Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...54555657585960...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53407
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Stefi, když začínáš s AD, může ti být prvních 14 dnů i trochu hůř s tou depkou, než si to sedne, pak se ti uleví. Drž se. Jdi na to jak chceš, hlavně to nevzdávej.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53411
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj, tak jsem absolvovala prvolecbu v Bohnicich ( prislo mi to tam jako peklo ). Jsem venku neco malo pres mesic a jsem opet v haji . Nemuzu spat , mam depky a zapila jsem to. Stacily dva dny piti a mam abstaky. Ten pocit toho selhani je na nic. Uz jsem si objednala termin do Apolinare za necelych 14 dni. Mate nekdo zkusenosti s temito lecebnami...protoze Bohnice byly fakt priserny...chovani k pacientum, strava atd fakt hruza - ke konci jsem tam mela sileny deprese. Chapu rezimovy system, musime mit rezim , ale tohle byla fakt nocni mura. Kazdopadne to chci resit, a proto jsem recidivu okamzite resila . Je to vsude tak strasny jako v Bohnicich ?
Hope
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53413
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Hope napsal:
Ahoj, tak jsem absolvovala prvolecbu v Bohnicich ( prislo mi to tam jako peklo ). Jsem venku neco malo pres mesic a jsem opet v haji .

..."Je to všude tak strašný jako v Bohnicích?"

...býva to aj lepšie.

(napr.: Praha 4, Pankrác )
(...tam je aj voda zadarmo nielen vzduch a plná penzia!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53414
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Me to v Bohnicich strasne neprislo. Jen jsem tam v te dobe nedokazal vyzuit potencial nabizenych individualnich psychologickych sezeni. A uvital bych vice casu na arterapie.

Zkusenosti nemam, ale zkus treba:
www.plstbk.cz/ (u Olomouce)
www.plpetrohrad.cz/
www.pnhberkovice.cz/index.php/cs/

Pripadne zkus pro konzultaci Sananim - tam chodim 2.5 roku a spokojenost.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53415
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Treba ísť v lete na Prednú Horu(SVK). Keď je pekné počasie. Tenisový kurt, 2 malé antukové ihriska. Pekná príroda. Vychádzky do Revúcej nie sú bohviečo, ale dá sa tam isť namočiť(kúpalisko). Po 6 týždňoch. Je tam tiež režimová liečba, takže hodinky sú nutnosť. Len to liečenie netreba brať ako trest, že "Preboha, kam som sa to dostal".
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53418
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj Hope, liecebne, aj vychvalovana kromeriz, sa personal spraval casto ako banda kretenov, nadludia, podla mna ich pracovna deformacia, paaani doktori sestry vs. alkaci. No neviem ako takyto skaredy pristup ma pomoct cloveku, ktory potrebuje pomoc.

Drahu, zacal som brat adecka, uz tyzden, tlmia ma, konecne zacinam po 5 dnoch nicnerobenia sa rozhybavat.
Som na nete spoznal 1 zenu, ktora ma chce poznat napriek vsetkemu, ani nic vazne neriesim, ale zda sa byt fajn.
Tak po rozhovoroch s nou, zasa nejako akoby mam otacat plachty. ALe uz sami nechce.
Ako chcel som redukovat alkohol pomoci selincro, kedze som ako viete nezvladal abstinovat uplne.
Ale teraz by som zasa malzrusil koncert, a zasa sa nastavovat aby som sa vyhybal barom, s tym, ze by som ju mal ist radsej pozriet.
Mam dilemu a strach, ktora cesta by mala byt efektivnejsia a spravnejsia pre mna. Neviem neviem, ale skusim to radsej pomalsie byt sam sebou s tym liekom. Ziadne zbytocne tlaky. Viem, ze radikalne riesenie by neprineslo dlhodoby efekt.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 29/01/2019 16:32 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53419
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Stef,

..."čo teraz počúvneš:

- rozum,
- srdce,
- intuíciu,

...alebo:

- baženie/craving a naučené dynamické alkostereotypy/(zlozvyky)??!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53422
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
ja neviem :/

drbe mi cely den, najradsej by som niekde daleko vypadol, nesom vobec spokojny ani stastny, nechcem ist ani do baru kde budem zasa smrdiet od cigariet a nicit sa alkoholom a nechcem ani sex s nijakou zenou, chcel by som byt normalny. Ani neviem co mam robit, najradsej by som neurobil nic ale sam zasa nevydrzim. Tak pan Boh vie.
Potrebujem spoznat niekoho normalneho, alebo mat silu byt normalnym ja.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53423
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj, jsem tu nová, ne však v alkoholu, v tom jsem chodila dost. Já začínala s kamarády v hospodě, sranda, nikdy na žal, okna nebývala. Časem větší tolerance, z piva i víno, kocovinky, moje blbost, už nebudu pít, fuj, že jo. Morální kocoviny přišly spíše později, ostuda při tanci je ještě ok, než když pak člověk napíše někomu, komu neměl, potká divné lidi a ani neví, co dělá s bývalým jsme si kupovali třeba dvojlitr vína ob den a vypili jsme to a někdy jsme se hádali. Pak jsme se rozešli a s novým přítelem jsem popíjet přestala, na čas, on to nemá rád (a dobře dělá), říkal, tak si dej, ale třeba jednu dvě skleničky, ne? - no - ne. Já pak byla slušná, máme dítko již a nějakou dobu jsem měla velké problémy, které jsem chtěla asi dohnat a sranda, víno, pohoda, slunce, nebo pak večer, přátelé, okno okno okno, omluvy za pozdní příchody a tak. Blbý bylo, že jsem si dala, i když jsem na dítko byla sama, kdyby se něco stalo, tak nevim. Oči mi otevřela příhoda, kdy mě pochybná existence nechtěla pustit domů a naštěstí to dopadlo dobře, ale řešilo se to přes policii, já hodně plakala, to je přes týden a od té doby ani kapku. Chuť nemám, absťák nemám, u mě to byl relax, odměna, otupění posttraumatické jak z minulých let, tak z dětství. Držte mi palce, jak i já držím Vám! Lola
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53424
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lolo,

základ, který se mi osvědčil je - NEMÍT DOMA VŮBEC ŽÁDNÝ ALKOHOL.. tím začni.. taky se vyhýbám hospodám.. na oslavách už zvládám nepít, ale odcházím mezi prvními - holt to není taková sranda jak dřív, že jo..
střízlivá rána to vynahrazují
loni jsem nepila půl roku jaro-podzim.. pak mne nastartoval burčák v říjnu (jak místní vědí) a pila jsem až do prosince..
takže teď jedu druhé kolo/ druhý pokus.. zaměřila jsem se na cvičení, zdravou stravu (to je celkem fest náplň dne, když máš práci, domácnost, děti,psa a ještě si zapisuješ furt do kalorických tabulek váha je věc, kterou jsem potřebovala řešit stejně akutně , jako alkohol, ten kupodivu úplně ustoupil, jsou už dny, že si na něj vůbec nevzpomenu, což ještě v prosinci nehrozilo proto už sem ani tolik nechodím, nikdy jsem neřešila AD, depky, absťáky,tak jsou mi tyto problémy cizí..
zato různé ostudy na večírcích, tan. place a psaním "někomu", které jsi zmiňovala, s těmi mám zkušenosti více než bohaté

tak se drž , myslím, že jsi na tom nebyla tak zle, abys to nedokázala

edit : přátelé, nevidím tu v posledních příspěvcích Karolínu - měla to podobně jako já - máte nějaké info, jak je na tom ? Karoli, co ?
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/01/2019 12:21 Provedl: Lucy.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...54555657585960...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter