Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...87888990919293...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49605
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Stef, to mi pripomina boj a lamani pres koleno, coz u me nedopadalo dobre. Ale chut prichazi a zase odejde. Staci to ustat a nejlepe to treba zaspat, vybehat, vyjezdit na kole atp. Navody viz kniha Bazeni od pana Nespora.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49606
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
ludkovia, dakujem za fajn podporu, setko som ja skusal, nedal som to dnes, prijimam to , je to nad moje sily, majte sa zatial pekne, este sa pak ozvem po par mesiacoch, v pondelok volam viete kam - obrazne povedane "supermane pomoc", dnes som si uvedomil v bare aspon 1 vec aky je zivot kratky a aki ludia su nezmyselni, hlavne ked sa perou opiti(nie ja), aspon to ma hreje pri srdci, ze mi je toho luto, aki sme vsetci "citlivi"? i ked sa to nezda a fakt sme tu len na chvilu, drzte sa , ste fajn
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 22/07/2018 06:54 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49607
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
To je smutnej příběh

Allie: Máš pravdu, přešlo to.. Po tom co se vylil..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/07/2018 07:51 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49613
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Vypísal sa, zdôvodnil prečo tam ide a o chvíľu bol v bare. To nebol boj. On len napísal, že ide a prečo tam ide. Tým, že to napísal sem, to malo byť také ospravedlnenie pre neho samého, že on musí lebo je závislý a s tým sa nedá nič robiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49623
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Ahojte ja zde na toto forum pisu posledni prispevek jsem moc rad,ze jsem zde vloni v cervnu cili temer pred rokem zavital,kdyz jsem zjistil,ze me piti nemam pod kontrolou a omezuje mi znacne muj zivot a chovani.V te dobe jsem byl moc rad,ze se mohu nekde vypsat,posbirat zkusenosti a pribehy a z toho tezit-po par mylnych domnenek s recmi: " Ode dneska nepiju na 100%" plny naivity a samozrejme nevedomosti,ze nejsem na abstinenci pripraveny jsem selhal poprve,podruhe,potreti a dost od te doby nepiju nemam myslenky;chut ani bazeni co se tyce alkoholu.Je to sice jen temer 5 mesicu,ale jde o ten pocit,ze ted uz vim,ze ikdyz jsem mel stresove momenty nebyla myslenka ji utopit v alkoholu.Proc pisu posledni prispevek,Protoze VY,kteri by jste meli jit prikladem,kteri tady nekteri jste-neustale selhavate a je to silne demotivujici..a kdyz clovek nekohi cte po desate ted uz nepiju,uz vim,ze to byla chyba,mam zkzsenisti,zitra iz si zabeham apod opravdu? Po desate? Hodne lidi tafy melo jako modlu Ladu-kde he Lada a co dela-chlasta,u me tady jen hrstka lidi je vzorem,neustale probirany JA-ale ten chlap aspon nemeni nazory ze dne na den a nepije,pak dobrych kluku tady je jako DD;pise co ma hlavu a patu tak Genossuke ci Sochar...a beru,ze nekdo muze po 2 letech ujet jako Sochar tusim o Vanocich a najet z5 na starou drahu a byt si toho vedom-ulet...ale cist neustale dokola,ze nekdo mesic dva nepije slunickari tady a pak se s prominutim zmrda jak prase a zhuli a nic si nepamatuje-to je fakt depresivni a bohuzel tech pripadu tady je 90%.. jak se ma nekdo motivovat a udrzovat pozitivni,kdyz cte neustale selhani...samozrejme mezi ty drzaky radim i Stopku nebo par podobne abstinujicich jako ja Drahoslava ci Lemonka atd...ale u tech jde videt,ze to mysli vazne Nic diky ze jsem vas NEKTERE poznal a zamyslete se nad tim nekteri.ahoj a drzte se!!!

Cau Michale, no nevim, jestli si to jeste prectes... Trochu s tebou souhlasim, ze je to hodne demotivujici, kdyz nekdo tady, kdo je tvym vzorem, opakovane selhava a je super, ze se ty dlouho drzis. Kazdopadne si musis uvedomit, ze nekteri tu jsou nebo byvali hladinkari a sklony k selhavani mivaji caste, rychlejsi. Nevim, jak jsi se zdravim ted (doufam, ze uz dobry), ale vzpomen si na sebe - dokud jsi neskoncil v nemocnici, uletu bylo dost. Muze to znit blbe, ale ted kdyz nemuzes pit kvuli zdravi, tak se to hezky rika "ja uz nepiju, chut nemam atd". Kazdopadne ti, kamo, preju at vsechno klape, at jsi zdravej a vy ostatni, kurna nechlastejte, taky me s tim stvete
P.S. Ja se, Michale, celkem drzim, beh je pro me Number One, flamu ubyva.
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49629
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
bol to boj, pre mna bol, sam so svojim alkoja, asi 3 hodiny a pak uz som to nevydrzal, praveze naopak myslel som ze ked to napisem sem tak mi to pomoze neist, skusil som, je to silnejsie, tak uz mi je jasne, ze sam to nedam, viem kam patrim
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49638
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojte,

volal som na AD ambulanciu, a v Brne Cernovice su volne miesta, pozeral som recenzie, ale bolo to hodnotene dost spatne, a zasa Kromerizi pozitivne, co si otom myslite ? Dnes sa tam chcem objednat, Psychiater mi odporucil brat tu kde to pojde skor, lenze chcem aby to malo zmysel. Dakujem.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49643
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
No .. a vcema muze byt mezi lecebnami rozdil? Me napada personal (asi to nejhlavnejsi) a rezim - v nekterych je volnejsi (castejsi telefony, vychazky, pripadne ze telefon nezabavuji vubec atp.) Ve vysledku je to stejne jen a jen o tom, zda chce clovek na sobe pracovat. V takovem pripade je jedno, do jake lecebny se dostane. Dokaze vyuzit kazde prilezitosti. Nehlde na to, ze se da jiste domluvit preruseni lecby a nastoupeni do jine lecebny, kdyz se uvolni misto - lina huba, hole nestesti
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49660
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
stef napsal:
Ahojte,

volal som na AD ambulanciu, a v Brne Cernovice su volne miesta, pozeral som recenzie, ale bolo to hodnotene dost spatne, a zasa Kromerizi pozitivne, co si otom myslite ? Dnes sa tam chcem objednat, Psychiater mi odporucil brat tu kde to pojde skor, lenze chcem aby to malo zmysel. Dakujem.


Já bych nešel ani do jedné, protože to nepovažuji za nutné, naopak simyslím, že jít do léčebny je možná hezký krok, ale hned ze startu chybný ..
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49661
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Richard Abraham,
proc chybny ?
ja som uz ale vyskusal vsetky alternativy, uz pred 10 rokmi ma psychiatricka posielala do liecebne, za 10 rokov som akurat tak sam prestal pit tvrdy a z pitia kazdy den a obden zmensil na pitie 1 , 2 x do tyzdna, ale ked to pride neviem neviem to prekonat sam, skusal som to 1 000 001 x

Volal som do Kromerizi, maju tiez miesto, takze povybavujem co musim a idem, ma to nebavi ako sa snazim a ma to ovlada.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 23/07/2018 14:36 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...87888990919293...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter