Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...619620621622623624625626
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 týdnů, 2 dnů  
Fajn, že se někdo ozve a poreferuje. Jinak nám to jde ke konci října a venku krásné teplo. Dnes zase přes 20°, zahrádky tady otevřené a všecko fičí jako v létě. Jen ty kratší dny mně lezou na nervy. No, k vánocům už na mně poleze ten splín čímdálvíc, netrpím nějak extra depresemi, ale je to pro mně nejhorší období v roce. Zatím se všechny mlhy u nás rozpouštějí a jak sedne deka i pár týdnů, tak sedne i na mně. Mívám takové různé plány jak to přežít, co dělat, jak se zabavit a tak nějak letos nevím... to sem dělal loni, to předloni...

Chce to něco nového, tak pátrám po netu a kdybyste měli nějaký nápad nebo jak to zvládáte vy tak sem písněte.

Už mně samozřejmě napadla i myšlenka: tak bejku, dej si panáka a uvidíš po letech to tóčo

Ale vážně uvažuju, že zkusím něco upéct. To sem nikdy nedělal, kdoví jak by to dopadlo a ty srandy kolem, asi do toho půjdu. A co vy?
pert
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 týdnů, 2 dnů  
Nazdar Pert, ja palim svicky a pletu. Ale jelikoz je to prvni podzim a zima co budu " cista", tak doufam, ze vlna a ohen budou stacit!
Erika
Platinum Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele

Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 dnů, 10 hodin  
Zdravim Pert, nasel jsi na netu inspiraci co se da delat v tehle sychravych dnech. Mne asi ta vlna a svicky moc stacit nebudou.
Ty dny jsou tak kratky ( a bude hur), stmivat se zacina brzo. Dnes je tma uz od Boziho rana.
Nemela jsem predstavu, ze to bude tak tezky. Kdyz svitilo slinicko a dalo se byt venku, tak to slo.
A ted!! Jeste vsude ty Svatomartinsky vina. A pry je letos vydareny rok.
Tak, kdyby jsi mel nejaky napad, tak poreferuj.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 hodin, 57 minut  
Ahoj, no letos mně to sebralo trochu víc než jsem čekal a jaxi taxi přežívám, na net už moc nechodím a spíš se hrabu se svými krámy a zaměstnávám ruce, ta moje manuální zručnost není nic extra, ale ikdyž se mně do ničeho nechce tak se nanutím, bez nečinnosti to prostě nejde, jen tak od ničeho k ničem, polehávat, posedávat nebo furt čučet do netu nebo seriály v tévé... tak nic, opatrujte se a poreferujte
frčí to tady úplně vražedným tempem
pert
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele

Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 hodina, 15 minut  
Pert, presne tak. Uz tady jsou pavuciny.
Ja jsem druhy tyden na neschopence a tak mi v hlave uz hrabe. Nastesti jsem na ruce Ok, tak pletu. Ale to se neda furt.
Tady to moc nefrci, tak se tu rozptylit taky neda.
Spatny je to i s pocasim. A lip nebude. Tak hledam inspiraci.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 1...619620621622623624625626
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Žena alkoholik
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter