Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Stále selhávám
#48792
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Nejsi žádná "spodina", jsi inteligentní třicítka, podívej, jak dobře, výstižně a srozumitelně sem píšeš.
Uvědomuješ si, že jsi na tom kolotoči a že se to rychle převažuje na tu špatnou stranu. Nenapíšu ti nic co už nevíš-Tvoje pocity nedostatečnosti a neštěstí nejsou z reálu, jsou způsobený chlastem, který tě už jen oslabuje. Bylo by fakt dobrý už se zaseknout, zapřít.
I kdybys ty večery bez chlastu měla trávit v léčebně, paličkováním, na setkáních AA, v kostele, mytím podlah, krmením zaběhlých koček-všechno bude lepši než se postupně vypíjet a upadat a uvadat.
Po nějaký době střízlivosti se budou dít dobrý věci, získáš sílu.
Co mi pomohlo, už ani nevím odkud jsem to opsal:

"Střízlivost je snadná cesta pro složité lidi, kteří mají komplikovaný problém. Nejlepší je abstinovat."

"Když volíš alkohol, volíš temnou sílu, strach, úzkost, nemoc."

"V pozdějších fázích už pití způsobuje nerovnováhu v mozku, depresi."

"Přestanete-li pít, většina problémů přejde."
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48794
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Sochaři, děkuji za ta slova! Vím, že bez pití se vše jeví schůdnějším, stále si na to pamatuji z předchozí abstinence, tak čistá hlava, zdravý pohled, dobrý pocit sám ze sebe. Stále se snažím tenhle pocit si zachovat a už kvůli němu se snažit.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48851
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Hanko znovu si přečti co ti napsal Sochař!
Už ses rozhodla, že dnes se nenapiju? Vydrž to dnes 24 hodin, hned z venku skoč do vany a pak bleskem do postele ke knížce. Pak tě ta chuť přejde a vydržíš to. Přeju ti ať to prolomíš ten zpropadený zvyk s pivem. je to jen zvyk, je to jen chlast, Vydržíš pár dní a tělo si zvykne na jiný režim. Musíš začít DNES!! Ne až zítra
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48853
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Děkuju, Drahuš
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48865
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Hani, nezlob. Všichni maji pravdu. Ne zitra, DNEs! A ať si chlap bubla nebo ať si jde ničit život chlastem sám. Vim, že je to těžké, kdyz se vidíte jen o víkendu. Ale tak.. Jezdí za tebou nebo hospodou?
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48872
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Leni, tak v pátek ne, v sobotu jsem se ale zabejčila a že nikam nejdu. A byl to docela pěkný večer u filmů. Za to v noci, zdálo se mi pořád něco o pití, pořád jsem se budila. Jinak přítel je toho názoru, že sedět doma můžeme až budeme starý. Ale jediný, kam chce, je hospoda. Už mi je z toho hospodskýho a pivařskýho maratonu na nic.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48877
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Tak jak teda Hani v pátek bylo pivo a v sobotu jsi nepila? Když přetaneš pít i ten vztah se vyvrbí, otevřou se ti oči. Někam se to posune, ale takhle hniješ přes týden sama doma s piviskem a o víkendech hniješ v hospodě s piviskem a přítelem. Můžu se zeptat proč spolu nežijete? Plánujete spolu budoucnost a rodinu? Psalas že mu to tak vyhovuje a nechce to řešit Jak to teda vidíš ty do budoucna? Jsi ráda, že prostě někoho máš i když nejsi šťastná.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48878
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Jj v pátek pět, ale bylo mi ze mě zle. Nesnáším to ranní zmatení a výčitky. V sobotu večer naznačoval, jako že nemá pivo a tak. A nebudu zapírat, i mně se chtělo "jít si ulevit". Ale raději jsem zapnula film a vydržela. Včera ne bohužel. Krásná procházka, cvičení a pak zase.
Proč spolu nebydlíme? Protože mi to nenavrhnul, i v době, kdy jsem se musela stěhovat a neměla jsem nic jiného, mi neřekl. Alespoň na přechodnou dobu. Ne. Já už bych rodinu chtěla a taky je na čase. Jenže s ním asi ne. Ale neumím to ukončit. Sice si uvědomuju co by to bylo za šílený život s ním, ale neumím být bez něj. Já mám jiné možnosti, lepší chlapy, jenže neumím odejít od tohohle. A asi se bojím, že ani od toho chlastu a tak by mě každý jiný poslal rychle zase pryč. K těm dětem jsme měli krásnou debatu v pátek - jeho kamarád se ptal jestli už plánujeme, po tolika letech spolu. Říkal mu, jak je rodinný život fajn. Přítel sehrál mistrovský match v překrucování a vymlouvání, až nakonec kývl hlavou, že ne. Neplánuje.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48879
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Jo a Drahuš, pročetla jsem si Tvé vlákno, jak si přestávala a jaké si měla potíže. Moc před Tebou smekám, že si to zvládla! A teď už ani to večerní pivo jedno si nedáš?
Jinak jsem dopoledne přemýšlela a došlo mi, že při pozitivním myšlení je střízlivost vlastně fajn. Všechny ty mé úzkosti a záchvaty paniky, sebepodceňování a srovnávání s jinými, touha vypadat vyrovnaně, dělat vše dobře. A za zavřenými dveřmi se z toho vypít. Došlo mi, že to tak vlastně nemusí být. Že může být dobře pořád. Problémy nezmizí po chlastu, s ním, ani bez něj. Ale vyrovnaný člověk je šťastnější člověk. Chci se tak cítit. A chci už to pivo poslat někam. Ty následky, které tu pročítám, to je děs a hrůza.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48881
Re: Stále selhávám Před 6 rok  
Začínáš na to přicházet, jdeš na to dobře. Zkus dnes vydržet nepít!!
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter