Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...60616263646566...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48284
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj vsichni,

tak ja sem na nule, resp 1.den, bol som na stretku a u jednej holky a uvazoval som, pozeranie filmu a suchsi vecer, alebo hudba a k tomu otvorila flasu vina, tak som teda sa radsej zabavil. Co mozem viac povedat.
Mozno by to nebolo tak strasne keby som sa snazil dalej, ale ja som fakt chcel sa zabavit,
Nemozem si robit velke vycitky, ale ani nechcem zas chlastat. Takze ostava mi zit po novom dalej.
I tak ma to stve teraz

Vy ostatni ste top, ja uz by som nemal pocitat, ked to je zbitocne, i ked 5 tyzdnov je 5 tyzdnov, len to je to ze to bolo aj sebazpieranie.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/03/2018 14:00 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48319
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
No já byl takový kvartální ožrala. Ale poslední roky už se mi to naštěstí nestalo. Já pouze řeším každodennost (zvyk po neboštíkovi tchánovi - každý večer u něho aby nebyl sám a u toho 3 malé slivovičky) a samozřejmě vyhozené peníze. Za to mám luxuxsní dovolenou all inclusive
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48320
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojky to jsem rád, že jsi zpět. Já tento víkend trošičku polevil - nějaké to pivko. Ale příští týden vč. víkendu opět na suchu. Naštěstí mi ta bastinence nedělá problém. Dokonce se na ní těším. Napsal jsem Ti e-mail adresu... pokud budeš chtít klidně napiš. Hezkou i když mrazivou neděli přeji. My měli naplánovanou návštěvu Hranic kde jsme se před 38 lety potkali, ale ta zima. No uskutečníme to klíďo za 14 dnů.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48321
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj. Jak jsem psal je mi 58 a v minulosti jsem tomu dával víc i když kvartálně. Možná mě zachránilo, že jsem v minulosti u toho kouřil a bylo mi vždy tak blbě od žaludku, že když se blíží hranice, že už mám naváto, rychle končím. Klidně i na oslavě přestanu pít na 2 - 3 hodiny anebo to odpískám úplně. Nedělá mi to problém. A když jsem na takové akci autem, tak ani nepociťuji bažení. Dělám ty pauzy kvůli tomu, že to bylo i když 2 pivka, nebo 2 panáky, ale denně a štvaly mě ty peníze, které vyhodím oknem.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48324
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj všichni, ahojda Jardo. My už jsme po obědě. Je tu mráz a strašný vítr, odpoledne budu doma. Dneska jsem nějaká nervózní, poboliva mě hlava, snažím se nejít do konfliktu, ale je to na hraně. Vidím to. Tak bylinky a knížka. Co vy?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48329
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojte spolubojovníci. Ozývám se po dlouhé době, jsem tak vytížená, že stěží přečtu nové příspěvky a na odpověď už se nezmůžu. Když uvidí má dcera, že jsem na internetu, tak už loudí písničky na youtubku. Teď už mám net neomezeně, tak jsem ji dala mobil a fičí vedle mě. Doba internetová:-( Ale nedalo mi to vzhledem k některým příspěvkům. Předně to stef: co už kámo, hlavně teď nepodlehni cravingu. Moc mě jednou pobavil tvůj příspěvek, kde jsi psal:" craving se tu plazí jako had ...". To je právě to proč je úplná abstinence v tomto jednodušší. Prostě nepiju ze zásady a hotovo. Abys nepodlehl té staré známé myšlence, však minule to bylo v pohodě, jen tři decky na chuť, nic se neděje. Víš nezapomeň stefe o co ti při abstinenci šlo. Drž tu myšlenku. Najít přítelkyni, změnit styl života, nebýt na houpačce ejchuchů-kocovina, lepší zdraví apod. Jsi na tenkém ledě, přeji ti, abys našel tu správnou cestu.
To jaroslav60: zdravím pane Jaroslave, kdyby můj pil tři pivka denně, tak bych byla vysmátá. Ne opravdu, když je to denně a vadí vám to, je potřeba to zredukovat.Daří se vám, jste člověk pevné vůle a hlavně jste nepil kvůli opití, to bude asi rozdíl od nás ostatních. Mě teda víno hodně chutnalo, ale šlo mi spíš o uvolnění a účinek alkoholu. Čistá hlava je fajn co? A co toho člověk stihne:-)
To Šantalka: ahoj kočko, mrzí mě že nemůžu kecat víc. Já jsem teď zvládla turnaj v kuželkách s prací, kde se fakt chlastá mocně. Ťukala jsem birellem. Já jsem si teda povolila birella, když se někde hodně chlastá. Mě totiž kola a fanta atd. strašně nechutná. Dala jsem si i kafe a brambůrky. Trošku jsem teda zavzpomínala, jaké by to asi bylo, ale pak jsem si řekla, že se vlastně dobře bavím i tak, a není potřeba, aby mi bylo ráno blbě. To hnusné klepání uvnitř.Fakt jsem se nasmála, až mě huba bolela a ráno pohoda. Kolega, který se tam každoročně zlil byl rád, že nepiju, držel se a díky mě dal jen tři panáky a poprvé se bez komlikací dostal domů. Musela jsem držet dvě myšlenky a to: střízlivost mi dává víc než alkoholické opojení a druhá, že já pít jen trochu neumím a že bych zase do toho sklouzla a musela čelit hnusnému bažení a depkám. Nejhorší teprv asi přijde, různé akce s pivkem. To bude asi smutno trochu.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48330
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Dáme to i bez, je to jenom síla zvyku. Mějte se zase někdy. Michale máme to stejně, takže říkáš 80? super:-) Papa
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48341
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Drahoslavo, krasny prispevek, mluvis mi z duse.

Pises tak pozitivne to mi pomaha a verim, ze ostatnim take. Drzim palce do dalsich dnu (mam to stejne +/- jako ty a Michal a dari se mi si drzet odstup od chlastu lip a lip).
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48342
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Včera jsem provedl takový svůj starý, vlastně oblíbený trik. Spousta známých v jedné hospodě, dal jsem v té tmě a zimě pořádnou procházku okolím, asi na dvě hodiny, zastávka tam jednou na koupi arašídů a po druhé na kafe, to procházení mě strašně baví, kombinuju to s plaváním. A samozřejmě, to budete znát, při té první zastávce všichni tak sobotně už počínali pařit, za dvě hodiny už to bylo rozjeté, spokojeně jsem se pozdravil, vyřídil, co jsem potřeboval, doma klid a ráno fit. No, dokonce mi sem vlezl i rým.
Ale! O co jde. Pamatuju, jak když jsem začal abstinovat, už je to dýl, tak takovéhle procházky kolem hospody, směrem od ní, vychozování místo popíjení, byly doprovázený úplným vířením pocitů. Překotným a urputným uvažováním o pití, nepití, sebebičování, úvahy, jsem alko?, nejsem alko?-a to je všechno pryč tohle víření a místo toho-klid.
A jistota, že se tentokrát-nenapiju.
A taky jistota, jaký by to bylo, kdybych se napil. Nedobrý!
Tak dobrou.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48343
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Sochař napsal:

Ale! O co jde. Pamatuju, jak když jsem začal abstinovat, už je to dýl, tak takovéhle procházky kolem hospody, směrem od ní, vychozování místo popíjení, byly doprovázený úplným vířením pocitů. Překotným a urputným uvažováním o pití, nepití, sebebičování, úvahy, jsem alko?, nejsem alko?-a to je všechno pryč tohle víření a místo toho-klid.


Sochaři, ty jsi dobrej masochista Chtít abstinovat a přitom brousit kolem hospody jak lev v kleci. Ale hlavně, že už se ti to v té hlavě přesmyklo a že už víš. Přeju, ať ti ten klid nic a nikdo nenaruší.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...60616263646566...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter