Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Co mám dělat? Léčebna nikdy.
*
#30627
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Dvě piva, no bóže...otrne jí a líta v tom pak znovu a znovu...no tak se stane, že ji 2x vyhodili k vůli chlastu, no a...citace: "přestat pít úplně to asi ne" jede se dál...Léčebna nikdy? Otázka času.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30628
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
No asi si tím musí projít.......ono to ani jinak nejde.....jí se to přece nestane
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30629
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Zajímavý je i ten posun v myšlení...ona už je "normální nealkoholik"....ono ten alkoholický mozek to uvažování mění tak, aby se dostal k dávce
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30657
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Alkoholko, je otázka pár týdnů, měsíců, kdy se zase hrozně opiješ a budeš se v absťáku bát o život... To je prostě zákonitost téhle nemoci. Spořádaně si dáváš týdny pivo jako "normální" lidi, ale průšvih už číhá jak časovaná bomba. Je mi líto, že ti nemůžu nějak pomoct, protože vím, čím asi ještě budeš muset projít, než si přiznáš a přijmeš, že už nemůžeš nikdy žádný alkohol - pak možná BUDEŠ CHTÍT abstinovat a ono už to nepůjde. Připadám si tak stará, životem otřískaná, zdecimovaná, vědoucí - když čtu takovéhle názory, vzpomínám jak jsem na tom byla úplně stejně a zdaleka netušila, co mě čeká za hrůzy. Ale zkušenost je nepřenositelná, jak se říká, každý si tím musí projít sám, já tě vůbec neodsuzuju, byla jsem stejná. Jak se ubránit alkoholu, když je to tak skvělé, největší euforie na světě, nenahraditelná rozkoš. Teď ještě jo.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30658
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Jo....asi tak nějak to je.....žel
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30664
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Jinak jsem "klasika" - hezká vzdělaná mladá slečna, co asi jen nezvládá tlak okolí.Mě ten chlast prostě krásně uvolní, a nejhezčí co je, je se večer zpít do bezvědomí. Sama doma.

na tobě si v léčebně "smlsnou"
taková krásná RACIONALIZACE PITÍ...to se jen tak nevidí

TERAPEUT: "Definujte mi přesně termín "tlak okolí", co konkrétně po Vás chtějí!"

ONA:"...no nejdřív chtěli, abych chodila do školy, potom do práce..."

eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30666
Re: Co mám dělat? Léčebna nikdy. Před 8 rok, 7 měsíce  
Reminiscence napsal:...Ale zkušenost je nepřenositelná, jak se říká, každý si tím musí projít sám, já tě vůbec neodsuzuju, byla jsem stejná. Jak se ubránit alkoholu, když je to tak skvělé, největší euforie na světě, nenahraditelná rozkoš. Teď ještě jo.

Jnj,
"... *chlast je past!*"...
[...nepřenositelná,]
(...pro všechny, bez výjimky.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter