Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1213141516171819
Dolů
Téma: vzájemná pomoc
**
#46711
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Provedu!

Budu to dělat každý den až do vystřízlivění na Tvou počest, Ja.
To znamená tak ty tři měsíce budu tímto jednoduchým cvikem tu ožralost každé ráno pomocí pohledu do zrcadla posílat do prdele, kam patří.

K tomu mi dopomáhej antabus, AA, toto Forum, také Bůh a další pomocníci.

Dobrou!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46713
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
..."recesie a srandičky?"

[..."vždy lepšie ako sa aktívne prepíjať na krchov!"]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46717
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
..Sochaři,krásně se to čte,to je totiž i můj pocit poslední dobou,součást party válečníků v otrhanych trickach :-)A většinou teda orvaných pořádně,ze všech stran,někdo bez práce,někdo na chráněném bydlení,bez papírů,někdo bez rodiny.Touhu nepit máme společnou,žijeme,jsme rovní,klidní,vzprimení a silní .Tento pocit,tahle moje živá voda, to,co mě každý den sytí,si troufám říct a neprehanim,že jsem za celý život nepoznal.Ani v období,kdy jsem dlouho nepil.Jasne,třeba bude den v pr**li a začne tím,že se podívám do zrcadla ale nebojím se už,vím,že to jde a půjde.Buh má s námi jiný plány,než se upít.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46719
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Zdeňku, rozumím a souzním. A je v tom na místo zoufání a ubrečenosti i spousta zápalu, radosti a nadšení. A když přijdou temnější dny, je možný opřít se o sílu, která je větší než ta naše. I o sílu společenství. V horších dnech a zmatku, přepnout na autopilota, prokodrcat se tím, pokračovat, vědět o pevný půdě pod nohama, nepovolit.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46720
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Zdravím všechny.
Pro holky: mě na pití štve kromě psychické nepohody i to, že se to podepisuje na vzhledu. U mě aspoň je hned vidět, když piju. Vrásky, žluté bělmo atd. To je také motivace
Jinak teď jsem dost podrážděná. Odnáší to okolí, manžel, kolegyně... No nenadělám nic. Budu se asi muset omluvit.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46722
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojte, je to trosku mimo tema, ale patri to take mezi zavislosti-koureni? Kourite? Je tady nekdo, kdo prestal a jakym,zpusobem? Ono alkohol+cigarety spolu take souvisi...jen tak ze zvedavosti...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46723
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Jinak Santal, ja jsem take ted podrazdeny a neprijemny na okoli a pomerne dost a mrzi me to, ale musim prestat s alkoholem, cigaretami a kofeinem naraz a moje hladiny v tele a nalady jsou ted jako na horske draze...ale,po kazde bouri vyjde slunce, snad to se mnou me okoli do jara vydrzi nez se vse ustali, ponevadz si myslim, ze nejaky ten mesic-dva to bude trvat, kdyz jsem telo poctive dopoval temito latkami...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46724
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojky všichni,
mám také za sebou další den bez alkoholu.

Chápu to špatně?
Sochaři, jsi někde v léčebně?
Nebo to cvičení a křičení je na setkáni AA?
Na AA jsem byla teď poprvé, tak nevím, zda tam budem i cvičit a u toho vykřikovat.
Naivní otázky...
Ale taky bojuji, takže jakákoliv pomoc z každé strany by určitě byla jen k prospěchu...

Šantalko,
máš pravdu, že máme nevýhodu v tom, že na nás holkách to je vidět asi víc.
Vím, že co piju hrozně moc jsem se změnila, ale pořád si tak trošku fandím, že to snad ještě až taková hrůza není(snad).
Má sestra ví jen o mých depresích, ale neví z čeho. Často když se ji ptám, že vypadám hrozně mně utěšuje, že vypadám stále hezky.
Ale asi mně jen utěšuje kvůli depresím, které po mně vidí. Než jsem začala pít jsem mněla o 15kg mín(je to tím, že když jsem vždy pila, šla pak do ledničky a ráno jen zírala, kolik jsem toho v noci sežrala).
Jediná utěcha je, že v době když jsem mněla o 15kg mín, mi lidé říkali, že vypadám jak anorektička.
Tak se tady teď tak plácám v tom všem...
Ale CHCI PŘESTAT PÍT a to je teď pro mně do nejdůležitější....
HODNĚ MI TADY, KDYŽ VÁS ČTU, POMÁHATE, DĚKUJI!!!
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46725
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Michale,
já tedy nekouřím, ale můj přítel přestal.
MYSLIM, ŽE JE TO JEDNO JESTLI JE TO
ALKOHOL, CIGARETY, DROGY, jakýkoliv návyk.
To je to co mi pořád dokola přítel říkal, když jsem byla v koncích, totálně zdrcená, plakala, a říkala mu, že nedokážu sama přestat pít, že jsem strašně slabá, že jsou lidi, kteří to sami prostě nezvládnou.
Léčebna na 3 měsíce u mně nepřipadala v úvahu, ztratili bychom z přítelem vše co jsme budovali tak hrozně dlouho....
On tvrdil, že je to vše v hlavě a že kouřil víc než 20 let, taky se na to dlouho připravoval, ale jeden den řekl, dost a opravdu, DOST PLATILO. Má 10 let bez cigaret.

Ze začátku jsem myslela, že ani 1 den nevydržím, ale člověk asi musí v sobě konečně najít tu sílu a opravdu říct všemu DOST.
Já myslela, že zajdu k psichiatrovi, že mi dá tabletu a tableta to udělá za mně, že přestanu pít.
Šla jsem i na ambulantní léčbu, aby mi dali antabus. Ani antabus nepomohl.
Konečně jsem pochopila, nejsou léky, není nic, jsem to jen JÁ, kdo musí mít sílu, je to jen v nás, v každém v nás.
A tak začínám, ale věřím, že jsem to konečně pochopila. Jenom "JÁ", nikdo jiný, kdo s tím musí začít bojovat, nikdo jiný nežli "JÁ".
Snad jsem tu nemoc konečně fakt pochopila...
DRŽME SI PĚSTI, ŽE TO VZVLÁDNEM NĚKTEŘÍ OPRAVDU SAMI...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46726
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 2 měsíce  
Ne, nejsem v léčebně. "Jsou různý party, různý spolky...", jak zpívá Tony Ducháček z kapely Garáž, který už spoustu let nepije.
Základ je navštěvovat společenství AA, tam se lze dozvědět o různých podpůrných skupinách všude po republice.
Šantalko, držím palce! Tohle je vážně divný období. A myslím, že je bezvadný natáhnout to na tři měsíce. Pak už to jde všechno líp.
Zkušenost.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1213141516171819
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter