Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Moje priznani,ktere mi pomuze.
#43645
Re: Moje priznani,ktere mi pomuze. Před 7 rok  
Jak se daří? Zvládáš to...?
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43759
Re: Moje priznani,ktere mi pomuze. Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj,myslim,ze jsem se hodne zklidnila. Na pivko zajdu max 2x do tydne,dam si tri a jdu v pohode domu. Nemam problem s tim,ze bych si brala dalsich pet na dopiti doma. Takze uplne jsem neprestala pit pivo,ale panaky vubec nepiju.Takze jako normalni spotrebitel. Tak snad to tak zustane. Byla bych rada a citim se na to. Hlavne me zacal bavit vic zivot. Planuju si,co udelam na snidani,k obedu,prochazky,vylety. A to vse bez kocoviny apod.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43760
Re: Moje priznani,ktere mi pomuze. Před 6 rok, 11 měsíce  
Čas ukáže jestli to tak zůstane. Prožila sis svoje, ale ještě zřejmě málo. Na tomto fóru je hromada příspěvků jak končí jakékoliv snahy o kontrolu. Nějakou dobu to půjde, třeba rok, mně to taky šlo, jen se závislost prohlubuje. Je ti teď líp, ale jak užs měla před tím ty myšlenky na alkohol, chutě, tak tvůj mozek bude potřebovat časem větší dávky. Pití bude nad tebou postupně přebírat kontrolu, ovládat tě.

Je těžké se něčeho vzdát, páru těch blbých piv, prostě tam musíš, za jakoukoliv cenu, co bys jinak dělala, když ne hospoda?

Můj názor, asi to jen tak přejdeš nebo se naštveš jak někteří tady, kteří to nechtějí slyšet - mají to přece pod kontrolou, jsou jen konzumenti, pijani. Nebo se třeba víc nad sebou zamyslíš.

Hodně štěstí, dej vědět
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43761
Re: Moje priznani,ktere mi pomuze. Před 6 rok, 11 měsíce  
Konzumenti, pošlite potom selfíčka "som v hospodě a som úplne v pohodě", každý predsa popíja a nemáte sa za čo hanbiť.

PS: Názov "které mi pomůže" ma stále fascinuje, ale očividne funguje, Jana je vyliečená, halelúja! :-p
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Poslední úprava: 07/04/2017 07:58 Provedl: Žilinčan. Důvod: pyčo!
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43766
Re: Moje priznani,ktere mi pomuze. Před 6 rok, 11 měsíce  
Vyléčená...??? Kéž by to fungovalo, tak jednoduše. A pokud ano, tak si žádný problém neměla. Jak už napsal Pert....jak už si jednou měla ty myšlenky a chutě na alkohol, tak tě to jen tak nepustí.
Držím palce...všem. a přeji hezký víkend
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter