Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...623624625626627628629...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#57184
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 5 měsíce  
Fajn, že se někdo ozve a poreferuje. Jinak nám to jde ke konci října a venku krásné teplo. Dnes zase přes 20°, zahrádky tady otevřené a všecko fičí jako v létě. Jen ty kratší dny mně lezou na nervy. No, k vánocům už na mně poleze ten splín čímdálvíc, netrpím nějak extra depresemi, ale je to pro mně nejhorší období v roce. Zatím se všechny mlhy u nás rozpouštějí a jak sedne deka i pár týdnů, tak sedne i na mně. Mívám takové různé plány jak to přežít, co dělat, jak se zabavit a tak nějak letos nevím... to sem dělal loni, to předloni...

Chce to něco nového, tak pátrám po netu a kdybyste měli nějaký nápad nebo jak to zvládáte vy tak sem písněte.

Už mně samozřejmě napadla i myšlenka: tak bejku, dej si panáka a uvidíš po letech to tóčo

Ale vážně uvažuju, že zkusím něco upéct. To sem nikdy nedělal, kdoví jak by to dopadlo a ty srandy kolem, asi do toho půjdu. A co vy?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57185
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 5 měsíce  
Nazdar Pert, ja palim svicky a pletu. Ale jelikoz je to prvni podzim a zima co budu " cista", tak doufam, ze vlna a ohen budou stacit!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57263
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 5 měsíce  
Zdravim Pert, nasel jsi na netu inspiraci co se da delat v tehle sychravych dnech. Mne asi ta vlna a svicky moc stacit nebudou.
Ty dny jsou tak kratky ( a bude hur), stmivat se zacina brzo. Dnes je tma uz od Boziho rana.
Nemela jsem predstavu, ze to bude tak tezky. Kdyz svitilo slinicko a dalo se byt venku, tak to slo.
A ted!! Jeste vsude ty Svatomartinsky vina. A pry je letos vydareny rok.
Tak, kdyby jsi mel nejaky napad, tak poreferuj.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57272
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj, no letos mně to sebralo trochu víc než jsem čekal a jaxi taxi přežívám, na net už moc nechodím a spíš se hrabu se svými krámy a zaměstnávám ruce, ta moje manuální zručnost není nic extra, ale ikdyž se mně do ničeho nechce tak se nanutím, bez nečinnosti to prostě nejde, jen tak od ničeho k ničem, polehávat, posedávat nebo furt čučet do netu nebo seriály v tévé... tak nic, opatrujte se a poreferujte
frčí to tady úplně vražedným tempem
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57273
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 5 měsíce  
Pert, presne tak. Uz tady jsou pavuciny.
Ja jsem druhy tyden na neschopence a tak mi v hlave uz hrabe. Nastesti jsem na ruce Ok, tak pletu. Ale to se neda furt.
Tady to moc nefrci, tak se tu rozptylit taky neda.
Spatny je to i s pocasim. A lip nebude. Tak hledam inspiraci.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57322
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 4 měsíce  
Zdravim vsechny,
Dnes zadny novy prispevek, tak ja alespon napisi, ze vcera jsem mela 7 mesicu abstinence.
Chtela jsem se pri te prilozitosti zeptat jestli tu jsou jeste ta "devcata" , ktera tu byla kdyz jsem zacinala.
A taky " Co delate a jak se Holky mate? "
Ale kluky zdravim taky
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57323
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 4 měsíce  
Ahoj Eriko, jsem tu každý den.
Jak se vede....v pondělí jdu na velké odběry krve a snad se konečně dozvím něco o mých játrech . Jinak na duši dobrý, ale pořád se mi vrací zánět žil na noze. Úplně neabstinuji, ale nijak to nepřeháním. Máme doma další psí přírůstek z útulku, tak je veselo, chodím s dvěma chlupáčema po lese, přemýšlím o životě. Tobě gratuluji k sedmiměsíčninám. Jak se cítíš? Myslíš ještě na pití?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57324
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 4 měsíce  
Ahoj Kájo, jsem ráda, že jsi se ozvala.
Na pití myslím každý den. Není to sice už tak urputné, jako ze začátku, ale myšlenky jsou.
Jak se brzo stmívá, je to intenzivnější. Byla jsem teď skoro 3 týdny doma po operaci křečových žil. A myšlenky na pití chodily už odpoledne.
A ještě, jak mi je neustále chladno a zebou mě nohy, tak si vždycky vzpomenu, jak mě červený rozehřálo. Čaj tohle neumí.
Já myslela, že máš játra OK.
No, alespoň ta Duše se polešila.
Ještě zobeš a nebo jsi už AD vysadila?
Občas se ozvi. Já si často vzpomenu na Holky, ale mimo tebe, zatím mlčí.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57325
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 4 měsíce  
Ještě zobu. Je to teprve měsíc a půl. No, ty testy na játra...dělali mi dvakrát odběry a pokaždé nabrali něco jinýho místo toho . Operace se žílama? To mě taky brzy čeká. Měla jsi nějáké problémy, nebo jen estetika? Mně se pořád do jedné žíly vrací zánět, píchám si injekce na ředění krve, kvůli tromboze. Hezký advent
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57326
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 4 měsíce  
I tobe krasny advent. Zily spise preventivni a i esteticky. Ale uz po druhy. Pred nekolika lety klasika, podvazat a vytrhnout. To obe nohy. Ted jen jednu, radiofrekvenci. Setrim na druhou
My to mame v rodine. Prvni krecak se mi udelal kdyz jsem vazila 49 kg. Babicka byla jako vechytek a mela je taky.
Ja mela za to, ze pohyb je proti zanetu zil. A to si mysim, ze se dvema psy, si chuze uzijes dost
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...623624625626627628629...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter