Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...607608609610611612613...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#49076
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Ne, bez vykřičníku, poklidně: Nedám si. Nedám se.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49077
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Ach jo, hnus.
Třeba to půjde ještě nějak vyreklamovat?
Zajimave, ty průsery: jak se člověk dokázal v tom pruseru utopit... to by si dal každý, řekli jsme si a problém neresili a zapijeli týden.
Za strizliva jsou problémy. Počkám, v klidu, nějaké reseni se najde, jsou to v živote takove vlny, nahoru dolů. Když mě to mrskne dolů, počkám si na vlnu, ktera mě zas vyveze nahoru. Aspoň kousek.
Taky teď resim solidní pruser, už to snad bude pomaličku vyresene, kdybych chlastala, resili by se mi to mnohem hůř. ....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49079
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Sochaři, jsi borec! Nedávno jsem poslouchala o čakrách. Moc poučné... Spousty z ulevovani si děláme automaticky. Psychické napětí ulevujeme mimo jine sprostými nadavkami, které obsahují R a krásné to R máme prodlužovat. V tvém případě bych těch nadávek použila hned několik a sakra bych se na to prrrrrtodluzovani soustředila. Hodně sil, ať se dá vše zachránit
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49080
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Dobré ráno všem.
Sochaři, to je mrzuté, snad to dáš brzy do kupy. A seš dobrej, tohle jsou ty zkoušky... Tak se drž, všichni se držme
Mě je teď docela dobře, ulevilo se mi. Jen občas ta stará známá úzkost a pocit stresu. Zase plánuju, ale bezpečně. Teda doufám
Piju různé bylinky na uklidnění, vitamíny, hoooooodne kávy
Potřebuju poradit: manželovi už jsem se za to vyvádění minulý víkend omluvila a nastínila svůj směr - nepít. Ještě je tu ale ten náš společný kamarád, který mě údajně ten večer/noc upozorňoval na nevhodné chování atd. Mám i jemu říct, že uznávám chybu a že s tím něco dělám, nebo už to mám prostě nechat být? Ještě jsem jo nepotkala, ale stane se.. poraďte prosím
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49081
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal napsal:
Potřebuju poradit: manželovi už jsem se za to vyvádění minulý víkend omluvila a nastínila svůj směr - nepít. Ještě je tu ale ten náš společný kamarád, který mě údajně ten večer/noc upozorňoval na nevhodné chování atd. Mám i jemu říct, že uznávám chybu a že s tím něco dělám, nebo už to mám prostě nechat být? Ještě jsem jo nepotkala, ale stane se.. poraďte prosím
Je tazke radit, lebo samozrejme som tam nebol a nepoznam ani jedneho z vas. Ale vo vseobecnosti sa da povedat, ze cim viac ludi vie o nasich predsavzatiach (alebo v tomto pripade rozhodnuti prestat pit), tym je vyssia sanca, ze sa nam ich podari dodrzat - ale zaroven sa zvysuje pripadna "psychologicka cena" za posmyknutie (viac ludi vie, ze sme nedodrzali co sme si predsavzali).

Dalsia vec je, ze sa ulavi Tvojmu svedomiu.

Asi by som Ti poradil, aby si mu trebars napisala, alebo zavolala (zavisi samozrejme od toho ako fungujete spolu) s tym, ze Ti to stale vrta v hlave a chces sa ospravedlnit ak si nieco hrozne vyparatila, a ze si ides dat preventivne prestavku od alkoholu na XYZ. Asi by som sa vyhol nejakemu velkemu vysvetlovaniu a zdovodnovaniu, aby si sa v tom nezamotala. Staci to asi obmedzit na nieco v zmysle "nerobi mi to dobre, tak si dam na mesiac voraz", to ludia nemaju problem akceptovat, a ziskas mesiac na premyslanie co dalej
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#49082
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Jo, to udělám. Nemám na něj číslo, tak ať ho potkám, řeknu mu to takhle. Uleví se mi a on si snad nebude myslet, že to takhle mám běžně a je to normální ... Dík
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49083
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal napsal:
Jo, to udělám. Nemám na něj číslo, tak ať ho potkám, řeknu mu to takhle. "Uleví se mi" a on si snad nebude myslet, že to takhle mám běžně a je to normální ... Dík
..."o čo jednoduchšie je "programovo" alebo zo zásady popíjať iba nealko a celý abstraktný problém zmizne."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49084
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
To je fakt Ja. To si teď uvědomuju, že jsem jako mávnutím proutku přišla o ten klid... Zase na mě vyskakujou dřívější extempore, s různými obličeji spojené. Ale to je dobře, aspoň vím
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49119
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Tak jsem dva tejdny "čistej". Nevím, jestli to má spojitost s tím chlastem, nebo je prostě jen horko a dusno, ale pořád mi vadí horko a potim se jak pes. Když jsem abstinoval delší dobu, tak jsem to nepozoroval. Vyrovnávám se se ztrátou snu o profesionálním včelaření, protože to zkrátka nestíhám společně s prací,která mě sice baví, ale je jí moc. Dříve jsem si vždycky něco usmyslel a šel tvrdohlavě za tím a nic kolem neexistovalo. Teď tak nějak nic nemám. Nějak mi nejde dosadit jako max prioritu jen rodina

Ale jinak se sbírám z té poslední akcicčky. A nějak se mi asi zbláznily chuťový buňky. Jako puberťák jsem kromě spousty piva vychlastal i kýble mlíka - i tři litry denně. Po letech se mi chuť na mlíko vrátila a nenechám si ujít jedinou příležitost při návštěvě obchodu, abych si nekoupil mlíko. (Kupuju tedy jen bio v Rakousku). Neskutečně mi teď chutná. Asi drobet blbost, ale lepší, než kdybych měl chuť na lahváče - tu nemám vůbec.
Ale to je asi úděl nás kvartálních alkáčů - půl roku nic a pak přijde masakr. Snad tentokrát nepřijde.

Přeji Vám všem výdrž a vždy při sobě vodu - neskutečný pomocník s žízní...

Zdraví Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/05/2018 10:37 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49121
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 5 rok, 11 měsíce  
Já teda horko snasim mnohem líp když nepiju. Když jsem chlastala, bylo to hrozny. Ted horko sice taky nemusím, ale snasim ho líp. ..
Jinak bojuj, držím palce, zase bude líp.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...607608609610611612613...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter