Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...38394041424344...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53130
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stefi, mě v začátcích hodně pomohly rady kluků tady, čti si hodně, jedna z nich je, nemyslet na to, že už si nikdy nevypiju, to jsem vždy dostala úzkost a rychle letěla pro flašku. Prostě pít můžu a nikdo mi v tom nezabrání, ale já už teď nechci. Když přišlo velké bažení, tak odložit jen o den rozhodnutí, jen o jeden den, prostě říct si kdyžtak zítra si zajdu, dnes to odložím a ráno zase bude líp. A když to zas přijde, zas to posunout pouze na zítra. Bažení slábne když nepřikrmuješ. Mě přišlo, že po třech týdnech už to bylo slabší, už to nebylo tak hrozné.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53132
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef,

uvedom a vyhodnoť si, čo sa v Tebe deje po prvom nedočkavom dúšku...

(???) Je to len fyzická úľava alebo aj psychická, či ich vzájomne posilnená kombinácia?

Nedokážeš už fungovať s alkoholom ani bez neho.

"Sám sa z toho nevysomáriš → vyhľadaj odborníkov!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53133
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef,jo to máš pravdu,že léčebna nepomůže od návyku,ani Ti nikdo neporadí jak to udělat.Ano málo se tam pracuje s člověkem samotným, málo prostoru ,sestry,lekaři i psychologové to mají jen jako práci,ne poslání.Ja tam šla plna očekávání, že mi poradí jak na to.Ale jen jsme měli pred druhými (cizími)lidmi odhalovat sve nitro ,psát životopisy a nimrat se v soukromí.Mi to teda tam přivodilo dost těžké deprese,že jsem tam byla donucena brát AD. Ještě dlouho potom se mi zdaly hnusné sny o tom co jsem kdysi prožila a proč jsem pila.
A vlastně to byla jen výměna kus za kus.I kdybych měla někdy recidivu,tak vim jistě,že se tam už nikdy nevrátim.Ale to je různé.Někteří jsou tam už po několikáté a pak teprve se jim podaří přestat.Kolikrat jsi byl na léčeni?Třeba by u Tebe byla vhodná jiná lečebna s delším pobytem.Prostě to nevzdat.Ja byla rozhodnuta přestat a udělat pro to vše.Proto jsem šla do léčebny o sve vůli a taky jsem sama chtěla antabus.A mě neděsí představa ,že se nikdy nenapiju. Naopak,střizlivost se stala mým stylem zivota.Vím,že můžu selhat,jsem jen prece zavislý člověk.Vím ,ze na Slovensku je antabus zakázan,ale je selincro a pod.Chápu,že jsi z toho nešťastný, ale pokud k tomu budeš přistupovat tak,že nebudeš prvni ani posledni kdo bude znovu pít,tak už se ted pripravuješ na to ,že pít budeš.Ale co tě čeká víš.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53134
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ja, uvolnenie. Pred napitim, zmenene obvody v hlave.
Maris, uz nikdy ziadna "liecebna".
Chcel by som len zit slobodne, nebyt ovladany drogov.
Myslienku 'prvni ani posledni' som myslel tak, ze je vysoka pravdepodobnost ze skoncim velmi zle ak sa mi nepodari najst kluc.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/01/2019 16:58 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53135
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef, pardon, ale to je hrozne knourani. Ja bych hrozne moc chtel .. nestaci prece jenom chtit, ale je potreba take neco udelat, neco zmenit, menit. Platebni karta doma mi neprijde uplne dobry napad, to spis ji nechat zamcenou v praci nebo u znameho. Tak jak tak, jeji nedosah ti ma dat casovy prostor u uvedomit ten momentalni zkrat, potrebu se napit. Tak jak to prijde, ta chut, tak to zase odejde. drnepor.eu - mozna tam ma svoji knihu s navody: Jak zustat strizlivy. jestlize se domnivas, ze kdyz se ti podari restat pit na nejkou delsi dobu, je vyhrano, tak to ani smykem. Nepiju 2.5 roku a obcas se rano probudim a jsem ve stavu jako po opici nebo spis s opici. Proste mozek/telo chtelo byt opile, tak si stav "nejak" navodilo (suchy abstak - nebo jak se tomu rika) a je to "kurva" neprijemne. Je to neustala prace na sobe. Stejne jako kytka se musi zalevat, aby neumrela a rostla. Stejne tak nemuze byt clovek stale stastny, neni-li "super" jogin v chramu na hore bez rusivych vlivu bezneho zivota.
To fnukani na sebou samym vede jednom k dalsim opicim a pak k dalsim a dalsim. Snad mi pomuze psycholog .. musis chtit, pak ti pomuze treba i psycholog, antabus, co ja vim co jeste.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53136
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef,nikdo ti zadny klíč nedá.
Ty chceš žit svobodně a přitom když se napiješ cítíš uvolnění.Pred rokem tu psal jeden podobny Tobě.Zdenek se jmenoval A taky pořád brečel,že chce přestat pít a pil.A nic pro to nedělal.Klíč je v Tvé hlavě.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53137
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Maris, ale kolik tech klicu clovek vyzkousi, nez najde ten spravny, ze?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53138
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
MichalB, po tu kartu by som vtedy siel asi aj keby bola na 2. konci sveta, alebo by som vybavil sekeru, helfol prachy, alebo to nejako vymyslel, len aby som docielil ... a to neni normalne ... aby clovek toto robil ak sa snazi tomu vyhnut ...

dookola, musis chtit, a nieco robit, tak asi nechcem a nerobim nic, zato som skusil asi vsetky moznosti ... zbytocne sa pak snazim, teda, asi nesnazim ...

@Maris, ja si klic najdem sam, ak je v mojej hlave ...

dovidenia a nesporove veci som skusal a nikdy nefungovali, dovidenia

mozno je to fakt inak
ivanamedvedova.sk/zavislost-ako-sa-od-nej-oslobodit/
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/01/2019 17:57 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53139
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Michale.To máš pravdu, já zkoušela dlouho moc dlouho a nakonec našla. Díky Bohu .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53140
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef,tak se neurážej a raděj napiš co pro to uděláš, aby se to neopakovalo.Jinak urážlivost je taky taková vlastnost alkoholiků,jako i vztahovačnost,podezdřívavost a jiné lahůdky
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...38394041424344...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter