Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...593594595596597598599...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#47944
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Šantal, teď pro změnu zas nevím já co máš na mysli. Ale to je jedno. Já se občas kouknu, ale taky se mi stalo, že jsem sem zabloudil po čtrnácti dnech a sílu to tu všechno pročíst nemám.

Co se mě a alkoholu týče, před těmi Vánocemi jsem si zase utvrdil, že tak fakt ne. Srovnal jsem se s tím a je mi teď tak nějak líp s tou zkušeností na hřbetě...

Stejně jak si tak někdy přemýšlím, tak si tak říkám kolik pravdy bylo v tom co tu psal Dee. A nakonec byl odsud vyobcován. Škoda.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47945
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj. On se nedávno prohlásil pod jiným Nickem a byl opět vyhozen . Nevhodné příspěvky, nevím o co šlo. Ale taky si na něj občas vzpomenu. Říkám si co by mi asi tak řekl, většinou nic dobrého jak ho znam Tak se měj a ať se daří...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47956
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
A nevidím tu ani "moudra" od Ja :o)))
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/02/2018 19:32 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47958
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
No to je divný....
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47959
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..je to divný.Moh by něco napsat
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48021
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
No tak to se musím pochlubit a kde jinde než tady!
Jde o to, že po letech, kdy jsem kouřil 20, 30 každý den a zvlášť poslední roky, kdy jsem si říkal, že prvotní je nepít a hulil o to víc, TAK JSEM TO KONEČNĚ ZASEK.
Jo, dnes je to týden a je to fajn. A to jsem myslel i po minulých pokusech, kdy jsem po třech dnech lezl po zdi i po podlaze a hledal vajgla, že to bude děsivý-no a není.
Cvaklo v hlavě. A co cvaklo?
Já myslím, že je to stejné, jako když se mi začalo dařit abstinovat od alkoholu, prostě - nelitoval jsem se, netrápil, předem jsem to přijal jako velkou radost, že pít, že kouřit NEBUDU, netruchlil jsem po cigáru, neměl pocit, že o něco přicházím.
Abstinenční příznaky? Vlastně malinký. Jen takový pocity, trochu chuť (při kafi), trochu jakoby ztráta, ale žádná bolest, žádný duševní zmatení.
Toužil jsem po tom roky a je to to tady. Aspoň teda doufám! Ale tejden je dobrej.
Skvěle to "radostný odvykání" popsal Allen Carr, pořídil jsem si jeho knihu, protože tu o ní mnohý psali.
A bál jsem se, že to bude nějak "hurá americko misionářsko radostný" - ale neni. Spíš suchej britskej břink to má.
A skvěle psal o odvykání kouření tady Zdeněk Dry - to mě ovlivnilo. Ale nemůžu ten Tvůj zápis najít!
Krtku, a co ty? Fajčíš?
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48022
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Gratuluju a preju, ať ti to vydrží. Nepijes nekouris, budeš v balíku. Co si koupis?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48023
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..GRATULUJU!! Já to mám zmakly teoreticky,po třech dnech jsem nevydržel.ALE,blížím se tomu,jsi vzor,že to jde,já vím že to jde.Jeste jednou velká gratulace, v pohodě vydrz,ten pocit znám.Skoro
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48024
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Zdeňku, tak to držím palce, mě tvuj zápis ohromně motivoval, nakop mě- abych se pustil do četby toho Carra. Myslím, že mi to půjde dobře dál a dám vědět.
Ale je to trochu legrační a i strašidelný, jak ta hlava funguje! Prostě mě teď kuřáci na ulici přijdou legrační a trochu protivný.
Myslím, že se uklidním časem, ale asi se cítím jima ohroženej-tak mi připadaj divný a štvou mě.
Předtim jsem ale cejtil solidaritu!
Takhle musí fungovat i vymejvání mozků v totalitách-no, nic, NEHULIM a to je bezvadný.

Allie-ty peníze, to se bojim obojí spočítat, to bude za rok dělat neskutečný prachy! Tak první, co koupim až se oteplí bude pořádná sekera, ta nejlepší, protože moje nejoblíbenější terapie je štípání dříví. V zimě ale do tý barabizny vůbec jezdit nejde. No tak budu holt ohromně bohatej, no. A taky i zdravoučkej...!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48026
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Vydržal so týždeň, ale to som mal chrípku. Myslel som, že to potiahnem ďalej, ale nejako sa nezadarilo. Proste fajčím ďalej. Ale raz to dám.

Předtim jsem ale cejtil solidaritu!

To sa mi stane keď čakám na autobus, samozrejme cigaretka musí byť. A príde ku mne nejaký expert, či nemám cigaretu. Najprv zlosť, že však predávajú, si kúp. Ja ich tiež kupujem. A nakoniec mu dám. Nejako sa vcítim do nich, keď ja nemám a fajčil by som jak pes. Len ma štve, že keď tam budeme stáť piati na zastávke autobusu, vždy prídu len za mnou. Asi mám nejaký blbí ksicht.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 03/03/2018 08:44 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...593594595596597598599...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter