Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7980818283848586
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#44290
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Perte,ano alkohol je tvrdá droga tolerována společností.Četla jsem ,že i pervitin je proti tomu slabý ovar.Já jiné drogy nezkusila jen tu svou-alkohol.A ta bezmoc vůči němu,je děsivá.Jo vymlouvat se a omlouvat,že já nejsem ještě takový alkoholik a že pijou všichni.Chtít se opít do němoty je vyžadován drogou.Neznat jiné potěšení,mít na prvním místě tuto zrádnou zrůdu je závislost.Byla jsem rozhodnutá,že pokud to nezvládnu nastoupím léčbu.Není se za co stydět když člověk bojuje za svoji stízlivost,horší je svoji bezmoc obhajovat a konejšit ,že já nejsem na tom tak špatně,zatím.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44291
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Maris aj ja sa pripajam pekne si to napisala, pre kazdeho je nieco ine priorita a kazdy si myslime ze to co robime robime najlepsie. cas ukaze ako to vlastne je a ja som velmi vdacna tomu,ze som konecne po rokoch nabrala silu a vzoprela sa sama sebe a konecne zacala normalne uvazovat. svoj zivot si mozem znicit a nalozit ako chcem ale nemozem ho znicit svojej rodine a detom, tie su moja buducnost
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44292
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
tak tak...každý jsme svého štěstí strůjcem.Já mohu potvrdit,že alkohol je horší než perník jako bývalý uživatel.Taky vím co je toxická psychóza...nestojí to za to.
Karlos
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44293
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
tak taku psychozu som nezazila a verim ze nebudem mat tu cest ale alkoholove psychozy to je zazitok hlavne ked clovek zpociatku si ani neuvedomuje co to je. mne to doslo az casom a zistila som ze to nie je sen
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44294
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
mě toxická psychóza přišla docela zábavná..rozhrabal jsem celou zahradu rukama a připravoval jsem se na setkání s bohem... do detailu si to pamatuju..což je zvláštní pak mě vezla záchranka do blázince.Alkoholová je hnus ve všech směrech.
Karlos
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44308
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Maris, skvěle jsi to napsala. Tohle je pro mě Fórum, to ostatním nevysvětlíš, nemá to cenu, víme svoje, takhle to je:

"Ty chvíle zapomnění a uvolnění byly mnohonásobně vystřídány stavy bezmoci,depresí,nespavostí,pocitu nenávisti k sobě ,že jsem tak ubohá a dělám to co jsem u jiných odsuzovala.Prosila jsem Boha ať mi dá vůli změnit to.Trvalo to dlouho,velmi dlouho.Zbytečný promarněný kus života.Nechci se už potácet mezi pitím kocovinou a krátkou střízlivostí.Upadat do stavu nevědomí.Raděj vědomě vnímám krásy obyčejného života.A doufám ,že se mi bude dařit abstinovat a vnímat střízlivé rána."
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44309
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Super, takhle to tady má vypadat. Pro tohle si sem člověk jde
Dnes mě naplňuje klid, pohoda, dobrý pocit ze sebe a vypadá to na jeden z těch dní, kdy mám radost z abstinence a jsem si v ní jistá. Z mnoha důvodů.
First Things First
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44311
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Sochař napsal:
Nechci se už potácet mezi pitím kocovinou a krátkou střízlivostí.Upadat do stavu nevědomí.Raděj vědomě vnímám krásy obyčejného života.

Moc dobre napsano. Jen je velika skoda ze ta zkusenost ktera za timhle nazorem stoji neni prenosna... holt se k tomu kazdy musi prochlastat sam za sebe .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44313
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Angie...miluješ slobodu.Viem to.No zezabudni ,že droga ti ju zoberie,skôr či neskôr.Nemoralizujem....to je fakt srdiečko. Tak veľa síl do správneho rozhodnutia.P.S. máš trable doma,viď?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44318
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
No nevím zda jsi to úplně trefil teda
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7980818283848586
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter