Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Mám strach
#31523
Mám strach Před 8 rok, 5 měsíce  
Zdravím vás,

přihlásila jsem se zde za účelem pomoci, rady, pochopení. Mám strach, vyděsilo mě to, že jsem musela jít z práce dřív, protože mi bylo tak zle. Po pití. Napila jsem se tak, že jsem sice v pohodě mluvila a chodila, dle těch co se mnou byli ale i tak. Děsí mě, že prostě si sem tam dám, víno, pivo nebo i panáka....sice to neskončilo tak, že bych lezla po čtyřech nebo něco podobného ale prostě si sem tam dám. Ne děnně, ale prostě to že je mi takto špatně, no ani ne jednou za měsíc. Mám strach co z toho může být. Mám strach že příjdu o přítele. A ani si nechci ničit zdraví. Moc děkuju už jenom za to, že jsem tady mohla napsat, díky
Laďka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31524
Re: Mám strach Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj Laďko,

alkohol je zprvu hodný společník, ze kterého se po čase stává nepohodlný nepřítel a nakonec tichý zabiják. Asi je to i pro organismus dobře, že ti to dali abstinenční příznaky, které popisuješ najevo.Tímto jsi upozorněná na fakt, že je čas buď: přátelství s alkoholem ukončit, nebo velmi omezit.

Ladislav abstinující alkoholik
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31528
Re: Mám strach Před 8 rok, 5 měsíce  
z toho by se mohl vyvinout tzv. "kvartální alkoholismus"
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31530
Re: Mám strach Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj Laďko,
tak snad pokud nebudeš v pití pokračovat, nemusí dojít na nejhorší...
Doporučil bych Ti, zhodnotit veškerá pro a proti, která Ti může pokračování v pití přinést a pak se zkusit zařídit podle toho co budeš cítit jako nejlepší variantu.
Možná se rozhodneš pro abstinenci, nebo zkusíš kontrolované pití.
Ať už se rozhodneš jakkoli, určitě se neboj v případě problémů napsat do tohoto fóra, nebo popř. vyhledat jinou pomoc.
Přeji vše dobré
Michal Pooh
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter