Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...58596061626364...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53514
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Lolo tak to jsi také ušla už nějakou cestu. Já si z počátku také říkala že snad to zase není jen na týden nebo 14 dní. Mám více energie a chutě zatím nejsou. Doufám že to není tou zimou. K tomu všemu jsem si řekla že si to tělo chci dát dokupy. Už mám zasebou měsíc Ketodiet a ta fajk funguje. Nesmí se na to pít tak mě to vyhovuje.
Také si vzpomínám jak občas po opojne náladě jsem našla na těle modřínu jak se člověk nehlidal
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53515
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Macek - musime si holt verit. Je to super mit kontrolu. Ja jsem ruzne padala, koleno mam nejake divne, natahle nejake vazy od bederni patere, jednou jsem spadla ze schodu na hlavu, mela jsem faaaakt stesti. Tak nikdy vic. A ono se obecne bez alka lip hubne, zaprve to blokuje hubnuti, zadruhe by pak sezral vsechno, co najde.
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53516
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Lolo. Musíme a hlavně chceme. Tak si říkám že pokud zatím nepřišli ani chutě se napít ani když vidíš lákadla tak snad to zvládnu.
Nechci být troska už kvůli dětem a hlavně abych se sama sobě mohla podívat do tváře a né do toaletní mísy
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53517
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Macek - taky si myslim, ale opravdu jsem asi musela prekrocit temer tu mez. Ten cervicek tam pořád někde bude, ale zalezi na tom, co chce nase prave ja, ne nejaci naseptavaci. My si vytvarime svoji skutecnost a cestu, tak hledme, at to neni skarpa s pullitry, i když to nekdy kdysi byvavala sranda...
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53518
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Beru tě za slovo Lolo
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53519
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Včera to vyšlo. Usnul jsem někdy kolem druhé. Probral jsem se před šestou. Ale cítím se fajn.
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53521
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
holky, já se taky držím,
jelikož je cvrkot v práci i doma a k tomu plním ty Kalorické tabulky, tak žádné chutě ani bažení nepřichází, hurá akorát že dnes jdu na rozlučku se dvěma kolegy, ve velkém , na večeři a tak.. všichni už tu mají pod stolem na večer připravenu nálož (jako dárky, ale je jasné, že se to vše otevře) - tvrdé mne naštěstí vůbec neláká a nikdy jsem to nepila, páč mi to nechutná, ale pivo poteče proudem..
nu což.. dám večeři, colu light a odeberu se k domovu zřejmě...
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53522
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj Lucie. Nástrahy budou vždy a všude. I problémy a starosti za kterýma jsme alkohol skrýval. Já mám zasebou 2 dny jobovek a dneska 3 měsíce před svatbou nám zrušili bez návratu kauce místo. Novej majitel.... Dřív by mě rosekal i náročný den a teď? Jde to i bez otupeni.
Sice nepiji ale svatbu mě to nezachrání....
Ale jsme holky šikovné že myslíme na sebe a nepijeme.
Už se nechci vrátit do koleji že kvůli chuti třeba na pivo budeš na všechny protivná a pak zlitá
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53523
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Další dnešní jobovka. Dozvěděla jsem se že přítel že mě dělá pěkného pitomce.Kdyz se ho zeptám proč mě lže obrátí proti mě že mě ruplo v bedně asi z chlastu. Tak jsem na něj dýchla aby věděl že jsem čistá. Hold zůstanu vždy špatná. Ale i tak nenechám se vytočit. Dám si čaj
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53524
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj holky, jste dobré.
Macku a jsi si tou svatbou jistá? Už to tu čtu v několikerém příspěvku, že bylo doma dusno.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...58596061626364...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter