Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Comu sa venujete ak nepijete?
#34870
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
JanaK ale preco by si sa mala hanbit, prosim ta? To je jasne, ze potrebujes vypnut, ked mas narocnu pracu.
Ja sa na serialy divam tiez, snazim sa ich pozerat aspon v originalnom zneni, ze ked uz zabijam cas, tak nech sa na mna nalepi aspon anglictina Black Mirror zboznujem, velmi dobra vec. Celkovo serialy z Velkej Britanie su pre mna zarukou kvality (no dobre, az na par vynimiek).
JanaK, mozno by ti pomohlo cvicenie? nemusi byt nejake narocne, len 10-15 minut denne a uvidis ze budes mat cez vikendy viac energie, dokonca sa ti bude aj lepsie spat. aspon teda mne to pomaha na tento problem.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34874
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Osobně bych doporučil běhání... Začátky jsou těžší, ale po pár vybězích si tělo zvykne a pak je to v pohodě. Stačí půl hodinky denně a člověk už usíná s pocitem, že celej den neproflákal a něco pro sebe udělal ...
Kromě dobrého pocitu z pohybu má vliv i na lepší stravování (jelikož po běhu není tolik chuť na nezdravá jídla). Po sportu a zdravém jídle už si člověk najde radost ve všem
Martin07
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34876
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Žiš, běhání nee. Já strašně kouřím, tak 30 denně a první pokus o"běh" vyprovokaný tímhle forem (jak je bezva se fyzicky unavit) dopadl tak, že jsem v lese za barákem cca 200m myslela, že budu volat rychlou Tlak šílenej, dech žádnej - seděla jsem hodinu na pařezu, než to přešlo. Každý jsme jiný - já mám tělo jako celkem zhuntovaný, váha 90kg, tudy cesta nevede. Ale mozek mám jak Sheldon proto ty večery u stupidních FB her s kulisou TV v sedačce.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34889
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
ten mozog ti dost zavidim.
neusi to byt nutne hned narocny pohyb, ako je behanie. skus sa napriklad len prejst na nejake pekne miesto. pomoze ti to aj vycistit hlavu od stresu a utriedis si myslienky. tiez vela fajcim, preto vacsina sportov tiez v mojom pripade nepripada do uvahy ... v podstate zvladam len plavanie a nejaku vemi lahku zostavu jogy. pri tom sa clovek aspon poriadne ponatahuje.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34891
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Jani, myslis doufam Sheldona z Teorie Ten taky nebeha S tim hulenim to znam, v lese nekdy chrchlam, ze kanci sbiraj rodiny a zdrhaj radsi do blizkych obydli Je ale fakt, ze pak nezeru, nebo jen ovoce. Zato to retko si pak na balkonku dam, kdyz mam..
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34962
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 8 měsíce  
Snažím se sportovat. Běh, posilovna... Kolo a in-lajny už nejezdím asi kvůli tomu, že dřív to byla jenom zástěrka pro ty "zastávky na tankování"...taky dost kouřím, ale u sportu mi to nevadí, tak to neřeším.
Pak je samozřejmě otázka, co dělat ve zbývajícím čase, protože sportovat nemůžete furt a jak jsem přestal pít, tak mám "móóóře" času...zkouším PC-gaming, knihy, filmy....snažím se hledat a vrátit se k tomu co mě dřív (před pitím) třeba bavilo, naplňovalo apod.
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter