Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: neporadim si sam so sebou
#36428
neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Dobry Den, chcel by som sa na Vas obratit a poprosit o radu. Myslim, ze mam so sebou par problemov, ktore ma trapia, skusam no neviem zmenit. Neviem vydrzat nepit dlhsie ako 2 tyzdne, neviem odolat bazeniu, velmi ma taha sa ist zabavit, do baru, niekam s kamosmi, kde to nikdy neostane pri 1 pohariku, viete ten styl rockoveho zivota pozitkarskeho drugs sex a rock n roll, a den na to mavam panicke uzkosti. Skusam aj ine aktivity, no po case stale ma ta chut premoze. Milion x som si sluboval, ze skoncim, alebo budem pit menej a nic, niekedy ta zabava bola kazdy den, teraz to uz nedavam. Mam 30 a 10 rockov uz takto excessujem

Chcel by som prestat, uz to tak dalej nevladzem, ale neviem to prekonat Vcera som bol von, zasa mam silnu uzkost a bojim sa, ze by som mohol dostat epilepticky zachvat, ked citim taky tlak v hlave.

Vedeli by ste mi nieco poradit. Byvam v Brne. Dakujem Pekny Den
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36429
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
stef napsal:
Dobrý deň, chcel by som...

..."Vedeli by ste mi niečo poradiť. Bývam v Brne. Ďakujem, pekný deň!"


Štefan, klikni sem(!) a sám si vyber:

www.anonymnialkoholici.cz/setkani/adresar-skupin.html#brno


"Dohodni si stretnutie, zúčastni sa ho, zdôver sa a zdieľaj!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36430
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Chlast, hospody, holky, muzika - to mi trvalo hodně dlouho než jsem pochopil, že už to nebude tak zábavný, jako to bylo.
Překonat alkosmutek, tu nostalgii poprášenou vzpomínkama na legraci, dobrodružství, úžasné mejdany, rozdychtěné holky (on si člověk stejně spíš tak vysnívá, že jo) mi pomohlo právě uvědomění si faktu, který tu kdysi skvěle popsala "Reminiscence".
Totiž, že časem se účinky alkoholu měněj, alkohol začne působit, jako látka vyvolávající chemické reakce v mozku, které přinášejí zmatení, slabost, deprese.
Ty kocoviny, kdy se člověk osprchnul (nebo ani to) a šel, to je možný fakt asi jen v mládí.
Napití-energie, zábava, radost- to se všechno u pijáka, pařičky mění časem prostě a jednoduše ve zmatek, potřeštění, černý myšlenky, rozvrat.
Stefane, jak píšeš, holt uteklo deset let a pokud chlastáš a bereš drogy, nepíšeš co, ale prostě-nejspíš jsi nasedl si na ten tobogan alkoholickej.
A "Petr" tu kdysi napsal, že změna přichází, ne, když se ještě snažíme svůj život žít tak, abychom ho spojili s pitím, ale když hledáme cestu, jak z toho ven-jak nepít.
Nejdřív si člověk (to byl teda zrovna můj případ) opravdu vůbec nedokáže představit, že lze žít jinak a přesto je to šťastný.
Ale jde to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36431
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Dakujem Ja,

ked prezijem dnesok, zajtra tam istotne zavolam, prekonam strach, tremu, ved nakoniec je to nieco nove tak clovek sa aj na nieco tesi a ze aj nieco preto urobi a snad sato posunie dalej, no dnes budem mat tazsiu noc, ten tlak v hlave a strach su neprijemne
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36432
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj Sochar,

tak sisi to asi tiez prezil a vies ocom a ake to je, ta zabava, ziadna nuda, len ked to tolko potom zoberie :/
tazko potom byt presvedceny a povedat si nepotrebujem to, ked clovek k tomu akoby prirodzene inkvinuje a zapada,( tazko sa mi viaze, byt vo vztahu, a chciet rodinu a deti, mi to pride nuda a same povinnosti, cize utekam pred vztahom)ten pocit nesputanej slobody, ale pritom je v putach zavislosti, a ma depky z toho ze vlastne je nejaky divny asi, tak hadam aspon ta muzika mi moze ostat, len keby sa dalo mat taky super pocit tej poriadnej zabavy aj bez alkoholu, nejako sa presvedcit ze co vlastne naozaj potrebujem, mozno to bude chciet psychoterapiu aby somsa nejako konecne nasiel
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36433
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj,steff,jestli jsi z Brna, můžes zkusit i Akluby, tam ,pokud máš zájem, je i terapie s psychologem. Jsou velmi vstřícní a je to zdarma.
leah
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36434
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Jo a hudba tu zůstane, buď bez starosti. Teď si asi připadáš vyssátej a zničenej, klid, hudba i zábava existuje dokonce i za střízliva. Zpočátku je člověk nejistej-ale pak se budeš možná divit, že lidí, kteří sekli s chlastem i drogama je víc. Jak to tu kdysi nahodil kolega Voštinář-nepít je dneska ten pravej undergound.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36435
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
nepít je dneska ten pravej undergound, ta hlaska je paradna a pravdiva
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36436
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj leah,
tak to je velmi super informacia, ze je tam i psycholog, to clovek vybavi vsetko v jednom, skor sa do toho pusti dakujem
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36437
Re: neporadim si sam so sebou Před 7 rok, 7 měsíce  
Určitě,vsak zavolej hned v pondělí a domluv se. Je to na Hybesove, však už ses určitě dival. Stačí zadat akluby do vyhledavace:-). Ale super jsou i AA, je výhoda že v Brně mají setkání každý den, takže kdykoliv máš krizi, nebo se cítíš nejistý, můžeš tam zajít. V Aklubech máš sezení jednou týdně, nebo i méně často...a musíš být objednany. Alespoň to tak byvalo. Prostě zkusit toho více a vybrat si co ti nejvíce sedne.
leah
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter