Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1213141516171819
Dolů
Téma: vzájemná pomoc
**
#46727
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelino, v tom s Tebou souhlasim a hlavne clovek to musi delat kvuli sobe, ze sam chce a ne kvuli svemu okoli nebo aby vypadal lepe v ocich ostatnich. Co se tyce leku, mam take zkusenosti, je to velmi individualni, v tezkych chvilich a zacatcich s abstinenci apod pomohou at alespon muze clovek nejak fungovat-spat, chodit do prace apod,ale jen z kratkodobe hlediska, jinak se vymeni zavislost na alkoholu na zavislosti napr.na benzodiazepanech a to z blata do louze.No nic je tady par lidi, co maji zajem si pomahat, tak to nejak spolecne zvladnem, ikdyz je to ve skutecnosti na kazdem z nas jednotlive Ja ted alkohol zvladnu-musim kvuli zdravi, vic mi dela starost to koureni..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46728
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Sochaři, s Tonym jsem před nějakým časem seděla před konzertem v hospodě s dával si nealko. I mi vysvětlil proč... Poté na konzerte maskoval nepití tím, že si nechával lit birrela do klasického půllitru, aby to obecenstvo neřešilo a nekomentovalo. Publikem dokonce běželo: ten zase bude vypadat, ten chlastá atd. A já věděla svý
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46737
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
ahoj lidi

baby: môžem potvrdiť, áno, alkohol abuse mení vzhľad, pleť je vysušená, oči zažltnuté, zúžené od únavy a ten neustály lesk, ktorý si ľudia všímajú. to je k fyzickým dôsledkom.
zlé, ak nie horšie sú psychické. depresie, nechuť do jedla, ranné výčitky, že sme to zase nezvládli. a podráždnosť
u mňa je to aj zvýšené potenie, hoci som štíhla ako prút, je mi stále teplo a zalieva ma pot.

aj mne pomáha táto stránka

A.
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46742
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Šantalko, ha, dobrej fígl! Tony už leta nepije a to byl největší rozjetec a šílenec. Když pití zasekl, nikdo tomu moc šance nedával. Byl jsem s touhle partou od dávna a taky s Psíma Vojákama:
"s peklem a andělem
v podstatě furt..."
to Filip zpíval o tom chlastoběsu. Není to tak dávno, kdy umřel.
Já ale myslím, že my to zvládneme. Vážně si to myslím.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46747
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobré ráno všem
Sochaři, zvládnem to. Společnými silami a přitom každý za sebe. Já si zase promítla, co mě čeká letos akcí, jubileí atd. Jak to dám... Jo, chce to to myšlení změnit. Těšit se, ne se bát. Vždyť za strizliva si to člověk taky užije. A co ne, tak se na to vykasle. Nemusíme být všude, že?
Holky držte se. Já dneska opět trochu podrážděná a nesoustředím se na nic 100%. Ale furt lepší než po opici, že
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46751
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj Šantalko, já se tedy držím, dnes 15. den. Jsi úžasná, taky se drž, užívej to krásné, na oslavy se zatím vyprdni. Já bych chtěla mít jeden celý rok čistý, pojďme to zkusit, se všemi akcemi od narozenin, přes čarodějnice, dovolenou, grilovačky atd.
Jinak vzpomínka na Filipa Topola a Psí vojáky...má srdcovka.
To taky patřilo k jednomu z mých rituálů: pátek, chlap v hospodě, na kazetě Psí vojáci nebo Dead can dance či něco srdcového, láhev vína a žehlička resp. žehlení. Dohromady mě ta kombinace velmi uspokojovala, naplňovala.
Večer už nežehlím.....
Vychutnávám si čistou hlavu...
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46753
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Můj spolubydla si koupil pivo a teď má chuť na slivovici, ach jo...já si opět vařím čaj...

Šantal, pochopila jsem, že jsi nyní měla horší dny? Co tě svedlo a jak jsi to zabrzdila? Já jsem tvůj boj sledovala pár měsíců zpátky (pak jsem tu dlouho nebyla) a jsi mi vzorem
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46754
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
No tak vzorem bych raději nebyla Nepiju od Vánoc, horší je to v tý psychice. Jako na houpačce no. Lidi kolem mě to trochu odnášejí. Manželovi jsem se musela dokonce omluvit, což fakt nemám ve zvyku. I když jsem měla prý stejně poslední slovo Dneska mi přišly objednané vitamíny hořčík+vápník+zinek a nějaké K1 atd. Celkově by to mělo vylepšit fyzické i psychické stránky, plus meduňka, tak snad bude líp držím vám palce holky.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46756
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj, jmenuji se Radek . Myslím, že bych mohl přispět svými zkušenostmi s alkoholem, mám bohatou minulost a drsné životní zkušenosti. Byl jsem třikrát na kompletní odvykací kúře, k nezaplacení, a hledal jsem to pomyslné světlo na konci tunelu. Nyní již čtyři roky abstinuje a žijí poklidným životem, avšak ve střehu, s pokorou a jasným cílem. Kdo má zájem může mé nabídky využít ve svůj prospěch, tak jako jsem se to naučil i já.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46757
Re: vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Slýcháme padnout "Na dno" Já tam byl, vše co se tam stalo, tak nemám problém o tom mluvit, co na srdci to na jazyku, upřímně, to je to nejlepší hlavně pro alkoholika. Každá další lež tě ničí zevnitř.Na dně jsem prišel o rodinu, práci, zdraví, hrdost, peníze, slušnost, lidskost a taky o ten upřímný sebekritický hluboký pohled do vlastních očí v zrcadle, který by mě vrátil mezi normální lidi žijících ve slušném společenství pro něco plnohodnotně naplňujícího - Smyslu života !
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1213141516171819
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter