Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám
#33718
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Dano, někteří už jsme pochopili, že na abstinenci se musí pracovat. Ono to není jen, že přestaneš pít. Choď sem, piš a čti. Ono se Ti to bude furt oživovat a příběhy lidí jako jsem třeba i já Tě budou varovat, abys neskoušela dosáhnout nových hloubek v rybníku. Ještě jsi ho nevypila třebas celej jako já, ale věř, že dole pod hladinou je jen smradlavé bláto a sračky. Sny o korálovým útesu plném života? Zapomeň. Já ho hledal a nenašel jsem nic. Jen smrad a špína a nedokážeš si představit tu beznaděj...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33719
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Presne Vcelari,
Neni to jen o nepiti. Vztahuje se na to spousta okolnosti, ktere je treba pozmenit, nebo i uplne vypustit a vpustit nove, lepsi. Ja si asi udelam radost... Libi se mi stribrna souprava nausnic a privesku. Ze by to byl takovy symbol abstinence, stale by mi ji v hezkem pripominal.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33720
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
v jiném vlákně jsem Ti poradil. My alkoholici jsme strašní sobci. Tak co takhle to změnit a udělat radost jiným, ale tím i zároveň sobě?
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33721
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Vcelari jasne, ja se fakt snazim- jednak se mi podarilo se konecne rozvest s psychopatem, coz pomohlo hodne, ale snazim se i o novy konicky, mit nejaky plany na vikendy, ktery byly vzdycky kriticky, protoze mi deti odjedou k jejich tatovi a jsem sama /to jsem jak ted vidim vzdycky nesla spatne/, takze se snazim nechovat se jak jeptiska v nevestinci :] ale je fakt ze mi ta fyzicka nevolnost kdyz vidim lahev vyhovuje. zaujalo me jak si popisoval to pozorovani listi, to ja taky delala- hodiny!! ted se mi teda taky libi to pozorovat ale uz tak nejak vyprchal ten magickej pridech..
dana
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33724
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Nooo, uvidime ale ja radost svym blizkym delam. Manzelovi jsem koupila krkovicku a uvarim mu, ma odpoledni. Dceru zvu ke kadernici. A jsem po vyplate, takze....
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33736
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Holky, já nevím, budu tady sice za tu hroznou demotivující pesimistku, ale myslím, že na to mám už se svou hororovou minulostí snad i právo. Přestat pít, pokud už s tím mám sama problém, vedle denně pijícího manžela považuji za neuskutečnitelné. Nebo uskutečnitelné za předpokladu, že manželka opravdu změní pohled na život ale ten vztah se tím pádem rozpadne, protože půjdou každý jinou cestou. V léčebně by nad tímhle plánem jen mávli rukou, hotovo, nemožné, šmytec. Nám zakazovali i stýkat se po léčbě s lidmi (střízlivými), s kterými jsme pili, nesměli jsme telefonovat s někým připitým, suchá domácnost byla jednou z podmínek.... Vím, že to berete že přeháním, jsem o tom stoprocentně přesvědčená, jenže..... když mě už ten zkurvenej chlast tolikrát přesvědčil že v léčebně měli pravdu. Držím vám palce, ale budete to mít neskutečně, neskutečně těžké. Euforii z jednoho, dvou, tří dnů nepití nekomentuji, někteří ví proč.

Lemogu, vítám tě zpátky. Neboj, jsi tu dobře, jedna závislácká hlavička do řady stejně závislých. Pokud ti to tu pomáhá, neexistuje důvod, proč bys mezi nás nepatřil.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33737
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
průšvih, došla mi smetana do kávy, nebyl by to problém, kdybych mohl ven. Jenže ta moje hnusná deprese mě nepustí ani na chodbu. budu trpět
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33738
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
slysela jsem celkem dobrej vtip tak se podelim- pta se slecna : kdyz mojito bez alkoholu je virgin mojito, je bloody Mary bez alkoholu virgin Mary? odpoved: ne, to je bloody shame :]
dana
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33739
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
Danuš já tomu nerozumím, vysvětlíš mi to jako malému dítěti ?
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33740
Re: Tak jsem se rozhodla přestat s pitím. Dnes začínám Před 7 rok, 11 měsíce  
ahoj Lado, "bloody shame" by slo prelozit jako "zatracena skoda"..to je jen slovni hricka ale prijde mi vtipna. ja ziju v americe takze taky ctu mistni alkoholicky blogy a tohle jsem tam nasla tak jsem si rikala ze se podelim..ono uplne doslova to ale prelozit nejde :]
dana
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter