Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#50369
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj T.. pěkně jsi popsala ten kolotoč,a neboj se,vůbec nejsi sama,žádná výjimka,a nemusíš se na sebe zlobit,to je normální,u nás alkoholiků..Neexistuje nic,co by nám zabránilo se napít,ani děti,ani manžel,práce,rodina..nic.Teď máš 15 dní čistých,klobouk dolů,jsi z nejhoršího venku,co se týká abst.příznaků,zvládla jsi to sama bez diáků,tak co dál?Z tohoto kolotoče není jednoduché vystoupit,už vůbec ne na něj znova a znova nasedat,až ti bude líp a líp.A taky moc pěkně jsi popsala klid a úlevu,když jsi nahlas přiznala"ano,jsem závislá"..závislých je spousta,ti kteří to přijali,smířili se s tím, hlavně žijou podle toho,nezkousi pít,protože to prostě nejde,a ti ostatní bojovníci,co to mají jinak,závidí ostatním ty piva, trápí se, chtějí se napít,nekdy,málo,jenom pivo,jenom bílé,jen o víkendech..buhviproc je to tak složité a těžké,když to je jen a jen na nás,ale my kvůli pití dáme vsázku všechno.Tu smrtící alergii v sobě už nikdy nedáme pryč,nezbavíme se jí nijak do konce života.. Jediným způsobem,jak jí nedat žádnou šanci,je nenapit se,nepremyslet, nevymýšlet,nespekulovat.Nemuset psát nikam na fóra,nemuset chodit do léčeben,na detoxy,na záchytky.NENAPÍT SE bohatě stačí.U mně to bylo taky strašně složitý, zkoušel jsem ambulantní léčby,ustavni léčby,pozbyl dva domovy,přišel o papíry,zázrakem se vyhnul kriminálu,byl jsem hladinkář,ranní piják,kvartální..A to všechno proto,abych nakonec během poslední léčby řekl ano,jsem závislý alkoholik,a hlavně,uvěřil jsem tomu,co mi okolí říkalo celý život.Uveřil a přijal to,a mám,jak jsi krásně řekla KLID..Takže mám pocit z tvého příspěvku,že jsi strašně blízko to opravdu přijmout,proto to sem všecko píšu, já potřeboval ztratit víc,ale snad budeš tak dobrá,a přijmeš to dřív,hned teď.U lidi jako jsme my nejde bojovat,trápit se,nespat, stačí jen uvěřit,ano jsem opravdu alkoholik.Tim je vše řečeno
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50388
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Díky za reakce a povzbuzující slova.Přiznat si to je těžké.Zvlášť když se vás vaše závislost snaží oklamat.Kolikrát mi dovolila pít kontrolovaně aby mě vzápětí přiměla překročit veškeré hranice.Vím,že přijdou chvíle,kdy to bude sakra těžký,ale já už žádnou další hranici překročit nechci,protože by mohla být tou poslední.
T
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50393
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Zdenku, to si napsal hodne dobre.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50620
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
Včera jsem měl silné bažení, ale překonal jsem to. Ale uniknul jsem tomu jen o vlásek. Říkám si, jestli by mi na takové kritické dny nepomohl antabus. Vzal bych si tabletu a už bych nemusel řešit, jestli si to pivo mám dát, nebo ne.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/09/2018 08:06 Provedl: Smolíček.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50621
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Milane ,nechodíš k psychiatrovi ? Abstinuješ sám s pomocí tohoto fóra ?Já antabus beru ,vím ,že to není lék proti bažení,ale jakási psychická pomoc .Kdybych se nepila bude mi blbě tak jako kdybych pila týden v kuse. A taky ti psychiatr může napsat triapridal ,na zklidnění a blbým myšlenkám. Ten jsem.kdysi taky brala.Já nevydržela víc jak 3-4 měsíce.A byl to kolotoč dlouhý roky.Teď jsem spokojená vyrovnaná.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50622
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
Maris napsal:
Ahoj Milane ,nechodíš k psychiatrovi ? Abstinuješ sám s pomocí tohoto fóra ?Já antabus beru ,vím ,že to není lék proti bažení,ale jakási psychická pomoc .Kdybych se nepila bude mi blbě tak jako kdybych pila týden v kuse. A taky ti psychiatr může napsat triapridal ,na zklidnění a blbým myšlenkám. Ten jsem.kdysi taky brala.Já nevydržela víc jak 3-4 měsíce.A byl to kolotoč dlouhý roky.Teď jsem spokojená vyrovnaná.

K psychiatrovi nemůžu, protože bych přišel o řidičák. To nemůžu riskovat.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50624
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
M.Smolík, píšeš:K psychiatrovi nemůžu, protože bych přišel o řidičák. To nemůžu riskovat.
...tak budeš chodiť peši-busom; tam→aj späť = všade. A môžeš pokojne nacvičovať triezvosť. Ide to aj bez autobusu/Antabusu, ak vedomie cielene preradíš do triezveho pruhu... "Vyskúšaj TO a zdieľaj!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50625
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
No tak mu neříkej že máš řidičák,on to ověřovat nebude
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50627
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
Maris napsal:
No tak mu neříkej že máš řidičák,on to ověřovat nebude

Každý má dnes řidčák, těžko si nechá psychiatr nechat nemluvit, že ho nemám. Navíc, prý je to jeho povinnost nahlásit na inspektorát, když se někdo léčí z alkoholizmu.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50642
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 7 měsíce  
Ja jsem byl v PL v Bohnicich, po mesici jsem odesel domu. Pri ukonceni se me lekarka optala: a kdyz koncite prdcasne, co vas ridicak?? Ja: ja ale ridicak nemam. Ona: aha, tak to pak ano.

A mam ho porad.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter