,nevylila by ti mamka vodku na hlavu,to mi ver.Jsem take mama...Lezel bys jako bezdomovec nekde pod mostem,nebo "prikurtovany" na posteli...
Muj starsi syn "ujizdel" na trave (fakt hodne) a pak i na kokainu (nebudu zabyhat do detailu).
Trpel i depresemi.
Nyni je x let "v pohode" a naopak,dodava silu ON mne...
Jde to a priznam,ze to jeho:"Mami,byl jsem na tom fakt mizerne (ani nevis jak),ale vzpamatoval jsem se a ty se pokus taky"....mam "v hlave",kdyz jde "do tuheho"...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter