Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: to je naprd
#29996
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
A jeste jedna vec...Zkus si precist knizku : Me syny znicil heroin od Elizabeth Burton."Narazila "jsem na ni,kdyz uz jsem byla ze syna (i sebe) fakt znicena...Neni to spisovatelka.Je to mama,ktera popsala pribeh svych synu (i s "fotodokumentaci").Je to sice o drogach,ale princip zavislosti (nakonec i vyleceni a smrti)...doporucuji vsem...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29997
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Co tak nepocuvat co ti niekto hovori, ked ani Sam nevies co, a chcel by si to zistit, co tak nerobit si starosti, Teraz mas mensi chaos a ja s toho nerobim tragediu pride cas a co keby sme mysleli na nieco prijemne
mareknovak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29998
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Ďakujem za reakcie ste tu všetko skvelý ludia,blbé je že som vtom sám
Luke

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29999
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Luke,nejsi v tom sam (pokud to myslis takto),je nas vice...
Pokud to myslis tak,ze jsi "na to" konkretne sam...bohuzel,kazdy je na "svuj zivot" sam a obcas muze mit stesti,ze mu nekdo pomuze...
Nekdy ale staci "rozhlednout" se okolo...Pomahaji,aniz to vidis ci videt chces(!)...
Drzim palce...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30005
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
ale napísala to,a navyše chlast je horší ako heroin,v živote som nebral drogy okrem chlastu a liekov,keci oničom,pomoc je keď Ťa niekto chytí a povie poď a drží ťa za ruku
Luke

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30006
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
ja mám skúsenosti,že každý Ti len vynadá aj dneska ríno so psom ako som bol,nadával mi nejaký chlap....a to je nadlho
Luke

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30024
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
naozaj Vás prosím o pomoc a podoru,viem som ako ufnukane decko,ale naozaj potrebujem pomoc,pokašlal som si ťivot,ale zomrieť nechcem
Luke

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30029
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
Luke, urcite ta radi podporime, ale musis napisat viac..Co ta trapi, o svojich pocitoch, vztahu k alkoholu.ako casto a kolko pijes?
Ale podla toho co si pisal, ty hlavne potrebujes odbornu pomoc, len pisanie na fora ta z toho asi nedostane, ekdze si na tom psychicky dost zle..Co zajst k nejakemu psychologovi? Tam by si a mohol vyrozpravat a urcite by sa ti velmi ulavilo..Pripadne aj k psychiatrovi, ten by ti zas mohol naordinovat tu sravnu liecbu..
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30067
Re: to je naprd Před 8 rok, 7 měsíce  
k pszchiatrovi chodím mám 34 rokov od 18tich,2 krát som bol v nemocnici na psychiatrii a 7 krát na gastre dôli pankreasu,mám diagnostikovanú schizoafektívnu poruchu depresívny typ ,žijem s mamou 67 ročnou má schizofréniu a slabé srdce,je bývalá učitelka,rodina sa nanás vykašlala,starali sme sa o chorú babičku
uloz.to/x9hDzPiW/psych-vysetrenie-jpg
Luke

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter