Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46752
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Angelino super, jen tak dál. Marie nedokrmuj depku, svěř se prosím někomu. Ty pocity co máš jsou z chlastu bohužel:-( Zaženeš je vínem, ale přijdou znovu a silnější. Alo, Marie konec je vlastně začátek. Musíte pro věc něco udělat, nestačí jen chtít. Zatnout se pro věc, udělat strategický plán v hlavě, představit si výzvy a odmítání. Nefňukejte a zabojujte baby.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46755
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Marie: kdyz budes ten nalejvaci zvyk kazdej den opakovat, tak je to k nicemu. Jak bylo receno vyse: mas v hlave z toho piti bordel, neni cista mysl. Uvidis, ze po par dnech strizlivosti budes mit jine myslenky, tak jdi do toho, nez bude pozde. Takze vsichni tady cekame na vetu: "Tak jsem to dnes vydrzela a nesahla po flasce...", pak postoupis o level vyse. Tak co?
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46758
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojky všichni,
tak jak to čtu, Maruško, pravda pravdoucí, že máš depky asi z alkoholu a myslím, že je nemáš mít proč, protože kolem sebe máš rodinu, máš všechny blízké, co by za to někdo dal. Všichni Tě mají rádi...
Nechceš si třeba zajít na setkání AA?
Já na setkání AA byla, sice jsem se na "nepití alkoholu" připravovala dlouho, vlastně pořád, ale neúspěsně, pořád dokola.
Byla jsem na setkání AA jednou, a nechci říkat proč, vyznělo by to asi blbě, ale řeknu, že jsem se lekla a momentálně v obchodě chodím kolem regálu s alkoholem a nevěřím vlastnímu cítění. Regály v pohodě obcházím a hlavně alkohol momentálně nekupuji a tím i nepiju.

Zkuste to všichni, vřele doporučuji...
Přeji všem život bez alkoholu.

Dám si čajík a jdu spát, měla jsem toho dnes hodně.
Děkuji všem,za příspěvky, hoooodně mi tady pomáháte každým řádkem.
Tak hurá do střízlivosti.
Dobrou nocku všem.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46759
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Angelina : Já jsem měla deprese i minulej rok a chodila jsem k psycholožce ale ne kvůli alkoholu. To je hezké slyšet, že mě ma někdo rád. Nikdo mi to neříká, ikdyž vím, že mě mají rádi ale někdy bych to ráda slyšela. :)A na setkáni AA asi neplanuji jít, bydlím v malé vesnici a tady poblíž nic takového není. A děkuji. Jsi dobrá, že to z tebou už nic nedělá, když vidíš alkohol! Jen tak dál . Taky přeji všem dobrou noc !
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46761
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Marie, taky jsem měla v hlavě, že mě nikdo neměl rád. Teď jsem se donutila po x letech roztřídit pozůstalost a není to pravda, našla jsem spoustu dopisů a fotek, že jsem byla šťastný dítě, to prostě ten chlast si vytvořil vlastní minulost...

Máš nějaké zvíře? Já mám pejsky a můžu ti říct, že ty ti tu lásku uměj dávat najevo furt Jo jen s čistou hlavou to víc vnímáš...

Marie, držím pěsti, bojuj
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46765
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Maruško a všichni,
mám další den za sebou bez alkoholu.

Maruško, já také bydlím na vesnici a do AA mám víc než 50km, ale už jsem si nemohla pomoci a zároveň AA(anonymní) někteří přejíždějí z jednoho místa na druhé místo, prostě raději dál kvůli anonymitě, aby tam nepotkali někoho známého z jejich okolí, takže asi každý z nás to vlastně má daleko.

Možná, když pořádně otevřeš oči a budeš střízlivá, konečně uvidíš kolika lidem na Tobě záleží, kolika lidem nejsi lhostejná a kolik lidí Tě má hodně rádo.
Budu Ti to klidně říkat každý den, že i mně na Tobě záleží a že Tě mám ráda. Cítím v Tobě něco zbytečně zlomeného.
Tak Majdo drž se! Vytáhni třeba mamču nebo ségru na procházku(restaurace raději obejděte, není nutné se někde zastavovat), provětráš hlavu a bude Ti fajn.
Za hoďku končím v práci a těším se domů))) a pak na procházku.
Tak přeji všem krásný pátek bez alkoholu a hlavně vidět vše vesele!
Prozatím papa
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46766
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Tu poslední hoďku v práci si hlasitě pustím rádio, protože na světě je přeci najednou tak kráááááásně bez toho hnusného alkoholu.
Vychutnávám si každou minutu střízlivosti.....
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46767
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojte taky Vas vsechny pozdravim a vikendy byvaji kriticke, tak at je vsichni zvladnete vpohode a bez alkkoholu Ja jsem v domacik leceni, stav je celkem vazny, ale jsem stabilizovany a popravde z techto duvodu na alkohol ani nepomyslim a ted mi to pripada jako mnohem mensi problem nez byl (musel jsem poradne narazit abych si to uvedomil) dneska abstinuji 18 den a myslim, ze to byla Santal nejsem si jist, ktera mi poradila fajn aplikaci - I AM SOBER- kde si muzete nastavit pocatek abstinence uvidite jak dlouho nepijete, kolik usetrite apod, ruzne motivacni citaty lze nastavit na jakkoukoliv navykovou latku -kofein, tabak, drogy atd...je tam i sex ale to abstinenci nedoporucuji hihi...fajk vecer a vikend vsem
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46768
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Angelika : Děkuji moc za podporu ! A jsem ráda,že se cítíš veselá :)Dneska jsem celej den přemýšlela nad tím, co jste mi tady psali. Že ty pocity, že jsem sama mám kvůli alkoholu prvně jsem si to nechtěla přiznat ale asi máte pravdu
Včera jsem nic nepila. A dneska jsem taky nechtěla ale pomahala jsem tatovi a on pil pivo tak mu říkam, že já nic nemám. A on mi donesl frisko a dal mi ho do ruky. Tak jsem si ho vzala. A ted mam fakt chut si rozdělat víno ale domluvila jsem si že u nás budou spat dvě děti, který hlídam. A sněma jsem lepší, nemyslím na alkohol,když je mám. Takže si říkam, že aspon se neopiju. Ale mrzí me, že jsem měla to jedno frisko. :/
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46773
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Marusko,
kazdy to ma jinak, ale upni se treba na ty nadherne deticky.
Oni potrebuji pohlidat, takze prosim nic vic nepij a hlidej a kukuej pouze na ne. Pozoruj jak krasne spinkaj, ulehni k nim a bude To kraasne usinani. Mam to casto tak kocko...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter