Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: spolu závislost
#36805
spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahojky,
jsem tady nová, mám starost o přítele. Je alkoholik- v březnu nastoupil do léčebny, léčbu ale po 5 týdnech ukončil s odvodněním že je jen konzument. Po návratu domu vyzkoušel pivo a nastaly u něj abstinenční stavy které trvaly asi týden a byl odvezen do nemocnice. (v té době jsem s ním nebyla, pracujeme v zahraničí, nicméně jsem to nějakým zázrakem po telefonu dokázala) Tam mu byl předepsán lék Tiapra na půl roku. Přítel lék užíval asi měsíc a pak přestal že prý je mu dobře. Asi po týdnu přišli deprese a hádka. Pak odjezd do práce. Nicméně jsem pak vyzkoušela vitamín B pro zlepšení nálady, ale fungovalo to měsíc. Pak stejný argument. Změny nálad jsou u něj čím dál častější a jí nikdy nevím co mně čeká. Uzavírá se do sebe, mluvit se mnou nechce, když jsem neodbytná práskne dveřmi a odchází. Už nevím co dál. Hádky přibývají a mně to ničí. Návštěvu odborníka odmítá, léky užívat nechce. Začal po návratu do práce to je asi 2 měsíce pít nealkoholické pivo, ze začátku to bylo 1 teď už 4-5. Nevím co si mám o tom všem myslet mám strach že stojí zase jednou nohou v propasti. Už spolu ani nemluvíme. Je hrozné se dívat na člověka jak se ničí. S jeho rodinnou a pomocí z jejich strany moc počítat nemohu. Všichni mají svých starostí dost, a navíc si myslí že přítel je v pořádku když s nimi telefonuje a já ta co si vymýšlí.
Barbucha
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36816
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
Petra,
"amnestuj ho a daj mu slobodu!"

(Radšej uhni z kratšej cesty...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36818
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
Pije aj alkohol alebo len to nealkopivo?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36830
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
To podle mne není to nejlepší řešení, mám ho ráda jsme spolu 4 roky a překonali spoustu překážek. Jen nevím jak ho přesvědčit ať si nechá pomoci.
Barbucha
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36831
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
Dneska svatořečili Matku Terezu, ty bys chtěla být další viď? Já mám taky takovou světici doma, ale neustále se divím, proč mě už dávno nekopla do prdele. Čeká Tě peklo Petro. Tak ať víš do čeho jdeš. Nejlepší pomoc alkoholikovi - žádná pomoc. Surové - možná, účinné - jistě.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36832
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
Mas uplnou pravdu v tom ze je jednou nohou v propasti. Bohuzel pokud si nedokaze priznat svuj stav a nerozhodne se ho vazne (a to OPRAVDU vazne) resit tak se cela situace bude jen dale zhorsovat. Musis se smirit s tim ze pokud on svuj stav resit nechce tak je veskere Tvoje usili marne a kazda snaha pomoct zbytecna. Stanov pravidla, dej ultimatum a pokud na to nebude ochoten pristoupit a na problemu pracovat tak utikej dokud je cas.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36835
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
Tak se to vyřešilo samo, došlo to tak daleko že jsme se opět pohádali - zabalil si věci a odešel. Ukončil vztah slovy že ho nudím a jsem zlá.
Barbucha
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36839
Re: spolu závislost Před 7 rok, 6 měsíce  
O nic jsi nepřišla. Ušetřila jsi si spoustu bezesných nocí, starostí, pláče a beznaděje. Přeji hodně štěstí a lepší výběr příště. www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter