Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Příznaky alkoholismu
#45708
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:
...
Jsi moc nedůvěřivý a podezřívavý. Možná vlastní zkušenost Ale každý je jiný...


Jó to jsem - trefa
jinak příčin únavy může být - a je - spousta a pokud "požíváš" tak na tu pravou příčinu nebude nikdy vidět...alkoholem blokuješ játra a ty pak nepracují jak mají
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45709
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:
Ale můj dotaz byl pouze na to, zda může alkohol způsobovat únavu, vyčerpání.

Ano, u me to tak bylo. Krome pocitu unavy a vycerpani tam byla i postupna ztrata zajmu o sebe sameho, o zajmy a konicky nebo zeny. A do plneni pracovnich povinnosti jsem se musel vic a vic nutit.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45711
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Gennosuke, tak to je přesně jako u mě.

Pavel, ano, játra určitě dostávají zabrat. I když před rokem jsem byla na předoperačních krevních testech a překvapivě bylo vše OK. Jsem si oddechla

Double D, dnešní noc jsem byla zvědavá, jak proběhne, ale nějak stejně jako ty předchozí. Asi už jsem navyklá se probudit ve 3h a být hodinu vzhůru, než zase zaberu. Tak snad to vyjde tuto noc
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45728
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veronika napsal:

.... Asi už jsem navyklá se probudit ve 3h a být hodinu vzhůru, než zase zaberu. Tak snad to vyjde tuto noc


To je zvláštní ve tři ráno, jak povědomé .... někde jsem četl, že je to čas "očisty jater" ale jestli je to tak opravdu nevím. Co vím tak pokud ti to v hlavě "šrotuje" tak nemůžeš spát - to ze začátku v léčebně měl asi každý... v noci asi tak 2-3 hodiny spánku a dost...a 14-dní nebo i déle v kuse.
A třeba i po několika letech abstinence to může pokračovat.
Jinak příčin únavy může být spousta jako třeba málo pohybu - moc pohybu, nějaká potravinová alergie (leptinová citlivost nebo inzulínová resistence...apod.) ale tohle má smysl řešit po minimálně tak 1 až 1,5 měsíci totální abstinence, kdy se tělo zbaví všech stop alkoholu v organismu.
Nebo budeš třeba mít introvertní povahu a pro ně je energie poměrně "nedostatkové zboží" a alkohol všeobecně hóóódně špatně snášejí.
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45729
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Od pondělí ani kapka alkoholu a cítím se skvěle. Ale možná je to i tím, že mám radost z toho, že zvládám. I když chutě jsou, ale jde o minutové stavy. A taky nesedím u TV, což byl spouštěč, ale dělám jiné věci.
Takže nyní se cítím fakt dobře, navíc mám hodně aktivit. Zítra nastupuji na 3letý kurz Psychologie v poradenství a moc se těším. Tak snad mě to bude držet v mém odhodlání.
Jinak introvertní rysy určitě mám.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45732
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Gratulace
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45734
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Děkuji, ale na gratulace je ještě příliš brzy
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45735
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Veroniko: každý den se počítá. Já jsem na tom stejně...od pondělí ani kapka.
Opět jsem se snažila o kontrolované pití a opět to skončila dlouhým tahem. Nikdy jsem jsem nebyla v léčebně a vlastně podle ostatních příspěvků jsem vlastně v poho. Myslím, že u mě(pokud se to dá nějak odstupňovat)jsem na tom prvním. Zatím jsem o nic nepřišla, ale jsem alkoholik. A naštěstí to vím. Tohle forum mi pomohlo si uvědomit, kam až se můžu dostat.
Takže lidi dík, že píšete a držím palce.
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45739
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 6 měsíce  
Rosničko, super! Držme si palce, ať to dáme bez alkoholu a bažení další den a zase další a další Já se zatím za alkoholika nepovažuji, pouze vím, že mám našlápnuto a pokud to neudržím na uzdě, už se povezu. Včera jsem měla osobní schůzku s jedním naším známým zpěvákem (poněkolikáté) a uvědomila jsem si, co z něho častá konzumace alkoholu udělala. Nezodpovědného člověka, bažícího po láhvi vína a vše kolem něho neexistuje. Že šel pak zpívat na pódium i v tomto stavu už jen ukazuje, jak to má na háku. A je to veliká škoda. Mám ho ráda, miluji jeho písničky, hlas, ale začíná klesat v mých očích jako člověk. Na pódiu či v TV to samozřejmě není vidět. Nastoupí maskéři, zapudrují profialovělý nos a vše je super!
Jinak dnes, jak už jsem psala, jsem nastoupila na tříletý kurz Psychologie v poradenství a jedno z témat je i Závislosti (alkohol, drogy, rozpouštědla...). Tak už se těším
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter