Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7374757677787980
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#56892
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Já si dny abstinence nepočítám, protože piji, zato si vedu už 20 let statistiku, kolik jsem toho každý den vypil, v excelu si dělám tabulky, grafy a klouzavé průměry, kdo má takový přehled o svém pití?
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56893
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
Nemam. Kolik hl si vypil?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56895
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 8 měsíce  
A k čemu ti ty statistiky a přehled o tom, kolik jsi toho vypil jsou? Pokud že nevedou k abstinenci, je to samoúčelný au celkem obsedantní.
Lacey
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56921
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 7 měsíce  
David napsal:
Já si dny abstinence nepočítám, protože piji, zato si vedu už 20 let statistiku, kolik jsem toho každý den vypil, v excelu si dělám tabulky, grafy a klouzavé průměry, kdo má takový přehled o svém pití?
Mně to taky přijde trochu uhozeny dělat si v Excelu tabulky o chlastu. Já mám teda počítač na úplne jiný věci, např. na fotky, ruzny vzdělávání, kurzy, objednávání v shopech atd. Ale abych si na nem dělala grafy o alkoholu...
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56922
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 7 měsíce  
Náhodou, aspoň mám takhle přehled, kolik toho vypiju a jak se pití vyvíjí, jestli klesá, roste atd. Každopádně mě ty statistiky baví. A mimochodem, teď zkouším abstinovat, protože už pití bylo poslední dobou neúnosné, takže uvidíme. Možná začnu chodit na anonymní alkoholiky, uvažuju o Campralu.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56923
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 7 měsíce  
Kazdyho bavi neco, treba si v tom pak rad cte.
A ty se mas jak? Drzis se?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56925
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 7 měsíce  
Dnes první den abstinence. Začínám přehodnocovat svůj život.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56926
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 7 měsíce  
Nevím, Eriko, jestli se ptáš me, jestli jo, tak dík, držím se. A to už chodím o jedny berli a došla jsem i do obchodu. Tam jdu kolem chlastu a ono to se mnou vůbec nic neudělalo. Ale přiznám se, že jsem okamžitě mazala preventivne pryc, koupila si zmrzlinu a vypadla směr domov. Jinak noha pořád bolí, ale lepší to je určíte. Když jsem se moc nudila, tak jsem uklízela, jak to šlo a většinou bez berlí. Ale to jen doma. A taky už normalne funguju s vařením, praním i žehlením, tak jsem ten domácí bordel pomalu, ale jistě, zlikvidovala. Nepiju už od te operace asi 3 a půl měsíce a je mi hrozne fajn. Doufám, že se k alkaci už opravdu nevrátím. Já v létě vlastně doma nic zajimavyho neprozivala, tak sem ani nebylo co psát, ale četla jsem vás všechny poctive.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56929
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 7 měsíce  
Sonaso, zdravim. Bylo to pro tebe, omlouvam se, ze jsem nejmenovala.
Jsi dobra.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57192
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 5 měsíce  
Tak se hlásím, jsou to zítra 3 měsíce od posledního velkého incidentu. Od té doby chodím za nějakým adiktologem cca jednou týdně a srovnávám si to v hlavě. Od té doby akorát jedna epizoda, před měsícem, to se mi "povedly" dvě láhve vína za večer. Překvapilo mě, jak to na ne zafungovalo silně, když už nemám toleranci. Jinak teď posledních 14 dní nic. Předtím jedna sklenička pripitek, narozeniny kolegyně. Včera večer 3 sklenky vína u babičky v rodinném kruhu. Takhle mi to docela funguje, prostě když je příležitost vhodná a je mi vyloženě nabídnuto, tak si dám a nezvrhává se to. Záleží hodně na kontextu. Co naopak mám u sebe vysledováno, že nesmím, je vymyslet si sám od sebe nějaké popíjení sám doma. V podstatě když bych to shrnul tak za poslední 3 mesice jsem měl asi tak 4 flašky vína. Z toho ty dvě při jednom excesu a zbytek tak nějak po 1-2 sklenickach různě. Obecně se cítím lépe a i ten alkohol mi v hlavě leží mnohem méně. A k adiktologovi chodím nadále.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7374757677787980
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter