Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...594595596597598599600...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48027
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ale možno to bude tým, že si ma pamätajú zo starých čias. Stanica bol môj rajón.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48033
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Tohle mám taky, hodně často mě na stanici busu, ale i jindy bezdomové a různí žádaj o drobný, cigára. Přitom jako úplný dobrák asi nevypadám. Mám teorii, že se vycítíme. Nějak poznají, že jsem popíjel, nebo že jima nepohrdám. Tuhle mi bylo jednoho chlapíka s obličejem úplně zmučeným kocovinou fakt líto. A teda většinou něco málo dám. Cigára teda už týden ne. Myslím, že vydržím, něco se změnilo.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48047
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Dobra praca Sochar! Ja som mal kriticky taky druhy-treti tyzden, tam som casto zlyhal. Dovody su nam vsetkym dobre zname - vydrzal som tak dlho, takze nemozem byt zavisly, mam to pod kontrolou, budem si vediet dat jednu za tyzden ku kave s kolegami, zafajcim si len pri pive atd atd.

A s tymi peniazmi to je sranda. Ked som prvykrat prestal na viac ako rok, to som este zarabal dost malo (proste mi vychadzalo na najom, jedlo, pivo, cigarety, nic som neusetril z vyplaty), tak som sa tesil, aky budem bohaty, ale tak to nefungovalo u mna. Tie usetrene peniaze sa kdesi rozplynuly, takisto som koncil mesiac na nule ako predtym Ale to som bol este mlady truhlik (teraz som uz starsi truhlik ).
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#48048
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Double D napsal:
Dobra praca Sochar! Ja som mal kriticky taky druhy-treti tyzden, tam som casto zlyhal. Dovody su nam vsetkym dobre zname - vydrzal som tak dlho, takze nemozem byt zavisly, mam to pod kontrolou, budem si vediet dat jednu za tyzden ku kave s kolegami, zafajcim si len pri pive atd atd.

A s tymi peniazmi to je sranda. Ked som prvykrat prestal na viac ako rok, to som este zarabal dost malo (proste mi vychadzalo na najom, jedlo, pivo, cigarety, nic som neusetril z vyplaty), tak som sa tesil, aky budem bohaty, ale tak to nefungovalo u mna. "Tie usetrene peniaze sa kdesi rozplynuli, takisto som koncil mesiac na nule ako predtym" Ale to som bol este mlady truhlik (teraz som uz starsi truhlik ).

DD,
...a teraz si vypočítaj koľko máš na konte v bordeli ,do ktorého nechodievaš XYZ × v týždni...


...si jednoducho boháč "multikulti".
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48072
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Double D-přesně vím, co myslíš. Jenže já teď už taky vím, že jedna jediná cigareta ke kávě by odstartovala všechny ty další. Žádný nikotinový náplasti, sprey, nic. Moc mi ovšem pomáhá, že nepiju. To bylo vždy spojený. Uvidím, co ty tři neděle a pak napíšu. Ale vidím to dobře. Je to jako s pitím-hlavně se nelitovat! Není to oběť a moje ubohost, že nepiju, nekouřím. Je to naopak vysvobození a radost.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48085
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj chlapci. Tak se pokusím přidat a vykašlat se i na kouření. Měla jsem dvě v neděli. Jedno mi vysloveně ani nechutnalo, měla to být odměna v cíli procházky a v podstatě jsem se modlila ať už je to vyhuleny a můžu jít. Tak uvidíme já zase takový kuřák nejsem, spíš jsem tím vyplňovala čas ve společnosti. Nechci machrovat, ale pokusím se to s vámi utnout...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48138
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Máte někdo podobný pocit? Když ok, co budu v blízké budoucnosti dělat (např.hkidat synovce, příští týden kadeřnice, výlet s dcerou a přednáška atd)… ohromí mě taková divná úzkost, jako bych se netěšila, spíš bála nebo co, přitom je to pak fajn, nesouvisí to ani s chlastem, na ten přitom nemyslím, ale stísněné dojmy předem mám, jak a zda to zvládnu a vlastně se těším domů, do bezpečí. Máte to někdo?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48139
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj,
to znám, prostě strach, že to nedopadne dobře..... , že se něco špatnýho stane...., že to nezvládnu...atd. teda jestli je to toto - taková celková životní vyplašenost.
I když bych na 100% řekl, podle příspěvků tady, že jsi extrovert, že ti nedělá problém kontakt s lidmi, nebo něco zařizovat apod.
P.
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48140
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Pavle! No právě, extrovert, sama to organizuju a vymýšlím a pak se toho bojím. Jo, vyplasenost je dobrý slovo. Okrádá ne o to těšení se. Tak snad se to srovná a budu "normální". A co ty, jak se máš?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48141
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Cusek jj to mam take...takovou lehkou rekneme soc.uzkost,agorafobii ci zle myslenky-mam to i duagnostik9vane radu let Ale nedavam tomu moc prostoru-seru na to lidove receno ziju normalne jinak se vsi pokorou pres sit urcovat,ze je nekdo extrovert je uplne iracionalni...prave introverti travi mnoho casu na siti a nahrazuji si tim kontakt s lidmi ve skutecnosti..a Santalko tesis se domu,pze je to Tve utociste-citis se tam bezpecne ...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...594595596597598599600...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter