Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...554555556557558559560...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45083
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Tak to mi jde z duše, co tu napsal Henry-"největší spouštěč je, když mám dobrou náladu".
Přesně-euforie, pocity grandiozity, neohroženosti-vše je v pořádku, vesmír na svém místě a já v něm, vztahy urovnaný, peníze vydělaný a ještě nějaký ten úspěch navrch a daleko od domova-a pokud možno "bohémsky" založená přitažlivá krasavice se sklenkou v ruce-a je zaděláno na malér!
Tak jsem si tehdy nalít po tom roce a něco pěkný střízlivosti. Až jsem se divil, jak mi to nepití jde. A tohle jsem nevěděl, jak je dobrá nálada a pocit jistoty pro mě nebezpečím-nějaký menší chaos nebo špatný dny by mě k půllitru nezahnaly. To se rozchodí, mám štěstí, že nejsem depresivní typ.
No tak teď už to vím, co je to krizový a dobře s tím naložím.
Zajímavý ale je, že vážně se dlouhodobějším nepitím /a rok za to považuju/ člověk opravdu něco naučí. Pamatuju, jak stresový pro mě zezačátku bylo odmítání, jak jsem se tím trápil a cvičil se v tom, představoval si ty situace-tak to je dneska už úplně jednoduchý.
Jsem zpátky po prodlouženým víkendu na horách s partičkou, samozřejmě popíjeli každý večer, já samozřejmě ne a je to úplně, úplně normální.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45085
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
No jo,jak se říká všechno zlé je k něčemu dobré pár let už se snažím přestat pít,kouřit a taky hulit trávu,ale tu nekouřím nějak moc....kolikrát mě to trápilo že nedokážu přestat,ale když to tak vezmu,tak sem rád že se mi to doteď nepovedlo,jelikož sem u všech těchhle drog poznal různé druhy bažení,závislou mysl která drogu vyžaduje,spouštěče,takže teď vím,že těchhle pár let co se mi nedařilo přestat byla škola k nezaplacení a najednou ejhle,ani nevím čím to je,ale asi to bude tím,že mě tenhle bludný kruh závislostí přestal bavit praktikovat furt dokola a tak nějak vnitřně ( né jen hlavou ) sem pochopil že tohle už fakt nechci a ani nepotřebuji třeba po posledním pití můj mozek po tři dny vyžadoval alkohol,měl sem takovou těžkou hlavu a myšlenky na alkohol,ale nerozvíjel sem je a díky tomu,že sem byl opravdu pevně rozhodnutý nepít tak sem se nenapil,což v minulosti bych tohleto určitě nevydržel a letěl bych okamžitě na pivo ukojit svoji nenasytnou závislost
Henry
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45086
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Sochaři přesně můj případ. Jsem veselá, co takhle být veselejší? Hm, vždyť je to ok, výjimečně se nic neděje, však pak zas nebudu. No a . Pak je smutno,prázdno, neveselo a to několik dní. A těžko se vrací ta pohoda, klid, myšlení a jednání. Drsná daň za tu chvilku ejchuchu.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45088
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Šantalko, ano-"pak je smutno, prázdno neveselo a to několik dní." Třeskot z hospod, oblblóza. Poztrácená energie, pachuť prohry, hnusy samý, jedovatiny, mozek chrlí akorát jeden špatný scénář za druhým. Zaplaťpánbů, že v těch vedrech nepiju. To je to nejdůležitější, to ostatní se už nějak udělá, posouvá samo a docela fajn. Dneska jsem si nechal dát injekci proti encefalitidě, jsem totiž docela oblíbenec klíšťat, doktorka varovala, ať si radši lehnu a nechodím na slunce, což jsem ale musel a nenapadlo mě, že je to taková síla. Po rozpáleným asfaltu ze kterého vzlínalo špinavý vedro jsem šel, zatočila se mi hlava, sedl jsem do nejbližší hospody a servírka přede mne bez ptaní postavila půllitr s pivem.Tak jsem se jen zasmál a požádal o kofolu, dal jsem dvě a sice tam nikdo nekouřil, ale bylo docela plno, chlapíci to do sebe lámali. Jak já byl pod tím ventilátorem šťastnej, že ani nápad, ani ň.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45089
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
"oblblóza" - vyhlasujem za slovo mesiaca, perfektné! (ani Google ho nepozná)
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45090
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Žilinčane, to bohužel krutá zkušenost vytvořila tento novotvar-cheche. Jde o to i v tech nejlepších dnech nezapomenout, že doteky alkoholu jsou i doteky ochromující hrůzy. Zdar!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45091
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Je to min. 14 dní a dosud nemůžu říct, že už je vše ok. Nepřiměřené reakce, pocity úzkosti a stresu, bezdůvodné obavy, vyčitky. Už se zase začínám radovat z běžných maličkostí a prožívám, ne jen přežívám, ale stálo to sakra za to? Neeee!!! To musím fakt mít na paměti
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45105
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Upravil som pre vás názvy niektorých obľúbených tém:

Chcem ďalej piť, rady
Čo robiť predtým? Prísny pokec. (s vulgarizmami)
Je priateľ abstinent?
Knihu NIE, radšej alkohol!
Nepiť je ťažko pohoda
Nie som zvedavá, či to zvládnem
Nový rok 2017 - 365 dní opitosti
Vývoj alkoholikovej smrti

Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45106
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
sice nevidím žádné změny, ale díky
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45131
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobry Den, prosim Vas navstevuje tu niekto AA ? ja som bol 3x a vcera som nevydrzal sam doma, a siel vonku a nevydrzal som a napil som sa po 3 hodinach bojovania :/

tam na tom AA mi kazali chodit, citat si modru kknihu a pocuvat ludi co tam rozpravaju o sebe, ale neviem ako to ma pomoct mne, ked proste som tak slaby a neviem odolat, boj prehravam :/

oplati sa mi tam este chodit ? som zufaly, nechcem pit a pritom to stale urobim a keby ze malo ale chlastal som tam do rana jak pes.

cokolvek Vas napadne prosim napiste, za kazdu radu budem vdacny
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...554555556557558559560...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter