Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46774
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj Miso,
vim, ze to mas mooocka tezky, ale prosiky drz se!!!
Budu Te tady sledovat. Pis o sobe cokoliv buses chtit, vypovidej se, v mem pripade to pomaha...
Trzim pesticky... A bud silny!
Muslim na Tebe.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46776
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ireno, tohle jsi vystihla naprosto přesně -
" to prostě ten chlast si vytvořil vlastní minulost..."

Ano v tom jsou ty noci nespavosti, kdy v hlavě vybublávaj deprese a všechno bylo a je a bude černý-a to není realita, to je chlast.
A je v tom pak i to ublížený, soběstředný a sebelítostivý blábolení pokročilých opilců, kdy oni za nic nemůžou, ale to ten okolní svět, to ti ostatní jim jen ubližují.
Chlast po čase /kdy už teda přešla ta sranda/ všechno přetvoří, deformuje v obludnost.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46793
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobré ráno,

Ano Michale, budu ráda až bude pondělí.

Včera jsem se trápila, chuť byla, prázdno bylo, nezájem o vše, nic mě nebavilo...

Dnes jsem musela uklidit loužičku po nejmladším psovi a při tom jsem si vzpomněla na příspěvek Sochaře - abstinuju dobře žiju. No a tak tu lítám od půl páté s vysavačem, “řvu (přeci jen je ráno)” si heslo, představuji si Sochařovo kmen při cvičení a je mi líp. Sice mi v hlavě naskakuje taky “jde to ale dře to”, ale až bude rozumnější hodina, budu pokračovat, koberců máme hodně . Teď zatím protřídím ledničku .... Jo, domácnost jsem lehce zanedbala....Holky, jak to máte Vy??

Snad dnes bude dobře, už mi je líp , dejte tu vědět i Vy ostatní, jak to dneska máte:)
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46794
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobré ráno Irenko, až s tím úklidem skoncíš, pošlu moji adresu, můžeš pokračovat u nás... Když jsem přestala pít, taky jsem to najednou začala vidět- jak jsem to doma zanedbala. Flašky se sice po domě nevalely, ale bordel byl... A při vymaňování se ze spárů alkoholu jsem taky kromě očisty těla pracovala i na očistě domu. Pomáhalo to. Jednak člověk jen neseděl a nemyslel na chlast a dvojak jak tak čistil sebe i okolí, tak byly vidět i výsledky. A ten dobrý pocit člověka vedl k další abstinenci, za ten rok jsem dokončila rekonstrukci pokoje (tu jsem započala v době, kdy už jsem hodně chtěla přestat, ale ještě jsem selhavala) a nevím, ale podle mě ti mělo taky vliv na mou abstinenci, prostě změna prostředí, všechno úplně nové, a mě bylo líto v novém nábytku schovávat flašky...
Letos budu dělat komplet kuchyň, najednou je energie i více peněz..
Takže dělej vše co tě napadne, hlavně nesedět a nelitovat se.....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46798
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelino,
dekuji Ti za podporu, drzim se, co mi zbyva ale strach je velky-prognoza muze byt dobra bez nasledku, ale take velmi zla,takze nejistota a obavy budu informovat ty se take drz a myslim, ze ty mas velkou sanci svuj boj vyhrat, verim Ti !
Ireno,
no u me vikendy byly vzdy kriticke, navic kdyz vetsina pratel smerovala do hospody a zabavy, takze bud byt sam doma nebo jit s nimi.Kazdopadne je super, ze jsi to zvladla! Zavislost jsme si "poctive vybudovali" nezmizi za tyden ani mesic, ale chut a psychika pujde nahoru, chce to cas a trpelivost, mejte hezky den!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46800
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobré ráno všem
My dnes krytý bazén a navečer pojedu s dcerou na nákupy, byla nemocná, tak jí chci udělat radost. Zítra má být hezky, plánujeme výlet. Do hospody nepůjdu, a hotovo
Michale, tak ať je líp. Jó, apka dobrá, takovej kamarád viď
Co vy o víkendu?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46802
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Já jsem se teď vrátila z běžek, dala jsem si 23km, teď ležím ve vaně a rozmrzám... :-D
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46803
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Santal ahoj jo super apka, vzdy mi to behem dne ukaze, ze je za mnou dalsi den a uz mi to prijde jako samozrejmost Jinak zavidim Tobe i Allie vas program, tak raaaad bych se probehl, prosel, projel cokoliv a nemohu, tak se valim....trpelivost to chce at uz je to za mnou vsechno...hezky den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46804
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Michale, teď nechci, aby to vyznělo nejak blbě nebo zle, ale ty můžeš být vlastně za tu nemoc rád, protože ti to tak převrátilo žebříček hodnot, ze z toho můžeš jen a jen těžit. Doufám, ze ti bude brzo líp a pak zacneš žít život, který chceš.... Ono to půjde, bez chlastu a dopředu....
no, já naprosto zničená z běžek a dcera chce jít na večerní lyžování a já můžu jet, protože můžu řídit a můžu lyžovat, protože je sobota večer a já jsem střízlivá.... Je to paráda, když člověka chlast nelimituje... I když gaučink bych momentálně raději, bolí mě nohy...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46805
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
OK já, dnes abstinence, na zítra v plánu lyže. V hospodě jsem si dala tonik a kafe se synem, dcera s manželem pivo a panáka

Tak si dneska uvažuju, kdy se stala ta chyba a přejela jsem na špatnou kolej. Měla jsem pocit, že nic nemá cenu, nic mě nebavilo, vínem jsem se uspávala, abych nad ničím nemusela přemýšlet a nic dělat...Ach jo, ztracenejch xx let...

Mno, snad jsem si to uvědomila včas, je to jen na mně, jak budu dál žít...

Mějte se a zítra přeji klidný den (Vám i sobě )
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter