Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Co mám dělat? Léčebna nikdy.
*
#30599
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Ed napsal:
No jo tyhle abstinenční pokusy vedou jenom k falešnému uspokojení....mám to pod kontrolou. Období nepití se budou zkracovat....
Já myslím,ze to tak úplně byt nemusí a nebo,může to byt i úplně jinak...
Z vlastni zkušenosti...dříve jsem pila jednou za čas,ale tak,ze vždy téměř "na dotaz" a s velkými "vedlejsimi" problémy (ostuda,dělala a říkala jsem věci,které dnes nechali...).Nyní pijí (možná častěji),ale v žádném případě ne tak,jak dříve,nedělám věci co dříve a pokud si řeknu,ze už víc pit nebudu,tak nepiji.Nepamatují se,kdy jsem naposledy byla opravdu "opilá"....
A ted nevím...je to " předstupeň" (vzhledem k častější frekvenci-NE denně) k něčemu dalšímu nebo je to "lepší"??
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30600
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Místo toho "nechali" ma byt nechapu...(mobil)
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30602
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Může a nemusí to být předstupeň........to je ten rozdíl mezi komzumentem a závislým na alkoholu. Otázka zní takhle....piješ i když víš, že nesmíš? Že budou problémy...pràce, rodina zdraví...?
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30603
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Dříve to bylo tak,ze mi to bylo asi jedno.Dnes...nevím,když o tom uvažují,je to "na hraně". Nevím,jak to napsat lepe...Když vim,ze pit kvůli něčemu nemohu,nepijí.Ale.Když vim (například),ze druhy den mám ridit a je příležitost (nebo mám " chuť a náladu"),dam si třeba tolik alkoholu (u mne piva),abych bezpečne neměla zbytkový alkohol.Třeba 3 piva.A to si právě myslím,ze bych nemusela...Tady cítím to "na hraně".Proč si je vůbec dam??..Asi takto...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30604
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Ono se to může vyvinout dál.....já např. věděl, že ve středu budu řídit...takže v pondělí jsem pil do zàsoby, v úterý mi bylo zle, tak jsem si dal na spravení a počítal jsem, kolik toho můžu vypít, aby nebyl zbytkàč.....no a ve středu jsem se v autě třàsl, abych nepotkal policajty, nebyl jsem si jistý...prostě jsem v úterý nedokàzal nepít
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30605
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Já to takto nemám.Nepijí "do zásoby" a vlastně neznám ani to "spravit" se ráno alkoholem.Naopak.Když jsme někde na víkend a já vim,ze se bude každý den pit,musím nejdříve "vystrizlivet", abych vůbec byla schopna si druhy den večer něco dat.Je to ale možná i tím,ze hodně kouřim a druhy den mi je tak zle,ze kdybych si ráno něco dala (bez cigarety alkohol nepiji),asi bych " umřela"...
Jinak,před x lety se mi stalo (bylo to v te dobe o které jsem psala),ze jsem řídila pod vlivem alkoholu.Dnes vůbec nevím,jak se mi to mohlo stát,ale stalo se...Byla jsem "přistižena" hlídkou policie a byl to tak "otřesný" zážitek,ze jsem si naprosto jista,ze už to zažít znovu nechci!Nevím,jestli to bylo něco z toho pomyslného "DNA", ale i od te doby je vše jinak...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30606
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
No asi zatím nejsi zàvislá.......ale bacha na to....je to jen otázkou času
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30607
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
A ještě ti popisi ten "otřesný" zážitek.Tehdy,nebudu se ptát proč (v tomto případě není nic omluva),jsem byla kontrolována hlídkou policie u pumpy,kde jsem si chtěla vzít benzin a jet domu.Při kontrole jsem souhlasila se vším.Předložila doklady,přiznala,ze jsem "pozila" a souhlasila s odběrem krve.Samozřejmě jsem se snažila "vysvětlit", proč k tomu vůbec došlo,ale to je samozřejmě naprosto bezpředmětné.Protože jsem ale právě něco vypila a jednomu z policistu se nezdaly me argumenty,byla jsem omezena na osobní svobodě (byla mi nasazena želízka).Na me dotazy-proc??Prý proto,ze mel dotyčný špatně zkušenosti a nechtěl,abych ho třeba kopala...kousala...Každé me slovo bylo jen přítěží...V zelizkach jsem byla na odběrech krve,kde už jsem na tom byla tak zle,ze když mi předtím dali znova dychnout,téměř jsem to nezvládla.Tam pan doktor zkonstatoval,ze na to,abych podala " vysvětlení",potřebují 6 hodin na vystřízlivění.Neodvezli me domu a nepřišla jsem jako všichni druhy den na služebnu.V želizkach me odvezli na odběr otisku prstu a na focení...!!!Pote me,opět v zelizkach,odvezli na služebnu,do cely,kde me zavřeli...Po 6-ti hodinách jsem podala "vysvětlení" a odjela domu...Vůbec to,dodnes,cele nechápu...Do ted mám "problém", když vidím uniformu.Normálně se mi " scvrkne" žaludek...ale na druhou stranu-dobre mi tak!!
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30608
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Jo...dobrý šok a důvod se nad sebou zamyslet......přeci snad tohle nemáme zapotřebí!!!
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30609
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Jak říkám,bylo to asi to "dno".Uz vazne NIC podobneho.I když nechápou,proč " s tím" tedy neseknu úplně?!Snaha "dokázat" si,ze na tom nejsem tak špatně?Nebo můj "alkoholovy" mozek?Nebo me psychické problémy (a osobni-rozvod)?Každopádně se snažím...po všech stránkách a zatím,to docela jde...uvidíme;-)
V každém případě,pokud to člověk nevzdává,porad šance je.A tou si myslím,ze může byt i tento wed.Proto me mrzí ty dohady zde.Ale,možná,...i o tom to je...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter