Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit
#45573
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Janka inac s takou psychiatrickou mam osobne skusenosti, ve snaze vymanit sa z alkoholu to sa s jej pomocou vysplhalo na 1,5 mg neurolu denne + SSRI a jasne chlastal a chlastam dalej i ked lieky uz som vysadil ...

ja mam tiez pocit, ze ma tu ma vela ludi v ... dakde, to iste v AA, a citim v realnom zivote dlhe roky, ale je to mozno fakt sebaklam chcel by som v tom prezriet :/

dufam, ze sa mi to podari a budem tiez raz napomocny nielen sebe ale aj inym, ved vidim ako sa zmietam v tomto svete
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/08/2017 22:39 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45574
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Stef, vyměnil jsi psychiatričku? Mně pořád všichni říkají, že jich mám vystřídat klidně 50 než najdu tu, která mi vyhovuje na 100 procent.
Takže já jdu teď v září zase k jiné.

AA ti nepomohlo? Tam se totiž taky chystám hned jak se vrátím do republiky, moc by mě zajímalo jak to chodí. Hlavně, jestli jsem povinná tam mluvit, nebo tam můžu třeba přijít a sedět a poslouchat..

Určitě se ti to povede, jen najít asi tu správnou cestu no
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45575
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Čo sa týka toho Lexaurinu, máš sa čoho báť, pokiaľ sa týka závislosti.
Čo sa týka klubov, nemusíš hovoriť. Ale ak tam budeš chodiť častejšie a nič nepovieš, prestane ťa to baviť. Nejako vnútorne to budeš cítiť ako zbytočnosť. Niečo na spôsob - "načo tam chodím, keď aj tak nič nepoviem". To sú moje skúsenosti z klubov.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45576
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Lexaurinu se bojím, bojím se hodně léků, zvlášť, když dělám ve zdravotnictví a mám to každý den okolo sebe, je to brutální

A skupina, to já bych snad sehnala odvahu něco říct, ale nejdřív bych se asi potřebovala nějak rozkoukat a trochu získat nějakou důvěru nebo tak něco
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45577
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Na AA se neboj jít, nikdo tě tam k ničemu nutit nebude. Tam naopak dost možná vyslechneš takový palby, že si budeš připadat ještě docela dobrá-a to od těch, kteří tím prošli a jsou střízlivý.
A napadlo mě, že bys mohla z názvu svého vlákna vyhodit to "neúspěšně".
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45578
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Proč myslíš, že bych to z názvu měla vyhodit ???
A děkuji, určitě tam zajdu hned jak budu v čechách
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45579
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Jano, nerozciluj se, když je nekdo k tobě tvrdý, to se stává, tady i v životě. Nikdy nevíš, jestli to nebude právě "pár po papuli", co ti pomůže... Tedy POMŮŽE, on ti nepomůže nikdo, ani AA, ani doktor na hlavu ani ti nikdo neřekne na jak dlouho se máš zavřít, aby to přešlo... Závislost neprejde a ani ti nikdo nepomůže, musíš bojovat TY. Doktor a léčba tě můžou nasměrovat, ale den za dnem bojovat musíš sama. Jak dlouho? Pořád...
Uměla si nám popsat, jakou máš diagnózu a že je to důvod, proč sahas po flasce, ale není to pravda... To si to tvoje hlavička upravila, je to naopak- deprese a fobie ti chlast zhoršuje, co je na nich pozitivni je to, ze ti dávají pohodlný duvod se napít...
A nepomůže si říkat já to mám horší, vsichni jsme na tom stejně, jsme závislí, píšu ti to, protože to znám, máme to tu všichni jak přes kopirak a jediné co pomůže je zmobilizovat poslední sily a pomoct si sám, krůček po kručku... Až se ti začne rozjasnovat v hlavě, zacneš vidět směr......
Držím palce
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45580
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
AA jsou mezinárodní, já byl poprvé v malým německým městečku, tak jako to zkusit, spíš z hecu i když mi bylo blbě, ani jazyk pořádně neumím, stejně to nějak zabralo. Byl jsem najednou obklopen lidma, kteří mají ten samý problém a rozumějí těm stavům nejlíp na světě. A expati, kdy se mluví anglicky i třeba dost lámaně mají kluby AA taky skoro všude.
Když budeš žít a pokoušet se střízlivět pod nějakou černou mantrou "neúspěchu" a lamentovat, že jsi prostě alibistka, tak to nejspíš nedáš.
Odpíchni se a buď úspěšná. Jde to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45581
Re: Mám problém a vážně se ho neśpěšně snažím vyřešit Před 6 rok, 8 měsíce  
Aliie, já se nerozčiluju

Jen se snažím ten směr někde najít a ty cesty se mi prostě zdají uplně nepředstavitelné..

Jinak k chlastu jsem vždycky měla důvody a na co se vymluvit, asi už jsem si na to tak zvykla, že je prostě vždycky něco, kvůli čemu se můžu napít, aniž bych necítila žádné výčitky, teď už je to ale moc.. až moc a ty pocity viny fakt nezvládám..

Vím o jednom sezení, co je dost blízko od mého baráku, takže bych se možná po práci mohla vypařit a táta by to snad ani nezaznamenal.. Seberu odvahu a zkusím to
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter