Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Stále selhávám
#46279
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 5 měsíce  
Ano,několikrát se mi podařilo zvrátit stres a nenapít se.Bohuzel nadávky do alkoholických bezmozků atd.me dokážou vytočit tak,že už vidím rudě,zavřu se doma a kašlu na vše.uz se ani nelituji vlastně jen piju at ta psychická bolest přejde v jinou bolest.tělesnou.ta je snesitelnejší.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46280
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 5 měsíce  
Maris napsal:
Bohuzel nadávky do alkoholických bezmozků atd.me dokážou vytočit tak,že už vidím rudě,zavřu se doma a kašlu na vše.

Chlast a boj s nim me mimo spousty jinych veci naucil ze tenhle boj musi clovek bojovat pro sebe a sam za sebe pokud ho chce vyhrat. Pokud to chces opravdu dostat pod kontrolu a dat si zivot dohromady tak se vy*** na to co Ti rikaji nebo nadavaji nebo vycitaji jini. Pokud nekdo chape cim prochazis a pomuze Ti tak vyborne protoze kazda pomoc je dobra. Ale kazdy alkoholik ktery se pokousi prestat musi nutne narazit na lidi kteri nechapou o co se vlastne hraje a jak strasne tezky to pro dotycnyho je a maji kecy, delaji problemy a ublizuji. Neresit, nemyslet na to, netrapit se tim - nema to cenu!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46281
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 5 měsíce  
Už to ,že jsem si priznala,že jsem závislá bylo těžke,
Ja som roky vedel, že som alkoholik, ale dariť sa mi začalo, až keď som sa s tým aj zmieril.
A k tým rečiam by som dodal len toľko. Keby som sa ja mal trápiť, čo si kto o mne myslí a čo o mne hovorí, tak chodím po kanáloch alebo sedím len celé dni doma. Vykašli sa na to,čo kto hovorí. Rob to pre LEN PRE SEBA. Ak to budeš chcieť len kvôli niekomu, takto budeš zlyhávať stále. Pretože nejaký konflikt sa vždy stane. Mne keď môj brat povie, že som alkoholik tak mu poviem, že je to stále lepšie, ako byť idiot. Nedávno som začal 3 rok. A za ten čas bolo milión dôvodov vypiť si. Ale nikto, žiadny blbec mi za to nestojí. Blbí lidi, takí lidi. Čo už s nimi. Každému sa nezavďačíš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46282
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 5 měsíce  
pro Helenu: jak jsi se ptala, co komu pomohlo odrazit se ode dna, tak u mne to byl strach o život. Párkrát jsem na JIPce utekla hrobníkovi z lopaty. To je ale cesta k abstinenci, kterou vřele nedoporučuji. Byla to hrůza.
Mám silné sebedestruktivní sklony - dle psychiatra. Ale co s tím, když mi nikdo nedokáže pomoct. Sice nepiju už přes čtyři roky, ale je to o ničem. Stresové situace řeším benzákama, abych se nenapila, z alkoholu mám už hrozný strach. I když už mi vlastně nevadí, klidně jdu do hospody, chodím kolem regálů v obchodě, návštěvám nalévám víno a panáky - a nic. Alkohol je mi lhostejný, nemám chutě a považuju to za malý zázrak, když si uvědomím, jak jsem na tom byla (už jsem to tu psala, pila jsem už i voňavky, čisticí prostředky, Alpu... V absťácích mě museli zamykat, abych si neutekla něco koupit). Prosím dělej cokoliv, abys neskončila takhle.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46283
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 5 měsíce  
pro Maris: přijde mi dost pozitivní, že uvažuješ o léčebně. Někde jsou i léčby dlouhodobé, až šest měsíců. Dřív bývaly prý až rok, ale teď už zdrav.pojišťovna proplácí jen ten půlrok. A i kvartálním alkoholikům prospěje, i když je fakt, že kvartálové se léčí těžce. Ale oni by ti tam pomohli najít spouštěče a naučili je řešit jinak, než několikadenními tahy. Zkoušela jsi psychologa? Možná by pomohla intenzivní ambulantní léčba, nevím. Ale musel by to být opravdu dobrý psycholog a návštěvy každý týden, a to asi těžko seženeš. Mně osobně žádný psycholog nepomohl - a že jich bylo. Někdo tu psal o hypnóze, u mě též výsledek nula.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46284
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 5 měsíce  
Jo a co se týká blbých řečí a urážek, to jsem kupodivu nezažila. Určitě si okolí myslelo své, ale nic mi neřekli. Asi na mně bylo vidět, že piju ze zoufalství a nechtěli mě "dorazit". Spíš mi nabízeli pomoc - návštěvy, telefonování v krizi a podobně. Mám malé sebevědomí a nadávky do bezmozků a ožralů by mě asi dost zničily. V tom vás teda lituju.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46311
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahojky všichni,a děkuji za odpovědi.
díky Reminesence.Moje tozhodování jít na PAL je stále v převaze,moje argumenty proti, převažují argumenty pro.Každý den na to myslím a vím ,že nic nevymyslím.Moje přesvědčení změnit svůj žívot je čím dál silnější.Zkoušela jsem to sama tolikrát,bez podpory blízkého to nejde.tam není podpora,tam jsou nadávky.Zkusím to zavrhované PAL.Mnou zavrhované.Všemi normálními zavrhované.Neumím si pomoci,moje situace je bezútěšná,bez rodiny věčně sama.
Těšila jsem se na vánoce.Začala jsem péct.už mám 5 druhů.Linecké,košíčky karamelové a ořecové,laskonky,ořechy.
Teď mi to připadá zbytečné.už není s kým trávit vánoce.dokolečka dokola.Nakoupeny dárky.zbytečné.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46312
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 4 měsíce  
Maris, píšeš:
Ahojky všichni,
a děkuji za odpovědi.

..."Teď mi to připadá zbytečné.už není s kým trávit vánoce.dokolečka dokola.Nakoupeny dárky.zbytečné."

...zbytočne zotrvávaš v opozícii sama voči/proti sebe a rozhodnému kroku, bez ktorého sa nepohneš.

"Prestaň už prešľapovať na mieste a vykroč!!!"
Prajem Ti pevné a rozhodné odhodlanie a odvahu!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46313
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 4 měsíce  
Maris, je mi tě líto, zníš smutně. Na Vánoce se vykašli, prostě to ber tak, že jedny Vánoce obětuješ, aby ty další mohly být podle tvých představ.
Stejně mám pocit, že nás furt média a reklamy tlačí do stavu: musíšudělatúplněvšechnoperfektní
projedendenatřebaseztohopos... A se lidi honí jako blázni aby došli zaručenému vánočnímu štěstí a jediné, k čemu dospějí je s narvanym pupkem sedět u telky. :-D

No, pro tebe je důležitější se fakt rozhodnout, jestli to sama opravdu nezvladas, tak na tu léčbu jdi, hrozně se trápíš, tam se můžeš srovnat a uleví se ti....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 03/12/2017 21:22 Provedl: Stopka. Důvod: Úprava řádkování
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46314
Re: Stále selhávám Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahoj..ahoj Maris,jsem alkoholik, žiju s tím celý život,nejdelší období mojí abstinence trvalo šest let.Behem posledních pěti let se ze mě stal kvartál a vždycky se z toho dostat mě stálo všechny síly.Padal jsem do toho zase a znova.Celkem jsem byl na třech lecbach,z poslední jsem se vrátil minulý týden.A co Ti můžu na stoprocent říct je jedno:jdi tam.Nevim jak to máš s okolím, práce a tak,ale u mne to bylo
tak že se spíš všem ulevilo, a i mne. A co je nejdůležitější,během léčby,jsem na hodně věcí přišel.Ti lidi tam fakt vědí co dělají.Mně už šlo před léčbou o život,nechal jsem to dojít daleko,Ty tu chybu neudělej,alkohol je chytrý,mocný, neúnavný protivnik,nech si pomoci.Tri měsíce utečou jak voda,nic to není a vyjdes se vztycenou hlavou. Kazdy to máme trochu jinak ale stejne.Ja jsem došel ke SMÍŘENÍ,pomohli mi právě v lecebne.Profesně jsem o stupínek klesl kvůli tomu že jsem na léčbu šel,ale to jak se teď cítím to několikanásobně převažuje.Veledulezite je dolecov ani,ale to je na dyl..Maris drzim palce,vaz si sama sebe.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter