Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...67686970717273...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#56346
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Ještě se zeptám, jak dlouho člověk na tom antabusu musí být a kolik stojí?

Cenu Ti neporadim protoze jsem ho oficialne nikdy nemel . A jak dlouho? Tak dlouho dokud (v lepsim pripade) nedostanes svoji zavislost pod kontrolu (klidne roky). Nebo (v tom horsim pripade) neskoncis v lecebne - tam nebude antabus potreba protoze od chlastu budes odriznuta.

V kazdem pripade jsi udelala dobre rozhodnuti! Pamatuju si jak jsi psala a byla jsi si jista ze prace problemy s chlastem vyresi. Nevyresila = litas v tom uz opravdu hodne moc . Na pristup doktorky kasli - nekteri lekari nemaji alkoholiky nebo zavislaky obecne v lasce a neprofesionalne to davaji najevo, casto otresnym zpusobem. Ted se snaz ze vsech sil vyuzit te moznosti antabusu, dostat se z nejhorsiho a zacit opravdu abstinovat.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56347
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet, antabus se dává po prodělané ústavní léčbě jako "berlička" a bere se měsíce. Já ho brala rok a čtvrt. Být tebou, změním doktorku, její přístup je nezodpovědný a neprofesionální. My museli projít antabusovým testem, dát to jen tak někomu bez vyšetření je ... no bez komentáře. Navíc měsíc braní samozřejmě nepít vydržíš (s hrozbou léčebny v zádech), ale co pak? Ty už jsi případ pro léčebnu, jen si to nechceš přiznat. Tam by sis důvody a nedůvody pití mohla probrat důkladně, na skupinových i individuálních terapiích. Jinak před těmi cca 7 lety stál antabus 500,- Kč a vydržel asi na dva měsíce, takže finanční zátěž to není.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56348
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Po pravdě, přesně na mě by taková doktorka fungovala. Nesnesla bych, aby na mě někdy dělal, "Ježíši, dyk vy jste vlastně chudinka, máte jako jediná na světě problémy, na vsechno jste sama, nejste alkoholicka, proste vás jen všechno a všichni trápí... nikdo vám nerozumí... budete sem chodit a budeme si o tom pěkně povídat a třeba pak přestanete chlastat...., počkáme " Co to je??? BOŽE... Nechlastej, a možná uvidíš, že vlastně problémy nejsou, nebo jdou vyřešit. Rozhodně snadněji, než když jsi ožralá. A promiň, jestli jsem jako ta doktorka...
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56349
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet, musis se pohlidat sama. I pres Antabus. Minule jsi psala, ze si na tebe mamka poridila alkohol test. A bylo to k necemu?
A co se tyce doktorky, uz jsem psala, ze by mela poustet hruzu.
Dcera s cukrovkou "zlobila", no pubertak! Zmenili jsme pana doktora hodneho na zleho a dost se vyresilo!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56350
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Ivet..no je to taková fáze hlavně ne do léčebny.. Já to měl taky tak,a pak došlo k tomu že jsem se nemohl dočkat nástupu.Protoze už jsem nemohl.A děkoval jsem tomu našemu zřízení, že je něco takové vůbec možné,v pohodě na neschopence,fůru času na sebe..Jinak mám zkušenost s Antabusem dobrou,beru ho s přestávkama už spoustu let, hodně mě to drželo,dělal jsem si s toho takový vždycky rituál,dával mi ho např.muj mistr v práci, někdy se slovy"tak pojď ty hovado" vždycky v úterý a pátek..Bylo to dobrý:)To vyšetření se nějak nehroti,ma zkušenost,a Antabus stojí aktuálně cca 870 Kč padesát tablet,tzn.pulrok v suchu.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56351
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet. Doktorka má pravdu.alkoholik pije kvůli alkoholu. Jasně, kvůli něčemu člověk pít začne. Ale když už je člověk alkoholikem, tak už je to jedno. Tam už je jedina cesta. Abstinence. A alkoholik si. Když te ani prace, do které si vkladala tolik naděje, nezastavila.

A prosím Tě - kdo ti co má hlídat? Si dospělá? Jasně, ať tě podpoří, ale to to tvůj boj.

A teprve až se dáš do kupy, můžeš začít pracovat na tech depresích.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/07/2019 20:20 Provedl: Allie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56352
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Já abych to o sobě rozvedl, budu mít ten rizikový den 26/7 v pátek. Do té doby si věřím, že nic nevyvedu. Každý den do té doby jsem totiž buď v práci nebo před prací, tj. žádné volné ráno, kdy bych se mohl regenerovat po konzumaci a jestli něco už nechci zažít, tak je to kocovina v práci, kvůli sobě i svému okolí. Ale 26 mi začíná 14 dní dovolená a hlavně ten den mě čeká romantická návštěva a později párty s plánovaným návratem tak okolo 4h ráno. Jenom upřesním, já nejsem rozhodnutý nikdy nepít, lhal bych, když bych říkal opak. Spíš teď jsem rozhodnutý pro delší období sucha a potom konzumovat s určitými pravidly.. (např. ne před prací, ne více dní za sebou, ne tolik abych byl mimo, ...). Takže toho 26. teď zvažuju s čistou hlavou zdá si dám a tedy kdy a kolik a co. Určite si tedy dáme na party výjimečně něco tanečního, tabletku, takový je plán.. Kterážto má mnohem lepší efekt než alkohol, takže po tom ani nebudu toužit. Spíš přemýšlím, jestli si dát nějaké víno už podvečer s láskou.. na jednu stranu to láká, na druhou potom do půlnoci dlouhá doba, střízlivět by se mi nechtělo během večera a zároveň přijít na party pod parou, to také nechci. Takže asi se opravdu budu snažit s láskou nic nedat, udělat střízlivý večer, ani tak se nebudeme nudit.. Jen doplním, i láska pokračuje na party. Potom hlavně bude blbé, až pomine účinek tabletky.. což by se dalo vyřešit přidáním, ale to zase nestojí za to kvůli dalším dnům.. ta deprese pár dní po větším množství tabletky je ještě horší level než po alkoholu.. Ale když to nepřeženu, tak to má minimální následky, odzkoušeno. Tak to mě právě bude lákat někdy okolo 3. ráno, až mi dojde vitalita a přijde trochu úzkosti, stabilizovat se alkoholem.. ale radši bych to zvládnul bez něj. Ještě mě napadá kratom, to je taková bylina, prášek z ní, takové pololegální to je.. účinek má příjemný, ne moc silný, zcela jistě menší zlo než alkohol. Tak možná si dám později večer ten. Jinak potom o dovolené by bylo příležitostí pít dost, ale to nechci a neplánuju. Akorát teda ještě na konci srpna budu mít romantickou návštěvu, ale hned potom musím pokračovat přes celou republiku pryč, tak to taky nehrozí, že bych se utrhl ze řetězu, to by mi povinnost nedovolila. Kdyžtak pardon za možná trochu exotický příspěvek, píšu prostě úplně otevrene, jak to mám, už samotné psaní mi pomáhá utridit si myšlenky.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56353
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Spisovateli, kolik z nás už takhle přemýšlelo, bádalo, mudrovalo, možná to neuměli tak krásně popsal, ale nakonec všichni zjistili, že jediné možné a fungující a také nejjednodušší je proste nepít alkohol vůbec. Ale u každého to holt chce čas, jinak dlouhý. A kteří to nezjistili, bádají po lecebnach dodnes
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56354
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Já naprosto souhlasim s Agi. Už jenom že o alkoholu či něčem podobném přemýšlíš, není dobrý. Tvoje strachy ale na druhou stranu chápu. Sama mám zítra presne 2 měsíce od ty operace nohy a jdu na kontrolu. Jestli to bude dobrý, oddechnu si, že nebudu už muset chodit o berlích, ale soucasne se bojim až půjdu poprvé nakoupit, co se mnou udělají regály s alkoholem. Nepila jsem 2 měsíce a jak to zvládnu dál? Tak nám i všem
dalším přeju, ať to zvládneme.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56355
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Spisovateli, tomu se teda rika plan. Preji ti aby ti to vyslo.
Ja moc rada planuju, vyhovuje mam treba na vikend pripraven svuj jizdni rada. Ale udelala jsem jednu zkusenost. I kdyz je plan propracovany a detailni, neco se pokazi. Samo se neco zvrtne. Vetsinou je to noco s cim nepocitas a co te vubec nenapadlo.
Ale co ta TABLETA????
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...67686970717273...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter