Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...37383940414243...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53101
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Karolino,no tak to je od paní hezké.Aspoň neví,že máš problém, anebo ví a myslela,ze Tě potěší.Takže co s ní?Pošli to dál,jako dárek,ne?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53111
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Já jsem svuj danajsky vánoční dárek zužitkovala na hovězí po burgunstku. Sice to byla prasarna lít pozdní sběr pod maso, ale co už
Jinak Karolino to přirovnání k oslepnuti - slepcum se mnohdy zbystří ostatní smysly. A i to lze aplikovat na chlast. Bez chlastu mi přijde, že si člověk muže věci užít daleko víc.

Mirku, jasně že člověk nemusí byt poustevník. Určitě je však zpočátku lepší se některým situacím vyhýbat, časem už je člověk zvládne v pohodě. No a nebo taky ne. Zavislost je nafurt. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53112
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Joga je top .cítím tolik sily a vnitřní uspokojení. Doporučuji ja to občas cvičil sama ale a úžasnou instruktorkou a meditací to je spica.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53113
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Tak paní s vínem ještě nedorazila, takže už můžu klidně dělat mrtvýho brouka . To je ta nejlepší varianta
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53121
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
takze ani karta doma nepomohla,
siel som si po nu este skor ako som si myslel ... zabavil som sa, tento x az moc, no som zasa zo seba v depresii.
strateny pripad
takze psychiatricka a psycholog buduci tyzden, snad ma to posunie, ja sa z toho ... neviem dostat.
Asi by ma mali vystrelit na Mars ... tam neni chlast, skor by som asi zostrojil raketu aby som si urobil vylet na Zem, ako ovladol seba/craving ...
1000001 pokus neuspesny
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/01/2019 12:52 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53122
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Stef doporučuji ti tu jógu, to tě uvnitř uklidní. Vítej na mém vlákně, taky jsem si nedovedla život bez alka představit, a vidíš. Už je to rok a nezlomí mě doufám nic. Když mám teda hooodně úzkosti, tak beru neurol, ale opravdu jen v krizi. Radši než chlast.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53123
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Uvnitř stále chceš pít, až tě ten věčný souboj unaví a vnitřně se srovnáš, rezignuješ a nenásilně přijmeš změnu do svého života, ale opravdu s poklidem, přijde to samo.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53125
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef,

..."nevzdávaj sa a opáč/skús TO aj 1 000 002./(milión druhý)krát/(×)!!!"

..."možno TO Vesmíru úplne prepne, pomýli sa a... Ty sa preberieš ako niekto iný-nový, s inou DNK/A alebo aj v inom tele a s iným programom v mozgovni... a možno, že: "iba" nadobudneš alebo inak získaš vhľad aj rozum a uvedomenie sa, v sebe sam(otn)om."

(...vesmír je nekonečný, ale môže byť aj nevyspytateľný?... , "ak Boh dá aj motyka, vraj, vystrelí... alebo, že: aj z jalovice teľa vyjde!")

...ale:, "ak budeš takto prokrastinovať unavíš aj Pána Boha!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/01/2019 13:32 Provedl: Ja. Důvod: Úprava designu... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53127
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef,no to jsi dlouho nevydržel.
Ale neklesej na mysli.Uvnitř sebe nejsi přesvedčen o tom ,že do konce života nesmíš pit.Nastav si v sobě střízlivost jako jedinou možnou kvalitní budoucnost.Sám už víš ,že alkohol je Tvůj pán.
Vyvarovala bych se jakýchkoliv oslav a večírků, což jsou velký spouštěč.
Zkoušej dál a pracuj na sobě.
Jednou se to podaří a čim dřiv Tim lip.Čas utíka velmi rychle,tak ať ho většinu nepripiješ. Držím pěsti.Střízlivosti zdar!
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53129
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Maris, to je to, ze neviem vydrzat. Po par dnoch moje myslenie ovlada alkohol. Schvalne som doma nechal kartu, aby som po praci nesiel nikam. Vysledok ale rovnaky, len som si to skomplikoval. Ako som isiel, tak som sa nevedel dockat ako male decko.
Velmi vela x som si povedat, rozhodol, ze chcem zit bez alkoholu, ked vidim tu destrukciu, no v praxi, ta zavislost ma riadi.
Neviem v com mala pomoct liecebna ( personal sa nevenoval vnutru cloveka, skor sa spravali jak idioti ) Vsetko info o tej droge viem. Neviem v com pomoze psycholog. Vsetci toho 'Cierneho Petra' i tak vratia pacientovi.
Je to silnejsie ako ja :/
Niektori ludia z AA spominaju zazrak, ze im to neslo racionalnym myslenim, no mne sa nedeje ani to ... NIektori si museli siahnut az na dno :/
A ak nebudem 1. ani posledny, kto by to nedal. Silna predstava - asi i zatial realna.
Niektori hovoria, ze melem vyhovorky. No ocividne niesom az tak slobodny ako otrok drogy.
Kto vie co je za tym, ved na ukor toho sa chcem vzdat asi vsetkeho. Tak neviem, co mam robit ak mavam silny psychicky navyk, vedome sebaoladanie nezvladam.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/01/2019 15:29 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...37383940414243...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter