Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#45300
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Právě, že tomu nesmíš podléhat. Začni u sebe a věnuj se jen sama sobě. Zbytek se vyřeší časem. Ty sama nikoho na světě nezachráníš, když se ten tonoucí nebude chtít zachránit sám. Udělej si čaj, sedni si ven a koukej na hvězdy, poslouchej cvrčky a snaž se myslet pozitivně. A věř, že bez chlastu ten život je fakt mnohem lepší. Vyzkoušej - uvidíš.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45301
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Drahoslavo, odpočiň si, ale nevzdávej to. Ona, počáteční střízlivost, myslím, protáhnout to z občasnýho bezvědomí na těch cca prvních 100 dní vědomý hlavy-hele, pak se dějou věci. Vydrž a bude ti dobře. A nikdo z nás se nesmí vzdát. Včelaři, jsem rád, že jsi tu zas a píšeš obdivuhodně. To jsem ti radil, to jsem si přál už někdy před rokem, napiš knížku... zdravím všechny a přeju sílu a dobrý dny.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45302
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Šantalko, AHOJ!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45303
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Drahoslavo,
z vlastní zkušenosti: jste dva partneři, co mají problém s pitím. Prvořadá a nejdůležitější věc je, abyste si to oba sami v sobě přiznali. Opravdově, bez nátlaku druhého, zkrátka abyste oba měli jasno, jak to chcete. Jinak to budete mít sakra moc těžké. Jeden cítí, že jedině úplná abstinence je pro něj řešení a druhý se pití nechce vzdát a zároveň partnera nechce ztratit. Jak z toho ven? Řešit jenom sama sebe moc nepomáhá, neboť v tom nejste sami. Jeden se napije a druhý co? Statečně abstinuje a dívá se, jak jeho láska kalí? No, klobouk dolů, tohle já nedokážu. Jak jsem pochopila, tobě záleží na něm a jemu na tobě. Tady je naděje, ale jen v případě, že bude o pití mluvit a jednat upřímně. Bude to asi trvat trochu déle a nebude to lehké, ale nepřestávej věřit, je stále naděje, že to oba dáte. Držím palce
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45304
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Dhrahoslavo: pití ve dvou to jsem měla i já. Já jsem si uvědomila problém, ale on ne dokonce je přesvědčený, že žádný problém nemáme.
A dnes? Já nepiju on jo.I když už jsem i selhala, bojuju. Je to těžké, ale jde to...dělám to proto, že to chci ja. Problém je v tom, že ztrácíme společné zážitky. Já preferuju sport a knihy a on raději společnost, kde si může dát to svoje pivko a panáčka. Včera jsem si uvědomila ještě jednu věc...a to, že problémy teď vidíme a řešíme jinak.
Manžel se včera dost opil a měli jsme menší problém se synem....já zachovala chladnou hlavu a snažila jsem se mu vysvětlit, že to vyřešíme ráno. Bez šance.. Otevřel si další pivo a dokonce po 15 letech i zapálil. Věř mi, že až zažiješ ty chvíle, kdy si uvědomíš, jak je super vidět věci střízlivýma očima..posune tě to dopředu.Držím palce a nezapomeň děláš to pro sebe
Krásný víkend všem
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45309
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Michal - no já jsem kvuli chlastu ztratil všechny své lásky..Když jsem se ožral, psala jsem SMS-ky - hrozný věci a ráno jsem nevěděl zhola nic..Bohužel ona ano...Potom omluvy, prosby o odpuštění..No trpěla mi to rok pak šlus..Nejradši bych se opil abych zapomněl
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45310
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Petr napsal:
Michal - no já jsem kvuli chlastu ztratil všechny své lásky..Když jsem se ožral, psala jsem SMS-ky - hrozný věci a ráno jsem nevěděl zhola nic..Bohužel ona ano...Potom omluvy, prosby o odpuštění..No trpěla mi to rok pak šlus.."Nejradši bych se opil abych zapomněl."
..."radšej obráť list a skús sa zabudnúť napit!"
Iný uhol pohľadu, zbrusu nový náhľad/pohľad...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45311
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Nepiju
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45313
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Petr napsal:
Nepiju
...a ešte stále si na to neumrel?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45314
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
No jelikož sem píšu tak asi ještě ne..možná psychicky a finančně
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter