Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...63646566676869...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#54618
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok  
Drahoslavo,
chtěla bych každý den číst a slyšet takto pozitivní zprávy.
Jsi skvělá!!! Drž se a občas napiš, jak se Ti vede
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54623
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok  
Drahuš gratuluji. Nová cesta vždy přináší nový vánek a směr. Ať se ti daří na všech frontách.
Někdy to odstřihnuti od minulostí bolí ale pak zjistíš že jsi to měla udělat už dříve.
Měj se krásně
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55921
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
Zdravím, jak zareaguje lékař na to, že jsem dvakrát přepila antabus? Mám to vůbec přiznávat? Chci přestat pít, moc. Ale teď mám strach z toho, co bude dál.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55922
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
Jitra, píšeš:
Zdravím, jak zareaguje lékař na to, že "jsem dvakrát přepila antabus? Mám to vůbec přiznávat?" Chci přestat pít, moc. Ale teď mám strach z toho, co bude dál.
Jitra,

..."ak potrebuješ IBA zápis do karty, tak to lekárovi pokojne oznám!!! Nebude Ťa predsa 24 hodín dozorovať ani vodiť za ručičku"...

Chváliť Ťa nebude, môže zmeniť medikáciu...
("Úprimnosť a dôvera sú základné podmienky úspešnej terapie.")

"Najvhodnejšie JE Antabus vôbec nikdy neprepíjať!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55923
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj Jitko, zkusenosti s Antabusem nemam.
Ale co se tyka toho jestli se priznat nebo nepriznat - zalezi na tom, co chces dal. Jestli to vidis tak "vypadat dobre", tak to zatluc. Ale jestli chces s alkoholem zkoncit, tak to priznej, at se mate kam posunout. To je stejny, jako kdyz diabetik pred odberem seka dva dny latinu a nebo ten s vysokym cholesterolem dva dny poradne neji. Tyhle veci jsou jen na oko a k nicemu nevedou
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55924
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
Díky, vím, že to byla hrozná blbost. Na zápisu do karty mi asi nesejde, neumím zatloukat. Chci bojovat dál, proto nechci lhát. Ale mám moc velký strach, že mě bude nutit do ústavní léčby, co nechci, nebo že mi bude chtit sebrat řidičák (i když on je jeden z těch rozumných,který neodrazuje pacienty tímto od léčby) jen se mu budu moct dovolat až v pondělí, ale už teď z toho mám depky. Strašně se bojím.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55925
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
No, myslim, ze hlavy netrha
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55926
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
Jitra, co by ti asi tak mohl rict? Ze riskujes sve zdravi. Jinak je to temto lidem, rekl bych, jedno - musi byt, aby se z toho sami nezbaznili - mit zdravy odstup. Za svuj zivot si neseme odpovednost sami. Nutit te nemuze a nebude(?), doporucit cokoli to ano.
Je to tvuj osetrujici lekar a tudiz by me znat vsechny dulezite informaci pro lecbu. Kdyz to nereknes, vypluje to jindy jinak a bude to pripadne akorat neprijemnejsi.
Osobne bych se spise zajimal, proc prepijis antabus, co te k tomu vede a co delat jinak.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55929
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
MichalB... No to kdybych právě věděla. Po všem čím jsem si prošla, alkohol nenávidím, beru ho jako jed, v obchodech mě vůbec nesvadi. Možná listosti nad tím že nejsem jako ostatni. Možná pro pocit svobody. Jinak problémy nemám. Chci ten náhlý impuls potlačit. Snad to přece jen dokážu. Je fajn, mít tu aspoň s kým mluvit.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55930
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 10 měsíce  
Cim presnejsie informacie o svojom stave lekarovi poskytnes, tym vyssia je pravdepodobnost, ze Ti bude vediet poradit adekvatnu liecbu. Cim viac budes klamat, tym bude jeho nazor na optimalny postup vzdialenejsi od reality.

Nazdavam sa, ze je v bytostnom zaujme pacienta povedat lekarovi pravdu, bez ohladu na to, ako trapne sa pri tom clovek citi. Lekar tie situacie zazil beztak uz tisickrat, a aspon bude vediet lepsie poradit.

To je ako keby si automechanikovi zamlcala, ze Ti bucha cosi v motore. Ok, mechanik sa mozno potesi, ze nemusi nic opravovat, ale v zasade sabotujes seba.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...63646566676869...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter