Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...573574575576577578579...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45828
Re: Co dělat dále? Před 6 rok, 7 měsíce  
Nene Krtku, jen co zvládnu sám. Na to nepotřebuju fabriku.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45829
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Včelaři, ty Stará Duše-blahopřeju!
A k tomu "proč" ještě dodám, že jsem si alespoň v průběhu času uvědomil a sebe tím překvapil, proč jsem tehdy po roce a dvou měsících dobrý abstinence zase popad korbel-bylo to z pocitu grandiozity, úspěchu, nadšení, prostě koktejl "Je mi fajn, jsem úžasnej, nic se mi nestane", taky prostě nějaká vyšinutost. Naštěstí to nedopadlo nějak děsivě, bylo mi "jen" blbě, psychika hnus-svět, kterej vypadal přitažlivej a zajímavej, okamžitě se propadl do úzkosti. Pití bez jakýkoli radosti. Slepá cesta, blbost. Jsem teda rád, že léto, který považuju za nejrizikovější se už propadlo do podzimu. A nadchlo mě, co psala Šantalka, že ji ta střízlivost připadá někdy jako lehká opilost, holt to tak máme, jen ať si to ten mozek někdy dělá na sucho. Anebo když má člověk sílu, tak mu ten život někdy připadá až zázračnej.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45830
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Tak včera u nás návštěva. Tři páry známých, všichni donesli luxusní vína, já dvacátý den na suchu.. Tak jsme se omluvila, že mi to poslední dobou nedělalo dobře, pálení žáhy a tak. No chvíli to zkoušeli, pak dobrý. Takže jsem nepila. Ale zůstaly tu po nich ještě plné lahve, které se masochisticky chladí v mé lednici.. Ale chuť fakt nemám.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45832
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
To bych teda doma mít nechtěl...
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45833
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Já je taky doma mít nebudu. Jen
mi to bylo líto vyhodit. A teď jsem přijela domů a málem jsem jednu otevřela... Celý víkend jsme predelavali zahradu, sazeli stromky, keře, mezí nima i můj stromek abstinence :1) a teď... Všechno vytrhane a kminky rozkousane. Naše dvouletá fenka telete. Vůbec to nedělala a teď komplet. Tří dny práce a vše na vyhození. Cca 5tis i s kůrou. Hodně to tu vydychavam a přemýšlím i o cigarete
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/09/2017 16:22 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45834
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Agi napsal:
Já je taky doma mít nebudu. Jen
mi to bylo líto vyhodit. A teď jsem přijela domů a málem jsem jednu otevřela... Celý víkend jsme predelavali zahradu, sazeli stromky, keře, mezí nima i můj stromek abstinence :1) a teď... Všechno vytrhane a kminky rozkousane. Naše dvouletá fenka telete. Vůbec to nedělala a teď komplet. Tří dny práce a vše na vyhození. Cca 5tis i s kůrou. Hodně to tu vydychavam a přemýšlím i o cigarete

Nic si nedavaj, to zvladnes! A nabuduce, az pride dalsia kriza, si budes moct spomenut na dnesok a povies si "ked som si nedala vtedy, tak si nedam ani teraz!"
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#45835
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj všem. Krtku, Sochaři,ok,já to vím, že jsem zavislak,vím proč chci nepit, šest let co mám nejdyl bylo krásných.. Moje hlava byla teď dlouho zvyklá mít otevřená zadni vrátka a..však víte. Kdysi mi hodně pomáhalo "dnes prostě ne a zítra se uvidí" a postupem času už jsem to vůbec neřešil.Vim že mám obrovskou výhodu,ze jsem ted pod zámkem, tady začnu -pak budu pokračovat. Vcelari,siroka duse,gratuluju a ze srdce preju.. Ten pocit znám, mě se povedlo letos v květnu po čtyřech letech odmaturovat při práci a to uz jsem stridave kalil. Když jsem dostal vysvědčení, byl jsem kral. Nevozral jsem se hned,až v srpnu a bylo po radosti..ještě se omlouvám za zmatky ale vyhodil jsem Zdenek Musil a dal tam dry, přišlo mě takovy vtipnejsi:-) Mějte se a držte se
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45836
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Včelař napsal:než se mi splní sen a budu moct dělat jen tu včelařinu...

Drzim palce aby to vyslo! Zivit se tim co rad delas a co Te bavi je jeden z nejkrasnejsich snu.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/09/2017 20:10 Provedl: Gennosuke.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45837
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Hezké ráno, tak včera jsem to ustala, nic jsem si nenalila a s konvici čaje šla na zahradu likvidovat tu spoušť. Vztek jsem vypotila. Psala jsem to hlavně proto, jak fakt první co mě napadne, když je nějaká nepříjemnost, tak sáhnout po flašce. Už večer jsem byla ráda, že jsem to neudělala. Dík za okamžitou podporu
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45838
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
A ještě, dnes mám konečně první den super náladu i přes mlhavé studené počasí
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...573574575576577578579...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter