Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...619620621622623624625...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#56994
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Erika napsal:
Krtku, ano prislo mi lito, ze nepiju a ze ta abstinence ja tak mooooc tezka.

Je tezka . Je strasne tezka a obcas to cele stoji fakt za prd . Ale at uz je ta abstinence sebevic obtiznejsi a cloveku je nekdy opravdu mizerne tak je to cele mnohonasobne radove lepsi nez zivot s chlastem. Predstav si kde by jsi dnes byla kdyby jsi dal pila. A kde by jsi byla za rok... a za pet let. A pak se podivej do zrcadla jak vypadas a kde jsi ted! A jsi opravdu skvela jak to zvladas !
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56995
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Eri,

máš můj obdiv. Jižní Morava je pro mě to nejkouzelnější místo na světě. A to dobré víno k tomu patří, že jo. Já beru chlast jako chlapa, kterého miluju, ale který mě mlátí(ne že bych touto zkušenost měla ). Když s ním budu, bude mi ubližovat a jednou mě snad i zabije.
Abstinence je krásná, já mám právě své nealko "šestinedělí" za sebou. Ale alkohol mi stejně strašně chybí.

Krásný den všem.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56996
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Geno dik, tvoje pochvala me tesi
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56997
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Zuzko dekuji. Pristi rok na Moravu skutecne nejedu!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57001
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Dobrý den,nevím jestli tady píšu úplně dobře.Přispívám poprvé.Možná se potřebuji jen "vykecat".Manžel nastoupil před třemi měsíci na léčení.Vše se celou dobu zdálo super.Léčbu zvládl na jedničku.Vlastně jsem měla pocit,že se mu hrozně ulevilo a snad se mu ani nechtělo úplně domů.Možná se bál co bude dál stejně jako já.V pátek byl propuštěn.Volal mi ještě z auta.Říkala jsem mu,že chci dořešit doma nějaké věci(myšleno to,že se nebaví s mými rodiči).A v tu chvíli asi nastal blok a zavěsil.Domů už přijel opilý a vlastně v tom pokračoval celý víkend.Jsem z toho nešťastná,protože to co jsme se snažili dát 3 měsíce dohromady(náš vztah,vztah se synem) se úplně rozplynulo.Včera už byl i agresivní.Dávám si za vinu,že jsem ho naštvala a je to moje chyba.Na druhou stranu mám pocit,že by to asi udělal stejně a hledal zase jen záminku proč se napít tak jako tomu bylo v minulosti.Nevím co dál.Je třeba možné,že by časem nastoupil na léčení znovu?Po jaké době může vlastně léčbu opakovat?
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57002
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Petra napsal:
Dávám si za vinu,že jsem ho naštvala a je to moje chyba.

Ne, neni to Tvoje chyba! Je to presne jak pises - nasel si vhodnou zaminku. Jak je to s opakovanim lecby Ti neporadim ale co jsem si pomerne jisty je ze i kdyby nastoupil na opakovanou lecbu tak to bude nejspis k nicemu - podle toho jak to popisujes tak on proste a jednoduse chce dal pit . Netusim jak moc zle to s nim je a jak velke problemy prinasi jeho alkoholismus do Vasi rodiny ale pokud se ozral hned po propusteni z lecby tak bohuzel na nejake zlepseni stavu muzes zapomenout .

PS
Pises ze "volal z auta" a "prijel opily" - jestli ridi pod vlivem tak mas o duvod vic to s nim okamzite skoncit. Nevim jestli si to uvedomujes ale pokud pod vlivem udela v aute nejaky prusvih - zpusobi skodu, nekoho zrani, zmrzaci nebo zabije - tak pojistovna proplati veskere skody a ucet posle jemu. A protoze jste manzele tak ne jemu ale Vam obema! Par rozbitych aut a do toho nejake stredne tezka ztraneni muzou klidne udelat skodu nekolik milionu ktere Ty budes splacet. Normalne mu pohroz ze pokud sedne opily za volant tak volas 158 at si ho prijedou sebrat...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57003
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Zdravim Petro, nemyslim si, ze je to tvoje vina. Odhodlani, co nevydrzi ani cestu autem, je na houby.
Nepotkal nekoho z pijici party?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57004
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Petra,

ak bude mať lekár dobrú náladu a celkovo v pohode, tak HO môžu opäť hospitalizovať - okamžite!!! Takéto recidívy sú bežné... (sprievodný jav priebehu nemoci F10.2)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57005
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Petra napsal:
....Vlastně jsem měla pocit,že se mu hrozně ulevilo a snad se mu ani nechtělo úplně domů....V pátek byl propuštěn.Volal mi ještě z auta.Říkala jsem mu,že chci dořešit doma nějaké věci(myšleno to,že se nebaví s mými rodiči).A v tu chvíli asi nastal blok a zavěsil....

Ahoj,
tak já půjdu tak trochu "proti proudu". Chyba to samozřejmě byla a přímo - hrubka, takovéto věci se neřeší v takové situaci (ihned po propuštění) a už vůbec ne po telefonu a to ani náznakem. To je jako někoho po totální endoprotéze vzít ihned po propuštění z kliniky na maratón. Jak to asi může dopadnout?
Pavel
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57006
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 7 měsíce  
Děkuji za reakci.Ano máte pravdu není to má chyba i když on se o to vždycky snažil,aby to tak vyznělo.Jinak před léčbou pil pivo v posledních měsících 2 až 3 litry vína,protože jak sám řekl pivo mu nestačilo.V léčebně došel k tomu,že pít nechce a je rád,že mu zůstala rodina.S mou rodinou se nebaví...zavrhl je,protože se na něj zlobí,že on pije.A on nechce nic řešit ,proto se s nimi raději nebude bavit.Alkohol si jezdí kupovat do obchodu který máme pár metrů od domu.Přesto pak do auta sedne i když to je kousek vím,že je to problém.O řidičák už taky přišel začátkem roku na 3 měsíce.
Jsem bezradná a nevím co teď dělat.Zlobím se sama na sebe,že ho nedokážu opustit,ale za ty tři měsíce léčby mi vlil do žil tolik naděje,že vše bude zase v pořádku...
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...619620621622623624625...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter