Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...92939495969798...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49969
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Nedávno som tu písal. Keby som nebol alkoholik, tak si v tých horúčavách dám pivo. Tá abstinencia je pre mňa nevyhnutnosť. A už som si na tú svoju blbú triezvu hlavu zvykol. Občas nejaká myšlienka preletí hlavou, ale to zvládam zatiaľ. To vtedy, keď nastanú problémy, ktoré som kedysi (ne)riešil svojim spôsobom.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49973
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Maris napsal:
Ahoj Michale B. je tvoje cesta.Já bych tu svou střízlivost ,nevyměnila za pití í když občasné.Mi ta střízlivost nepřipadá nudná,mi je s ní dobře. Protože teď můžu co chci, nudné mi pripadalo to věčné točeni se v kruhu a nemohoucnost vystoupit z toho.Každé pití u alkoholika skončí vždy v jeho otroctví.

Ano!!!!!!!! Mate pravdu
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49975
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Gennosuke,
ahoj chlape Tvých názorů jsem si vždy vážil-to zjistím časem, teď to tak vnímám, hodně jsem se už i změnil nemusím jít na pivo-je pátek psali mi přátelé a ne jeden-nechce se mi nejdu už to není o tom, že bych hned jel a byl "natřepaný" až budu mít před sebou pivo.... dám si, když uznám za vhodné a díky

Renčo,
super ať Ti to vydrží kor když Ti to tak vyhovuje a jsi spokojená-to je to nejdůležitější ať je člověk co nejvíce spokojený

Krtku,
zdravím Tě, no ono je to fajn dát si jedno čepované, ale zase máš v tom jasno, víš, že ty nemůžeš, víš to, přijmul si to a to se cení-já si tak nepřipadám, proto si ho dopřeju, ale ne že musím, ale kdy já uznám za vhodné...držte se vsichni!!!!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49979
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Michal, aj ti zavydim, dufam ze vsetko zostane tak jak si predstavujes a nezvrtne sa to v nieco horsie. U mna by to bol jasny koniec a bola by som tam kde predtym, momentalne som v stadiu kedy sa bojim pit, kazdu slinu tym zazeniem, myslienka jak by to dopadlo. Nic pekne urcite Drzim ti palce a prajem vsetko dobre
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49997
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Michal, ja ani nesom hladinkar, viem 2 tyzdne robit ine veci, ale pak presne zacne chybat ta poriadna ALKO nesputana zabava, myslienky, ze: ved to som ja, som rebel, hudobnik, tam patrim, som iny ako nudna cudna spolocnost atd proste taky seba klam :/ psychiater mi povedal, ze to je zavislost.

a i ked setko v zivote sami rozsypalo, a uvedomoval si to, i tak stale vyhral ten sebaklam ...

momentalne mam pocit, ze zivot mi odoprel spoznat fajn ludi, som sam, citim sa strateny v zivote, a neviem kam dalej, nic ine v zivote ani nepoznam,viem tam som sa priviedol s tym mojim sebaklamom milovanym.

ten zivot akoby ma zahnal do kuta a drzi ma pod krkom, aby ma donutil asi o zmenu a ja sa cukam ale uz ten kolotoc a to prazdno nezvladam, tak sa aj tesim do liecebne, nieco nove, zmena, uvidim co potom, chcel by som zacat nieco nove, i ked neviem co kde a ako, snad mi to zivot pak ulahci

takze ja potrebujem zmenu ako rastlinky dazd, chcem tomu doverovat, kam idem, nemam silu bojovat a strachovat sa a zlyhavat, mam ja kriz so sebou som bojovnik, som ritier, ale taky ze stale dostavam na drzku ale nevzdavam sa este, oprasim brnenie a idem zas

ten sebaklam u mna je total hlupy a tak vyxany
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 11/08/2018 13:27 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49999
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Jaký sebeklam?
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50013
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Pijak, no to ako si nahovaram, ze taky styl zivota ku mne patri, a este ak pritom vnimam ako mi to ublizuje, je to sila, toto nieje sloboda.

Poviazanie, ovplyvnenie mojej mysle, ten zivotny styl, zmysel zivota, alkohol je len cast, potrebujem sa od toho oslobodit, zmenit svoje vnutro, novy zmysel zivota.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 11/08/2018 21:07 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50017
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Stef, fandim ti, dufam ze ti ta liecebna pomoze, poznam taky tip ludi jak si ty, viac menej v takom svete som dlho zila aj ja, drzim palce
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50019
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj, takze po mych srdceryvnych vylevech a sebeukludnovani vcera ko... Tak ja se neopiju 7 mesicu, pisu tady jak je vse vpohode a vcera vesnicka zabava drzel jsem si to svoje a bum bratra odvezli do nemocnice=na nervy panak a pak jsem zjistil, ze bude vporadku nicmene potkal jsem kamarady z fotbalu po 10 letech a konecna...jinak rozbity telefon, 1000Kc fuc, kocovina a hlavne ta moralni-jsem smesny fakt se stydim ted kdyz to pisu... snad mne neodsoudite, nepisu momentalne pod nejakym velkym vlivem deprese, ale tedy vy co me znate dlouho, co tedy ted?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50021
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Michale, v pohode. Veď si vedel, že to raz príde. A dôležité je, že si sa nenudil. Čo tam po peniazoch a telefóne. Peniaze boli a budú, telefón kúpiš nový. Tak v čom problém?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...92939495969798...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter