Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...574575576577578579580...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45844
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
Omlouvám se, ale jsem hrozný ajťák... Někdy se mi odešle jen půlka prispevku, když jej upravím tak žádný příspěvek.. ...
Zkusím tedy ještě jednou... Den 23 bez ...Stal se "zazrak" .. Dlouhou dobou mám ekzém na obličeji, chodím i na kožní, chudák paní doktorka střídala vodicky masticky... A nic... a dnes mám již obličej skoro čistý. Že já blbá jí neřekla, že moc chlastám, mohly by jsme si ušetřit čas. Také mně přestaly brnet prsty na noze. Ach jo, jak já mohla byť tak hloupá a takhle si huntovat tělo! Takže všichni, vydržte!!! Stojí to za to po všech stránkách.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/09/2017 08:33 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45845
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
Možná lepší prázdnej příspěvek, než sáhodlouhej o extázi jako náhradě chlastu...

Ať se Ti daří Agi. Vydrž pět měsíců a pak zažiješ teprve ten správný život. Držím palce.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45846
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
Jo jo..i já jsem si vyzkoušela, jak tělo reaguje, když nepiju. No a hlavně mnohem lépe spím.
A stejně to pak vždycky pos....
Těď jsem čistá a šťastná za každé ráno, kdy mám tolik energie, že bych mohla rozdávat
Asi jsem naivní, ale pořát věřím, že už to dám.
.....ale aspoň v něčem jsem pokročila....když nastanou problémy ani mě nenapadne řešit to pitím.

Hezkou střízlivou neděli všem
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45848
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
To jo, pěkná reklama na E Jen trochu dlouhá co Zdravím všechny...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45860
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
Dnes probuzení do rýmy, bolavý hlavy, naštvanej, že kvůli "rýmyčce" měním plány-a pak náhlej záblesk-hlavně, že nepiju!
A v hlavě začaly pochodovat ty vzpomínky na úděsný kocoviny, pětiposchoďovou hlavu narvanou bolehlavem, pocity zkaženosti, hnusu a zmaru, jak se ten jed štosoval a štosoval. Je to ale pryč, nepiju a jde to.
Uch, já jsem až tak dětsky rád, úplně radostně se tu tlemim. Kdysi bývala všude reklama se znělkou "Na těchto základech můžete stavět...". To si vždycky říkám, když se něco ne úplně daří-na tom se dá stavět, že jsem si ohledal východ z pekla, na tom se dá stavět, na tý střízlivosti, často prožívané jako radost.
Až si proti těm, co tu zkušenost se závislostí nemají, připadám silnější, zkušenější.
Z nouze ctnost? Možná jo, ale když někdo fňuká, že se mu něco nepovedlo nebo, že nejde tohle či támhleto, tak se někdy až tak vnitřně šklebím a říkám si-no, tohle by mě fakt nerozhodilo.
Jakobych si vykoval nějakou dobrou zbroj.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45862
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj kamarádi alkoholici.Treti týden léčby za mnou a teprve teď už se cítím jakžtakž fyz.a psych. ve sve kůži, takový jak jsem býval když jsem byl v pořádku a nepil. Udělal jsem blbost že jsem nenastoupil dřív,třeba před rokem,no co už.. Jinak léčba,režim,terapie všecko fakt
pomáhá,jsem rád že jsem tady. Na přemýšlení spousta času. Rád si čtu tuhle diskusi,u toho trochu relaxuju Zjistil jsem že už se možná tolik nehrabu v minulosti,to bylo pro mě dřív hodně rizikové, všelijaké zbytečné depky..A tak vás zdravím a preju pěknou strizlivou neděli,mnoho radostnych maličkostí,pohodu.. a jdu na kafe
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45863
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 6 měsíce  
Agi, mě se taky zlepšuje pleť atd když nepiju. Celkově mi to víc sluší, i okolí to tak vnímá. Další klad . Jsem taky ekzematik, pití mi to vždy zhorší .
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46171
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Ahoj všichni.
Hodně dlouho jsem tu nebyla a je vskutku oříšek se sem znovu přihlásit - heslo zapomenuté atd. Ale sem tam jsem si tu četla. Já osobně nepiju už ani nevím od kdy, nepočítám to -přes rok?. Možná by se to našlo někde v mých příspěvcích. Ignorace alkoholu funguje.Alespoň u mne. Bez nějaké vnější pomoci, léčení nebo tak. Prostě jsem si řekla, že dost a už to nechci. Ne nesmím, ale nechci. Nebylo to snadný, ale horší bylo zbavit se Neurolu potom - viz mé příspěvky tehdy.
Ale ten střízlivej život fakt stojí za to - zhubla jsem 25 kg, hodně cvičím jogu a snažím se o zdravou stravu a tak. Za mne - naprosto souhlasím se Včelařem a tímto ho zdravím a držím palce, i když to má naprosto srovnaný a recidiva nehrozí. Víte, takový to ulítávání, že si občas dám pár piv nebo lahví- a pak startuju znovu - a ještě si fandím, jak to není tak hrozný, to je o ničem. Zejména pokud má člověk pak psycho výčitky. Zbytečně se trápíte
Ale proč jsem znovu zde. Mám maminku 81 let po operaci srdce - na moji psychiku velmi náročné a tuhle jsem se přistihla, jak zálibně koukám na láhve vodky v regálech - jak by se mi ulevilo. K neurolu naštěstí tak rychlý přístup nemám. No takže tím chci říct, že nikdy není vyhráno a boj trvá, i když jsem si myslela, jak to už mám zmáklý. A ne, tu flašku jsem si nekoupila, jen jsem zvýšila spotřebu cigaret. A znovu si to jdu zde pročíst, zejména svoje staré příspěvky.. Mmch, kde je Zdenek SK?
Všem držím palce a věřte tomu, střízlivost je úžasná věc a změní vám život v jakémkoli věku, i když si myslíte, že jste na dně, úplně k ničemu a úplně daun...
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46172
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Zdeno dostal ban - zákaz. Ale už dávnejšie. Čo je s ním neviem ja a zrejme ani ostatní. Snáď je OK.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46178
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Chápem, že dušičky sú smutné obdobie, ale tak zase nemusíte kvôli tomu všetci chlastať
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...574575576577578579580...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter