Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...72737475767778...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#56432
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
No jo, to si říkám taky. Jenže když to pak příjde, jdou tyhle úvahy stranou. Řeknu si, tak jen 2 skleničky, nebo, tak jen dneska a zítra už ne a už to jede. Ale ta sobotní pařba mi dala za uši, bylo mi dnes špatně, jen jsem šla na ten balkon s prádlem
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56433
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
No jo, to si říkám taky. Jenže když to pak příjde, jdou tyhle úvahy stranou. Řeknu si, tak jen 2 skleničky, nebo, tak jen dneska a zítra už ne a už to jede. Ale ta sobotní pařba mi dala za uši, bylo mi dnes špatně, jen jsem šla na ten balkon s prádlem

Teda, to musela být kocovina. Jenže ono to přejde a pak je zase vše jinak. Proto jdu do Antabusu Hold budu pít něco jiného
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56440
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
No jo, to si říkám taky. Jenže když to pak příjde, jdou tyhle úvahy stranou. Řeknu si, tak jen 2 skleničky, nebo, tak jen dneska a zítra už ne a už to jede. Ale ta sobotní pařba mi dala za uši, "bylo mi dnes špatně, jen jsem šla na ten balkon s prádlem."
..."keď už pariť, tak na balkóne!"
(...ušetríš si cestu a vlnobitie v žalúdku.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56565
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Dnes jen v krátkosti, tak páteční popíjení jsem přepísknul. Asi tak deset drinků a ráno obsah žaludku vedle postele. Potom v sobotu do toho nějaké stresy v osobním životě na které jsem už načatý nedovedl reagovat lépe než se v sobotu večer znovu opít, a v noci se vypravit ven na diskotéku. Z toho si už pamatuju pramálo, navíc jsem někde padal, odřené ruce. Aspoň, že to neskončilo ještě hůř. Všichni co jste mě varovali, že nějaké spekulovani může skončit špatně, měli jste pravdu. Už jsem i zavolal do místního centra pro závislosti, v srpnu si půjdu popovídat.

Tímto se chci přidat do společnosti lidí, co se snaží nepít vůbec, takové hrůzy prostě už nemám zapotřebí a nemůžu si věřit, že bych to dovedl kočírovat.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56566
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Spisovateli, je to spravne rozhodnuti. Pod kontrolou to bohužel nemáš, tak je potřeba něco s tim dělat. Držím palce
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56567
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Spisovateli, držím palce palce. Uvidíš, že po čase Ti v tom bude fajn a dobře. Budeš se cítit i silnější.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56569
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Spisovatel napsal:
Dnes jen v krátkosti, tak páteční popíjení jsem přepísknul. Asi tak deset drinků a ráno obsah žaludku vedle postele. Potom v sobotu do toho nějaké stresy v osobním životě na které jsem už načatý nedovedl reagovat lépe než se v sobotu večer znovu opít, a v noci se vypravit ven na diskotéku. Z toho si už pamatuju pramálo, navíc jsem někde padal, odřené ruce. Aspoň, že to neskončilo ještě hůř. Všichni co jste mě varovali, že nějaké spekulovani může skončit špatně, měli jste pravdu. Už jsem i zavolal do místního centra pro závislosti, v srpnu si půjdu popovídat.

Tímto se chci přidat do společnosti lidí, co se snaží nepít vůbec, takové hrůzy prostě už nemám zapotfřebí a nemůžu si věřit, že bych to dovedl kočírovat.

Tak se přidej fakticky k nám, už je nás tu dost, co ne pijeme třeba 2, 3 měsíce a hodláme to dotáhnout do viteznyho konce. A ten vítěznej konec je v absolutní nechuti pit alkohol.
Jo, a potrebuju poradit, jak děláte tu barvu-takový podsvícení pod příspěvkem, na který reagujete. Nějak na to nemůžu přijít
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56570
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonaso: podsvícení se dělá tak, že dáš místo odpovědět volbu citovat.
Ten příspěvěk, který chceš komentovat se ti automaticky vloží do tvé odpovědi a po odeslání se takto zobrazí.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56573
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Děkuji za radu, ja to asi už nějak zmáčkla a ono mi to tam naskočilo. Ale moc dík.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56575
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Spisovatel,
taky když už jsem si uvědomil, že mám problém s alkoholem, nějakou dobu jsem nepil a sám sebe ujišťoval, že problém nemám, že můžu pít kontrolovaně a vše bude ok.... šlo to jednou, podruhé, po x-té, pak stejně přišel den, kdy jsem se vylil jako váza, ostuda, okno, výčitky, brutální kocovina, .... a člověk je tam, kde byl.... toto jsem zopakoval a lhal sám sobě ještě několikrát.... upřímně si nejsem jistý, zda dlouhodobě po x selháních dokážu abstinovat, ale vím, že kobtrolované pití u mne nefunguje a nikdy fungovat nebude, někomu možná ano, ale myslím, že to je velmi zanedbatelné % ... ta míra, kdy člověk alkohol konzumuje a má své chování a vůli pod kobtrolou je ošemetnélá a stačí o jeden drink víc a už se nezastaví a vzbudí se další den v jakkémkoliv stavu.... všem fajn den ( jen mé subjektivní zkušenosti) ...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...72737475767778...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter