Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...60616263646566...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53550
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Krtek, Dakujem, to je velmi dolezita info.
Nastastie ani rekreacne nic ine neberiem, teda okrem cigariet, no ale ani z tych nemam taky pozitok -co je len dobre.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53571
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Zdárek ,

jak se všichni máte? Něják je tu klidno. Hlaste se
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53572
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Dobrý.. stojí to pořád stejně za ho*no,ale to pravý peklo si ještě sami dělat nebudem,co:)
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53594
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj všem
Dlouho jsem tu nebyla, daří se mi relativně dobře, až na pár úleků
Skoro měsíc bez čehokoli a je mi dokonce víc než skvěle, zjistila jsem, že čekáme druhé mimi je to začátek.
Držte palce prosím, ať je vše v pořádku.
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54093
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Zdravím...
Předně chci pogratulovat Lole k těhotenství Těhotenství umí spoustu žen alkoholiček srovnat do latě. Znám to ze svých zkušeností. O to horší je ale potom vpád do reality po ukončení kojení a nástupu na mateřskou. Tam si dej OBROVSKÝ pozor!
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54094
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Jinak já jsem tu nová. Vaše příspěvky jsou povzbující i děsivé, ale přesně tohle jsem potřebovala, nějakou podporu od druhých.
Já piju víc jak 10 let, poslední 4 roky o sobě mluvím jako o alkoholičce. Přítel mi hodně pomáhá, ale zároveň vidím jak ho to ničí, jak ho stále zklamávám tím svým "dnes to bylo naposledy" Při jednom ze svých posledních "naposledy" jsem mu slíbil, že navštívím psychiatra a svěřím se odborníkovi. Ten mi naznačil, že při tom množství co vypiju (2 litry vína nebo 1 litr vodky denně) jsem zralá na léčebnu. Ale protože mám rodinu, a nikdo z mého okolí o mém problému nic neví, krom přítele, tak mi chce nasadit antabus. Ale co když to zas nezvládnu, vím co to s člověkem dokáže udělat, ale zabere to? Potřebovala bych si to srovnat v hlavě, abych to já sama chtěla dělat pro sebe a né pro druhé, ale do téhle fáze se nějak nedokážu dostat. Bože, to pití mě tak baví. Já nechci, ale když... Hrozný zmatek v hlavě...
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54097
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Jitro, pití Tě tak baví ???
Jsi zralá na léčebnu,obávám se,že Tobě antabus nepomůže ,ty nechces přestat pít .Antabus je pro ty,kteří chcou přestat. Léčebna je pro Tebe i Tvou rodinu to nejlepší co můžeš udelat.Ale přestat kvůli sobě,ne kvůli příteli a okolí.
A never tomu ,že okolí to neví, to se málokomu podaří utajit.A v práci ,jak to zvládáš při litru vodky?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/03/2019 16:21 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54098
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Chutí ti vypiť liter vodky denne?
Ak ti chce priateľ pomôcť, dohodnite sa na suchej domácnosti. To je základ. Ani kvapka alkoholu doma. Ak niečo máš, zbav sa toho. Bezpodmienečne. Žiadne nedopité víno v chladničke. Možno by bolo dobré dohodnúť sa aj nech robí on nákupy. Proste hľadaj spôsoby, ako sa to dá. Nie prečo sa to nedá. Žiadne možno, potom, neskôr, uvidím a pod.

2 litre vína alebo liter vodky denne a nikto o tom nevie. Tak to určite...Že ti to nikto nepovie neznamená, že o tom nikto nevie. Minimálne tam, kde to kupuješ.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54099
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris má asi pravdu. Já mám za sebou řadu pokusů přestat a časem jsem pochopil, že jsem to nemyslel vážně na 100% myslel jsem si jak chci přestat a něco ve mne chtělo pokračovat. To odhodlání musí být bez výhrad. Pepa
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54101
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 1 měsíc  
Jitra dufam, ze nesoferujes. Pri takej dennej spotrebe alkoholu neexistuje, ze trebars rano by si sadla do auta bez zbytkoveho promile. Ja ked som vecer vypil 2l vina, tak som nafukal 0,00 tak okolo obeda na dalsi den, a to som skoro 100kg chlap. Ak soferujes, kup si alkotester a pred kazdou jazdou si skus fuknut.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...60616263646566...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter